„Maratonas pažengusiesiems“: ką sako moksliniai sporto tyrimai apie bėgimą?  (1)

Leidykla „Briedis“ pristato naujieną – P. Pfitzinger, S. Douglas knygą „Maratonas pažengusiesiems“, išleistą serijoje „Bėgimo enciklopedija“.

Skirkite valandėlę laiko ir pasinaudokite naujausiais moksliniais sporto tyrimais grįsta knyga tobulėti pasiryžusiems bėgikams. Maratone pažengusiesiems rasite visą reikalingiausią informaciją, kuri padės treniruotis racionaliau, sužinosite, kaip išvengti traumų ir prie starto linijos stoti pasirengus bėgti geriausią savo maratoną.

Be bėgimo planuojamu maratono tempu ir tempinio bėgimo, knygoje Maratonas pažengusiesiems pateikiama ir kitų veiksmingiausių treniravimosi būdų. Išmoksite savo bėgimo treniruotes papildyti pagrindiniais jėgos, lankstumo ir bėgseną gerinančiais pratimais, įgyvendinti pažangiausias mitybos bei hidratacijos strategijas ir atsigavimo technikas, tinkamai mažinti krūvius siekiant geriausios formos maratone.

Knygoje rasite lengvai suprantamus maratonui pasirengti skirtus 18 ir 12 sav. treniruočių planus, pateiktus pagal jūsų savaitinį bėgiojamą kilometražą (iki 88 km, 88–113 km, 113–137 km ir daugiau nei 137 km). Maratonas pažengusiesiems formuoja išsamų ir profesionalų požiūrį į maratono bėgimą. Jeigu norite siekti geriausio asmeninio rezultato, ši knyga – jums.

Pete Pfitzinger, Scott Douglas. Maratonas pažengusiesiems. Iš anglų kalbos vertė Karolina Mickevičiūtė-Juodišienė, Ričardas Kriaučiūnas. – Vilnius: Briedis [2014]. – 296 p.: iliustr.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(2)
(33)
(-31)

Komentarai (1)