Studentų bendrabučiai: skalbimui – “tarybinės vonelės”, o 600 studentų - 30 dušų?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

Anonymous 2008-09-04 13:20
Dar norėčiau pridurti, kad pagal įstatymus uždarose patalpose draudžiama rūkyti, o pas mus Saulėtekyje vadinamojoje "kamčiaktoje" "švampia" kaip kas nori, kur nori ir kiek nori. Man negaila jūs žalokite save, bet prie ko tie, kurie nerūko. Bet geriausias smagumas, kai tu virtuvėje daraisi valgyti, o prie tavęs atėjęs užsitraukia cigaretę.
Anonymous 2008-09-04 13:31
aš visada spėliojau, kaip ktu bendrabučiai praeina kasmetinius higienos patikrinimus. gi ten baisu, ypač dušuose, kuriuos bent jau prieš du metus valydavo kartą per savaitę. dabar gal ir šiokia tokia nostalgija prisiminus rymojimą eilėje prie dušo, bet tokių dalykų neturėtų būti.
Smėlis 2008-09-04 16:37
30 dušas 600 žmonių - skaitau čia labai daug. VU man regis yra variantų, kur visam barakui vos keli dušai
Anonymous 2008-09-04 22:16
Na bent jau barake kuriame gyvenu as (kamciatka) viskas yra puiku. Bendro naudojimo patalpos sutvarkytos, dusai tvarkingi, o blokine sistema uztikrina penkiems zmonems kriaukle ir tualeta, kuri patys ir priziurime. Be to uz 150lt nereikia tiketis naujos statybos daugiabucio patogumu. Mano atveju geresniu salygu neisivaizduoju.
Anonymous 2008-09-05 00:49
Na vilniaus kolegijos penkiaauksciame bendrabuti turejom viena patalpa su keturion duso kabinom. Priejimas vaikinams ir merginoms vienodas - kas pirmas nugvelbs rakta. Dazniausia budavo vienas koks arba porele maudosi o visi kiti laukia eilej. Budavo kelias valandas reikia laukt. Tiesa buvo dave dar viena toki apgailetina dusa penktam aukste, bet man atrodo uzdare kai kazkas nuniokojo. P.S. Nesvarbu kiek tu moki, paslaugos privalo but kokybiskos. Tam ir yra valstybes parama, kad studentui pigiau butu.
Anonymous 2008-09-05 09:29
Na todel ir neesu studentasa studijuociau informatika.. bet ziuriu daugiau nei puse draugu baige KTU ar VU 2x maziau moka uz mane.. ir jie apie 4metus prasedi ten o kaip ash jau 21m ir viska kertu tai ka jie dar mokosi... nu apgailetinos studijos... + dirbdamas galiu leisti sau normalu buta.
Paberzis 2008-09-06 00:11
3,5 metų gyvenau Niujorko viename 16aukštyje iki remonto tai tik šiaip sau buvo - tualetai be bakelių (tad po savaitgalių galte įsivaizduoti, kas ten dėdavosi), o dušai - prie sienų nesilieti ir viskas normaliai na vienam aukšte, kuriam metus gyvenau, tai be dušo vandens varvėjo dar iš lubų na, bet ką bepadarysi po remontų gyvenimas pagerėjo nepalyginamai higienos salygos buvo puikios na, šiaip labai trūko kokios ksalbyklos, o ir koks bufetukas visai nieko būtų buvę (visa tai mačiau MRU bendrabutyje). Bet be to galima gyventi. Bene pagrindinė problema gyvenant bendrabuyje - tvarkos nebuvimas. Jei jau uždalyvaus chebra, tai be 4 nenueisi gult. o vidutiniskai 5-6 ryto. Budinciojo nesulauksi - nebent pats skambinsi ir kviesi, taciu tada esi ožys ir visoks kitoks beje, rūkymas kaip ir bėda, bet ne pirmos eilės.