Rusijos karo veiksmai prieš ISIS: 5 būdai, kaip „Islamo valstybė“ smogs atgal

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

lucy 2015-10-02 14:32
Nzn bet man bent jau darosi juokinga su tokiais straipsniais Kaip suprantu geriau būtų turėti ISIS pašonėje, kuri pjautų visus netikinčius koranu, negu Rusija
vytautas50 2015-10-02 15:55
Pozicija tikrai įdomi. ISIL pasaulio gėris, super didvyriai. Panašu kad buvo mažai demonstracinės medžiagos kaip reikia atskirti galvas nuo kūno. Daugumai nedašunta kad tai mažumėle nepatogi padėtis kai lieki be galvos Na man jau rusas pašonėje tikrai geriau. Gyvenau prie ruso ir vis dar gyvas. Niekas galvų nepjaustė, tikėjimo taip pat nedraudė. Buvo pilnos bažnyčios skirtingai nei dabar. Tik tikėjimas nebuvo finansuojamas iš valstybės lėšų kaip dabar kas metai po virš 1 milijono €. Kaip nuo netikinčio kad ir € bet principo klausimas kodėl aš turiu remti tikinčių beprotybę. O šiaip jei rusams pavyks su Asado armija ir savo pridengimu per kokius metus patvarkyti ISIL tai viskas ok. Kitu atveju praktiškai pralaimėjimas. Iš vakarų pusės labai įdomi pozicija tarsi yra geri sukilėliai ir blogi. Bet natūroje tai nesuprasi kas ten yra kas. Ką rodo ir draugiškas ginklų pasidalinimas arba iš viso vienų perėjimai pas kitus. Jei ir "geri" sukilėliai laimės tai nereiškia kad nepavirs tais pačiais ISIL. Ten kuris žiauresnis tas ir skaitosi kietesnis to ir valdžia. Bet ramiai pažiūrėkim kas bus. Tai ne pas mus vyksta tegul sau vyksta. Kiek susidūręs su čečėnais tai kuo jų mažiau liks tuo geriau. Nori pjautis tegul pjaunasi. Aš ramiai pažiūrėsim iš šono.
Vytax 2015-10-02 21:02
Žiūriu didelis optimistas esate.
Skeleton 2015-10-03 00:10
Tai kol kas Rusija ant ISIL pozicijų nenumetė nei vienos bombos... Pamažu aiškėja Rusijos planas: sutriuškinti nuosaikiųjų Sirijos opozicijos grupių likučius, kad Sirijoje kariauti liktų tik išprotėjęs sadistas Assadas ir išprotėję sadistai iš ISIL. Tada matyt Rusija tikisi kad Vakarų šalys turės nenoromis remti "mežesnę blogybę" - Assadą. Be to puldama smulkias ir stipresnio užnugario neturinčias grupuotes Rusija mažiau rizikuoja. Dabar darosi akivaizdu, kad nors ISIL viešai neturi rėmėjų, šitą darinį paslapčia remia nemažai įtakingų veikėjų iš arabų šalių.
kiesza 2015-10-03 00:15
Tai kodėl NATO neprisijungia prie arabų medžioklės? Visuose bombardavimuose pirmuciausia, o dabar delsia..
Charger 2015-10-03 03:02
Anglai prisijungs kita savaite
mirtis 2015-10-03 05:03
Isplautos smegeneles kaip reikiant Asadas sadistas? Gal tu pasidomek jo istorija maziau delfi skaites
Mbucks12 2015-10-03 07:43
Ką Anglai bombarduos? Asadą, kaip ir prieš tai? Lol, būtų juokinga tikrai
Niko 2015-10-03 09:53
Tiek ISIS, tiek assadas vienodo lygio teroristai, nors assadas gal net daugiau žmonių nužudė, o kremlius tik pasirinko kuriai teroristinei grupuotei padėti. Visame pasaulyje rusynas terorizmą remia, tad nėra ko stebėtis, kad ir sirijoje teroristams į pagalbą atskubėjo. Vakarai neužsiima terorizmu ir nebendradarbiauja su jokiais teroristais.
Shioks 2015-10-03 10:13
Niko ar esi kur nors apsilankes uz delfi ir technologijos puslapiu ribu? Ar ir toliau cia kliedesi kaip meningitu susirges ka delfi raso?
Niko 2015-10-03 10:31
Tau kiseliovas sakė kitaip? Dabar tiesos pripažint nebeišeina? Kreipkis į psichologus, jie tau padės atitrūkti nuo kremliaus sukurto atlernatyvau pasaulio haliucinaciju.
DimQa 2015-10-03 11:19
O tu už savo palatos ribų buvai kur kitur apsilankęs??? Yra vienas posakis: jei žmogus girtas, anksčiau ar vėliau išsiblaivys, jei jis durnas, tai ilgam....
Zebediejus 2015-10-03 11:33
Kam nusišnekėti apie dalykus, kuriuos dar visi pamena? Nemažai bažnyčių buvo paverstos sandėliais, gaisrinėmis, radiotechnikos gamyklomis. Sekmadieniais mišiose būdavo "draugas", kuris žymėdavosi kas vaikšto į bažnyčią. Motinoms, kurių sūnus stodavo į seminariją, būdavo gan tiesiai sakoma, kad jos gadinasi gyvenimus sau ir savo vaikams, bei giminėms. Kūčių ir Kalėdų šventimas buvo draudžiamas (nors tylomis tikinčios šeimos vis tiek tą darydavo). Gal jūs alternatyvioje realybėje gyvenote?
vytautas50 2015-10-03 12:46
Na taip pvz už kilometro esanti bažnyčia sovietmečiu buvo sandėlis. Dabar grąžino tikintiems tik tų tikinčių neliko. Sekmadieniais susirenka iki 10 pensininkių ir tuo visa bažnyčios veikla pasibaigia. Buvo ir stovinčių bei surašinėjančių einančius į bažnyčią. Na ir kas. Nuo to jokių pasekmių. Tik tie kurie surašinėjo dabar bažnyčioje pirmose eilėse ir vos ne kasdien. Grupiokas baigė anuometinį KPI dabartinį KTU. Tėvas buvo garsus konstruktorius. Įstojo į seminariją. Baigė. Tapo kunigu. Niekas dėl to nei šeimos nei jo nepersekiojo. Nusibodo žmogui tikėjimo marazmai metė kunigavimą ir sugrįžo į normalų gyvenimą. Be to anuomet stojančių kažkodėl buvo kur kas daugiau nei dabar. Ir tipo ale pavojinga, o dabar tik stok Mano paties vaikus krikštijo kunigas Mikutavičius dar sovietmečiu. Ir jokių problemų. Nebuvę anuomet jūs prisigalvojat visokių nesąmonių arba tie surašinėjusieji kuria pasakas kad pateisinti savo anuometinį kvailumą. Kiek pastebėjau kuo anuomet buvo didesnis partinis tuo dabar didesnis anti partinis. Bet kailių keitikai visuomet tokie. Be proto ištikimi pirmai pasitaikiusiai valdžiai. Tie kurie su tais dalykais nebuvom susiję labai ramiai žiūrim į viską iš šono. Na o tie uolūs tarnai tegul masaktuojasi kaip š.... eketėje ir keičia kailiukus bei smailina liežuvį pasakodami nesąmones.
Zebediejus 2015-10-03 13:05
Buvom, buvom. Ne visi čia tik paaugliai. O mano pasakoti dalykai yra neišgalvoti, o iš realių žmonių atėję. Tai, kad jums nebuvo pasekmių, dar nereiškia, kad kiti jų neturėjo. Nes ne visus ir į Sibirą išvežė, bet gal nepradėsit čia pasakoti, kad "niekas nieko nevežė, visi laisvai kalbėjo ką norėjo ir laimingi gyveno"?
DimQa 2015-10-03 13:39
Deja brolau, tu jam nieko neįrodysi, tai jau nepagydoma. Nesivargink
Instruktorius 2015-10-03 19:21
Vytautui .... jei musu skeltanagiai nebutu vadave, (isvadavo nuo duonos ir lasiniu) butu buvusios pilnos baznycios ir visos, jos tuscios nes ivanas musu valstybe suluosino, ir dar apsivercia liezuvis sakyti buvo taip anaip, buvo blogai, buvo atimtas is zmoniu turtas ir i ju vieta atvezti nemokantys dirbti tinginiai... jei ne okupacija musu issivystimo lygis nesiskirtu nuo skandinavu ar tai vokieciu... o dabar vel skeltanagiai dar ir i Sirija savo smarve pucia, tikrai ten geriau nebus...
Westside7 2015-10-03 19:27
Į Skalikus mažiau kreipkit dėmesio.Šeimininkas liepė ir jie loja,nes yra per kvaili kažką suprasti,o ir žinoti nevalia. Prašau.Arnui labai patiks. http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/84771/demesio_centre
Arns 2015-10-03 19:37
Aha, skraidytume į kosmosą Simonavičiaus raketomis, ANBO būtu vietoj Boeing, autobanų niekas nežinotu, nes būtu lietuviški pavadinimai Ko tik žmonės iš nevilties neprisigalvoja. Va pažiūrėkim į žydus, juos engė, naikino, kaip turi krūvas milijonierių taip turi susikūrusiu žmonių. Lietuviai? Net tie kurie pusė amžiaus ankščiau nei atsirado Leninas ir komunistų partija pabėgo, nieko nepasiekė. Gal sakykim jei ne versle, tai kitur pasižymėjom? Turim tikrai garsių meno, politikos, inžinierių, na iš bėdos žemės ūkio specialistų? Vėl, kame gi reikalas, kad savam krašte būtume pasaulio lyderiai, o svetur tebuvom pilkomis pelytėmis nei drauge nie asmeniniu interesu nieko rimto nepasiekę?
Westside7 2015-10-03 20:09
Va ir idealus pavyzdys aukščiau. Tik bukaprotis gali taip rašyti.Saliut Arnuti.Uoj,pamiršau,kad man ignorą metęs esi.Na bet vistiek.