„Huawei“ pristatė išmanųjį laikrodį „Watch 4 Pro“: išsiskiria nauju sveikatos režimu  ()

Įsibėgėjus vasarai, „Huawei“ pristatė savo naujausius išmaniųjų laikrodžių „Watch 4“ serijos modelius. Lietuvoje iš šios serijos laikrodžių jau prieinamas „Huawei Watch 4 Pro“, kuris rinkoje išsiskiria ilgu baterijos veikimu, aeronautikoje naudojamo titano korpusu ir visiškai nauja funkcija – svarbiausių sveikatos rodiklių apžvalga vos per vieną minutę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Naujasis išmanusis laikrodis „Watch 4 Pro“ tęsia geriausias šios serijos tradicijas, todėl daug dėmesio skirta ne tik atspariai, bet ir stilingai įrenginio išorei. Taip pat nuosekliai tobulinti ir kiti laikrodžio aspektai: sveikatos stebėsenos funkcijos, suderinamumas su kitais įrenginiais bei net du baterijos veikimo režimai. Todėl tai išmanusis laikrodis, kuriame atrandamas balansas tarp stilingos, bet patvarios išorės ir skirtingų funkcijų gausos, kurių nepertraukiamą veikimą užtikrina vienu įkrovimu ilgai veikianti baterija“, – teigia Urtė Eidžiūnaitė, „Huawei“ produktų mokymų vadovė Lietuvoje.

Futuristinė estetika

„Kalbant apie laikrodžio „Watch 4 Pro” dizainą, ryškiausiais jo akcentais tampa patvarus aeronautikos klasės  titano korpusas ir sferinis laikrodžio safyro stiklas, kuris sukurtas taip, kad jo nepažeistų išorės veiksniai. Šį medžiagų derinį papildo ir skaitmeninė „Watch 4 Pro“ pusė, nes laikrodis pristatomas su plačiu ciferblatų pasirinkimu: galima rinktis iš daugiau nei 20 tūkst. intuityvių dizainų, o taip pat siūloma ir specialiai šiems laikrodžiams pritaikyta „Discovery“ serija, kuri skirta kosminiams reiškiniams“, – pažymi U. Eidžiūnaitė.

7 sveikatos rodiklių apžvalga per vieną minutę

Kaip teigia U. Eidžiūnaitė, pagrindiniu laikrodžio išskirtinumu rinkoje yra unikali, į sveikatos stebėseną orientuota funkcija, kuria naudotis greitai įprantama.

„Viena svarbiausių išmaniojo laikrodžio paskirčių – laiku informuoti vartotoją apie jo savijautą bei pateikti kuo išsamesnę informaciją apie skirtingus sveikatos rodiklius. Būtent su tuo susijusi ir visiškai nauja funkcija, debiutuojanti „Watch 4 Pro“ – svarbiausių 7 sveikatos rodiklių apžvalga, kuri pateikiama vos per vieną minutę. Pasirinkus šią funkciją, išmanusis laikrodis stebės ir per minutę pateiks EKG, širdies susitraukimų dažnio, SpO2, streso, odos temperatūros, arterijų standumo bei kvėpavimo patikros duomenis. Šią patikrą galima atlikti prieš ar po aktyvesnės veiklos, atsikėlus ryte bei darbo metu, kai jaučiame, kad patiriame daugiau streso nei įprasta“, – sako U. Eidžiūnaitė.

Nepriklausomybė nuo telefono

 

„Šiandien išmanieji laikrodžiai dažnu atveju gali pilnai pavaduoti išmanųjį telefoną atliekant svarbiausias funkcijas. Pavyzdžiui, turint „Watch 4 Pro“ tiek skambinti, tiek priimti skambučius galima naudojantis vien laikrodžiu, neturint šalia telefono. Tai užtikrina „eSIM“ funkcija. Taip pat neturint po ranka telefono, bet norint pasitikslinti maršrutą, visada galima pasikliauti išmaniojo laikrodžio navigacija. Tiek vartotojo buvimo vieta, tiek maršrutas realiuoju laiku bus patogiai matomas ant riešo. Be to, išmanusis laikrodis „Watch 4 Pro“ yra lengvai suderinamas su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis“, – išskiria U. Eidžiūnaitė.

Du baterijos veikimo režimai

 

Pasak U. Eidžiūnaitės, priklausomai nuo naudojimosi įpročių, „Watch 4 Pro“ siūlo du skirtingus baterijos veikimo režimus.

„Norintiems išbandyti visas „Watch 4 Pro“ funkcijas ir aktyviai naudojantis išmaniuoju laikrodžiu, tinkamiausias yra standartinis baterijos veikimo režimas. Šiuo režimu įprastomis naudojimosi sąlygomis laikrodis vienu įkrovimu tarnaus iki 4,5 dienos. Tuo metu ypač ilgo baterijos veikimo režimu vienu įkrovimu įprastomis naudojimosi sąlygomis „Watch 4 Pro“ veiks iki 21 dienos. Svarbu paminėti tai, kad net ir pasirinkus ypač ilgo baterijos veikimo režimą, šiame laikrodyje galima toliau naudotis treniruočių, sveikatos stebėsenos ar „Bluetooth“ laisvų rankų skambučių funkcijomis“, – apibendrina U. Eidžiūnaitė.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(1)
(2)
(-1)

Komentarai ()

Susijusios žymos: