LED šviesos, paversiančios kambarį žiemos pasaka, ir plieninis varpelis  ()

Vienos gražiausių metų švenčių nenumaldomai artėja ir dabar ypatingai geras metas joms iš anksto pasiruošti ir papuošti savo namus.

Kaina ir sąlygos

  • Varpelis „Hand Bell Loud for Home Decoration“ šiuo metu kainuoja tik 4,68 $;
  • LED šviesos „Christmas LED Snowfall Snowflake Light“ 9,98 $;
  • Perkant abu produktus - 14,14 $;
  • Nemokamas pristatymas į Lietuvą;
  • 30-ies dienų pinigų grąžinimo garantija.

Plieninis „Hand Bell Loud for Home Decoration“ varpelis yra 13 x 6,5 cm dydžio ir sveria 65 gramus.

Šis įrankis pravers ne tik per Kalėdas, bet ir kasdienėje veikloje: kviečiant namiškius valgyti, dresuojant naminius gyvūnus ar pasikviečiant pagalbos, kai sergama ir gulima lovoje.

„Christmas LED Snowfall Snowflake Light“ yra su europietišku kištuku ir prijungiamas prie elektros tinklo (85V-240V), galia siekia 4W.

Šios LED šviesos sukuria romantišką atmosferą ir atrodo tarsi aplinkui snigtų. LED šviestukai imituoja snaigių kritimą ir šio prietaiso pilnai užtenka 15 m2 plotą paversti žiemos pasaka.

Geras dalykas ir tas, kad „Christmas LED Snowfall Snowflake Light“ galima reguliuoti ir pakreipti norima kryptimi. Maksimalus švietimo atstumas siekia iki 8 metrų.

Taip pat verta pažymėti, kad šį įrenginį reikia naudoti patalpose, jis nėra atsparus vandeniui ir nėra tinkamas naudojimui lauke.

„Christmas LED Snowfall Snowflake Light“ yra šaunus įrenginys, praversiantis tiek per didžiąsias metų šventes, tiek ir rengiant smagų vakarėlį.

Aut. teisės: Technologijos.lt

(1)
(1)
(0)

Komentarai ()