Iš Europos sandėlių fantastiški elektrinių paspirtukų pasiūlymai: rekordiškai atpigęs ir mūsų išbandytas „Kugoo S1 Pro“, dar geresnės kainos „Kugoo S1“ ir idealus el. paspirtukas vaikams - „Kugoo KIRIN Mini 2“ (iš Europos, kuponai, Video)  ()

Šiuo metu populiarieji „Kugoo“ elektriniai paspirtukai išparduodami už stebėtinai geras kainas, iš Europos sandėlių ir su greitu pristatymu į Lietuvą.


„Kugoo S1 Pro“ elektrinis paspirtukas

 • GeekMaxi279,99 €;
  • nuolaidos kuponas - 63VLbgQ8;
  • iš Europos sandėlių, tad jokios muitų rizikos;
  • 1-erių metų garantija.

 

 

„Kugoo S1“ elektrinis paspirtukas

 • GeekMaxi239,99 €;
  • nuolaidos kuponas - PLRY9fj5;
  • iš Europos sandėlių, tad jokios muitų rizikos;
  • 1-erių metų garantija.

Iškart verta pažymėti, kad tai vienos žemiausių kainų šiems elektriniams paspirtukams ir būtų labai sunku rasti kur juos įsigyti pigiau.

Abu paspirtukai pasižymi labai geromis techninėmis charakteristikomis ir šįkart pasižiūrėkime kuo jie vienas nuo kito skiriasi.

„Kugoo S1 Pro“ yra papildomai patobulinta elektrinio paspirtuko versija ir jis aprūpintas dar talpesne 7,5 Ah talpos baterija, yra atsparus vandeniui (IP54) ir turi patogų LED ekraną.

Vienas iš pagrindinių paspirtukų skirtumų yra būtent baterijose. Jei „Kugoo S1“ turi 6 Ah talpos bateriją, tai „Kugoo S1 Pro“ jau turi 7,5 Ah, o tai reiškia, kad vienu įkrovimu bus nuvažiuojamas didesnis atstumas.

Skaitomiausi Naujausi

 

Kiti patobulinimai taip pat labai svarbūs. Dabar „Kugoo S1 Pro“ stovėjimo aikštelė yra padengta specialiu, šiurkščiu pagrindu, užtikrinančiu dar stabilesnį stovėjimą ant paspirtuko.

Beje, abiem elektriniais paspirtukais gali važiuoti iki 120 kg sveriantis žmogus ir tai ženkliai daugiau, lyginant su kitais elektriniais paspirtukais. Dažniausiai svorio riba siekia 100 kg.

Taip pat ant „Kugoo S1 Pro“ šonų atsirado papildomi žibintai ir nors ratai vis dar išliko kieti (padangos nepripučiamos), bet pasikeitė jų dizainas.

Ant pačio vairo „Kugoo S1 Pro“ yra įtaisytas ekranas, daugybė paspirtuko valdymo mygtukų bei papildomas apšvietimas rankenų šonuose. Pastarojo dalyko „Kugoo S1“ neturi.

Spalvotame ekrane yra gerai matomi įvairūs parametrai: greitis, nuvažiuojamas atstumas, baterijos talpa bei įtampa, koks pasirinktas greičio režimas. Pastarųjų yra 3 pasirinkimai: 15 km/h, 25 km/h ir 30 km/h.

Taip pat yra mygtukas, kuriuo įjungiamas garsinis signalas bei galima įjungti priekyje esančius 24 LED žibintus ir gale esantį ir raudonai mirksintį LED žibintą.

„Kugoo S1 Pro“ yra sulankstomas elektrinis paspirtukas. Jo vairo rankenėlės yra nulenkiamos ir paspirtuko visa vairo konstrukcija yra nulenkiama žemyn bei pritvirtinama su užrakinimo sistema prie galinio rato sparno (purvasaugio).

 

Gamintojas teigia, kad patobulino visą šią paspirtuko lankstymo sistemą ir dabar „Kugoo S1 Pro“ yra dar greičiau sulankstomas.

Technologijos.lt testuoto „Kugoo S1 Pro“ apžvalga, Foto, Video

Beje, tiek pirkėjams, tiek apžvalgininkams labai patinka šių abiejų elektrinių paspirtukų kompaktiškumas ir galimybė nulenkti vairo rankenėles.

Taip pat labai verta paminėti, kad abiejuose paspirtukuose yra galimybė reguliuoti vairo aukštį, tad su jais gali važiuoti tiek vaikai, tiek suaugę žmonės. Tokiomis savybėmis tikrai negali pasigirti ir tie patys „Xiaomi M365“ bei „Xiaomi M365 Pro“ paspirtukai.

Kompaktiškas paspirtukas sveria 11 kilogramų ir jį yra lengva neštis su savimi arba įdėti į automobilio bagažinę.

„Kugoo S1“ apžvalga:

Abu paspirtuko ratai yra kieti ir kokybiški, 8,5 colių dydžio, tad neverta nerimauti dėl nuleisto ar pažeisto rato. Ir kaip jau minėjome, „Kugoo S1 Pro“ turi „korio“ pavidalo ratus ir tai, pasak gamintojo, leidžia keliu važiuoti gerokai minkščiau.

 

Priekiniame rate yra 350W galios elektrinis variklis; priekinė šakė turi amortizatorių, kuris sugeria smūgius. Gamintojas teigia, kad baterijos ir stabdymo sistema yra kokybiškos, įtaisytos paspirtuko apačioje ir veikia puikiai.

Tad „Kugoo S1 Pro“ yra labai kokybiškai pagamintas ir itin geromis savybėmis pasižymintis elektrinis paspirtukas, kuris bus dar populiaresnis nei jo vyresnysis brolis „Kugoo S1“.

„Kugoo KIRIN Mini 2“ elektrinis paspirtukas

 • GeekMaxi179,99 €;
  • nuolaidos kuponas - VJiqSQ8Z;
  • iš Europos sandėlių, tad jokios muitų rizikos;
  • 1-erių metų garantija.

„Kugoo KIRIN Mini 2“ yra labai geros kainos elektrinis paspirtukas. Ir dabar jį galima įsigyti už itin gerą kainą.

„Kugoo KIRIN Mini 2“ yra būtent tas elektrinis paspirtukas, kurio taip geidžia jūsų vaikas. Ir tiesą sakant, šiuo simpatišku ir labai geros kainos elektriniu paspirtuku galėsite važinėtis ir jūs patys.

Tai yra tvirto aliuminio rėmo elektrinis ir sulankstomas paspirtukas. Jo priekinis ratas yra 8 colių, o galinis ratas 6,5 colių dydžio.

 

Paspirtukas skirtas jaunimui, tačiau kaip ir minėjome, juo gali važinėtis ir suaugę. Tiesa, svorio riba yra 65 kg.

Verta pažymėti, kad „Kugoo KIRIN Mini 2“ sveria tik 8,9 kg. Tai yra išties mažas svoris, palyginus su kitais elektriniais paspirtukais, kurie sveria bent 12-15 kg.

Taip pat „Kugoo KIRIN Mini 2“ priekiniame rate yra diskiniai stabdžiai, galinis ratas stabdomas fiziškai koja spaudžiant purvasaugį.

Stovėjimo aikštelė specialiai papildomai dengta gumos lopinėliais, tad stovėti ant šio paspirtuko bus dar saugiau.

Kalbant apie specifikacijas, tai „KUGOO KIRIN Mini 2“ aprūpintas 150W galios elektros varikliu bei įkraunama 21.6V 4Ah baterija. Pasiekiamas maksimalus greitis siekia 15 km/h, o vienu įkrovimu galima nuvažiuoti iki 15 km. Pats tas nedidelėms kelionėms.

Plačiau apie šį šaunų elektrinį paspirtuką galite sužinoti šiose apžvalgose:

Aut. teisės: Technologijos.lt
(1)
(0)
(1)

Komentarai ()