„Šis ginklas sukelia baimę ir paniką. Prasideda paniškas bėgimas.“ Kodėl Ukraina nenaudoja „Baimės bangų“  ()

Ekspertas prakalbo apie psichiką veikiančius ginklus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karo ekspertas Olegas Ždanovas kalbėjo apie poveikio žmonių masėms metodą, vadinamą „Baimės bangomis“.

Vienas iš Olego Ždanovo prenumeratorių domėjosi, kodėl Ukraina prieš rusus nenaudoja akustinių ginklų, vadinamųjų „Baimės bangų“. Karo ekspertas pasidalijo informacija apie šį poveikio žmonių psichikai ultragarsu metodą ir paaiškino, kodėl jis bus neveiksmingas mūšio lauke.

Daugiau apie ultragarsinį masinio naikinimo ginklą galite sužinoti peržiūrėję vaizdo įrašą „YouTube“ kanale.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atsargos pulkininkas paaiškino, kaip veikia šis ginklas: „Baimės bangos“ yra akustinis ginklas. Tai netgi, greičiau, poveikio metodai, taip sakyčiau. Tai naudoja specialiosios tarnybos ir policija. Iš tiesų yra tokių aparatų, kurie skleidžia tokio dažnio garsą, kurio žmogus negirdi, bet žmogaus ausis tuos dažnius suvokia.

Kartu karo ekspertas pabrėžė, kodėl Ukrainos ginkluotosios pajėgos nenaudoja akustinių ginklų mūšio lauke: „Šių aparatų veikimo nuotolis yra labai mažas (tiesiog 100-150 metrų ir ne daugiau). Jie buvo sukurti policijai, kad išsklaidytų demonstrantus.“

 

Tada Olegas Ždanovas išsamiai papasakojo apie masinio naikinimo ginklą „Baimės bangos“: „Manau, kad tai speciali priemonė, skirta paveikti masinius gyventojų protestus. Jos sukelia baimę ir paniką, dezorientaciją. Kai ši sistema nukreipiama į minią, žmonėms skauda galvą, jie nesupranta, kur yra, juos ištinka panikos priepuolis, jie pradeda bėgti į skirtingas puses. Toks yra vadinamųjų „Baimės bangų“ poveikis. Jų veikimo spindulys labai mažas, todėl jos nenaudojamos kariniais tikslais.“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(29)
(0)
(29)

Komentarai ()