Jaunystėje negalima sustoti: 27-erių amerikietė sugalvojo tokį kelionių būdą, kuris jai garantuos Gineso rekordą (Video)  ()

Aplankę 100 šalių neabejotinai nustebinsite, tačiau 27-erių amerikietės Cassandros de Pecol užmojis – tiesiog pritrenkiantis.

Mergina siekia patekti į Gineso rekordų knygą kaip pirmoji visas 196 pasaulio šalis aplankiusi moteris ir tai padariusi greičiausiai – per 3 metus ir 3 mėnesius.

Iki 2015-ųjų liepos ji jau buvo aplankiusi 181 oficialiai egzistuojančią pasaulio valstybę. Iki tikslo lieka ne tiek ir daug, o pasiekti jį – labai realu, mat jos neįtikėtiną avantiūrą noriai palaiko eilė rėmėjų. Jei ne jie ir prieglobstis globėjiškuose viešbučiuose, svajonė galėtų telikti svajone, mat merginos klajonių po pasaulį kaina jau siekia apie 198 000 dolerių (per 180 000 eurų).

„Expedition196“ pristatymas ir tikslais pačios autorės žodžiais

Cassandra savo kelionę vadina vadina „Expedition196“ ir keliauja skleisdama taikos idėjas. Paprastai vienoje šalyje ji praleidžia 2–5 dienas. Čia ji susitinka su universitetų studentais, aptaria tausojančio turizmo galimybes, renka vandens mėginius tyrimams. Cassandra viliasi, kad ši jos gyvenimo kelionė per pasaulį taip pat padės įkvėpti kitas jaunas moteris visame pasaulyje siekti savo tikslų, kurie stereotipiškai laikomi priklausantys vyrams.

Pasiekti kelionės finišui lieka 40 dienų ir 15 šalių. Pamatyti, kaip jai sekasi įgyvendinti misiją, ir bent mintimis pakeliauti Cassandros keliais, galima spalvingoje jos „Instagram“ paskyroje, kurią seka minia gerbėjų.

Aut. teisės: Diena.lt
Diena.lt

(13)
(6)
(7)

Komentarai ()