Šveicarija skiria 24 mln. litų Lietuvos mokslo plėtrai  (16)

Švietimo ir mokslo bei Finansų ministerijos ir Lietuvos mokslo tarybos atstovai susitinka su Šveicarijos ambasados bei Šveicarijos plėtros ir bendradarbiavimo agentūros atstovais aptarti Šveicarijos paramos Lietuvos mokslinių tyrimų plėtrai. Lietuvos mokslo plėtrai Šveicarija skiria 24 mln. litų.

Iš jų apie 2 mln. litų numatyti administracinių ir analitinių gebėjimų mokslo ir studijų sistemoje stiprinimui, beveik 15 mln. – bendriems mokslinių tyrimų ir institucinės partnerystės projektams, apie 8 mln. litų – antrosios ir trečiosios pakopos studentų stipendijoms. Programos įgyvendinimo trukmė – 2009-2017 m. Pirminį Šveicarijos remiamos mokslinių tyrimų ir ekperimentinės plėtros programos projektą parengė Švietimo ir mokslo ministerija.

Finansinė parama Lietuvos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros programai – tai dalis bendros paramos, kurią Šveicarija yra įsipareigojusi teikti dešimčiai naujų ES šalių narių.

Išsamesnę informaciją apie Šveicarijos skirtą paramą Lietuvai galite rasti Finansų ministerijos internetinėje svetainėje.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (16)

Susijusios žymos: