Svajonių darbdavys: atostogauti į Prancūziją išsiuntė 6400 darbuotojų  (4)

Savaitgalį Prancūzijos kurortą Nicą užplūdo milžiniška turistų iš Kinijos grupė: 6400 kinų keturių dienų atostogoms į Prancūziją išsiuntė kompanija, kurioje jie dirba.

Kaip praneša BBC, „Tiens Group“ vadovas Li Jinyuanas savo darbuotojams užsakė 140 viešbučių Paryžiuje ir daugiau nei 4700 kambarių Kanuose ir Monake. Atostogaujančių kinų laukia privatus apsilankymas Luvro muziejuje ir „Mulen Ružo“ kabareto pasirodymas. Penktadienį Gineso rekordų knygos atstovai užfiksavo ilgiausios iš žmonių sudarytos frazės rekordą: visi atostogaujantys „Tiens Group“ darbuotojai paplūdimyje sustojo taip, kad sudarytų iš viršaus matomą frazę „Nica Žydrojoje pakrantėje – „Tiens“ svajonė“. Vietos žiniasklaida prognozuoja, kad visa turistų grupė išleis apie 13 milijonų eurų. „Mes mobilizavome viešąsias paslaugas, taip pat viešbučius, restoranus, parduotuves ir dizainerių prekes“, – patikino Christianas Mantelis, turizmo vystymo agentūros „Atout France“ vadovas.

„Kol kas viskas vyksta sklandžiai, atsiliepimai itin teigiami“, – AFP sakė Ch. Mantelis. Turistai nusisamdė 146 autobusus, kurie vežios juos visų atostogų metu. „Tiens Group“ turi verslo interesų įvairiose srityse, tarp jų – turizmas, prekyba ir kosmetika.

Aut. teisės: delfi.lt

(20)
(2)
(18)

Komentarai (4)