Ar tikrai Havajai yra rojus Žemėje? Už gražios išorės slepiasi kultūrinis šokas, skurdas bei milžiniškos kainos – „rojaus mokestį“ turi susimokėti visi (Video)
„Tesla“ sugrįžo į Niurburgringą naujam rekordui – du patobulinti elektromobilių prototipai jau šėlsta lenktynių trasoje. Aiškėja ir kuo pasižymės naujieji „Model S“ ir „Roadster“ (Video)
Šaltojo karo pėdsakai šalčiausiame planetos žemyne - Antarktidos ledas alsuoja radiacija
10 radioaktyviausių vietų pasaulyje: tai ne tik Černobylis, bet ir Semipalatinsko poligonas, Hanfordas ir net Somalio pakrantė (Video)
Populiariausios plokščios Žemės teorijos ir ką apie tai sako fizikas: jei Žemė išties būtų apvali ir suktųsi, mes nuo jos nulėktume (Video)
„Nežinome, ką daryti. Visas pasaulis nežino, ką daryti su tokia perspektyva“. Už vėžį mirtinesni supermikrobai verčia atsisakyti chemoterapijos
Norvegija apsisprendė dėl „Huawei“ - svarstyklės svyra į kitą pusę
Lingvistas apie tai, kaip atsirado visos pasaulio kalbos (Video)
„Iki šiol Černobylis buvo neigiama Ukrainos prekės ženklo dalis. Laikas tai pakeisti“ – lankytojams atveriamas 4-ojo reaktoriaus valdymo kambarys: radiacijos lygis vis dar gali būti 40 000 kartų didesnis nei įprasta (Video)
Čilėje buvo pastebėti ryškūs, liepsnojantys objektai, bet tai ne meteoritai (Video)
„Jei atmosferą pasieks nors maža dalis to, kas slypi Arkties dugne – mums šakės“. Tai, ką surado Arktyje, gali sukelti nebevaldomą klimato katastrofą
Daugiau nei 5,3 milijardo keleivių ir įspūdingas saugumas per 50 metų - super greitas transporto stebuklas iš Japonijos (Video)
Kur reikėtų slėptis, jei pasaulį ištiktų katastrofa? Saugiausios šalys pasislėpti, jei norite išgyventi
Lietuvių kalbą siekia perkelti į elektroninę erdvę: kuria atpažinimo programą
Kinijoje sudegė milžiniška bitkoinų kasykla – virtualios valiutos kaina iškart pašoko į viršų (Video)
Tai skamba kaip kraupus katastrofų filmas, bet tai buvo realybė: kaip keistas gamtos reiškinys Afrikoje pražudė tūkstančius žmonių
Nuo Rytų Antarktidos atskilo Sidnėjaus dydžio ledkalnis: „Nemanome, jog šis įvykis yra susijęs su klimato kaita“ (Video)
Altajaus kalnuose sninga kosmoso šiukšlėmis: jos gąsdina gyventojus, griauna namus ir pražudo gyvulius
Nuostabus technologinis laimėjimas kritikams kelia baimę – Kinijos „super kamera“ gali žaibiškai rasti taikinį tūkstantinėje minioje (Video)
„Tai turėtų išblaivyti klimato kaitos skeptikus“ – tyrimai atskleidė, kad tai ką dabar daro žmogus, prilygsta prieš 66 mln. metų nutikusiai katastrofai
Brazilija ruošiasi statyti savo pirmąjį atominį povandeninį laivą (Video)
Maskva spjauna į perspėjimus: plačiai atvėrė duris ir leido šalyje plėtoti 5G ryšio tinklą
Kadaise čia buvo Aralo jūra – dabar kapinės: „šiuolaikinėje žmonijos istorijoje niekuomet dar nebuvo taip nutikę“ (Video)
Gamtosaugininkai perspėja: Europoje gali išnykti kaštonai, bet tai tik pati pradžia, kas darysis su medžiais
Antarktidoje – netikėtas radinys: „Nedrįsčiau net spėti, kas tai per rūšis“ (Video)

|   Toliau »

Rodyti po