„Blackview Hero 2“ - itin simpatiška ir pigi veiksmo kamera, kuri padarys viską, ko jos paprašysite (Video)  ()

Nesvarbu, ar mėgstate filmuoti savo kelionių vaizdus, ar įamžinti savo ekstremalias pramogas, ar kuriate video blogus - veiksmo kamera yra labai naudingas ir įdomus daiktas. Maža, lengva, atspari smūgiams ir vandeniui ji puikiai atliks visas užduotis, kurias dabar patikite savo išmaniajam telefonui. Gera veiksmo kamera kainuoja gana brangiai, o juk ne kasdien keliaujate ar užsiimate ekstremaliu sportu. Visgi, rinkoje yra ir labai neblogų pigių alternatyvų.


Kokiomis savybėmis turi pasižymėti gera veiksmo kamera? Ji turi būti maža, atspari aplinkos poveikiui ir smūgiams, pasižymėti paprastu valdymu ir gera vaizdo kokybe. Jei kamerą renkasi mėgėjas, kuris šiuo įrenginiu neketina naudotis kasdien, jam norėtųsi, kad veiksmo kamera nebūtų labai brangi. Visus šiuos kriterijus atitinka „Blackview Hero 2“, todėl iš pradžių peržiūrėsime pagrindinius jos privalumus, o vėliau paminėsime, ką apie ją gali pasakyti naudotojai.

„Blackview Hero 2“, negalime paneigti, iš dalies kopijuoja panašiai kainuojančią „GoPro Hero“ kamerą. Visgi, už panašią kainą pavyks įsigyti tik patį paprasčiausią „GoPro“ įrenginį, kurį „Blackview Hero 2“ savo parametrais gerokai lenkia. Dar daugiau - šiuo metu šiai kamerai taikoma nuolaida ir ji kainuoja dar pigiau, nors tikrai nėra prasta. Juolab, kad pakuotėje rasite ir visą galybę įvairių aksesuarų, dėklų ir laikiklių, kuriais savo veiksmo kamerą galėsite pritvirtinti prie bet ko.

Pradėkime nuo „Blackview Hero 2“ savybių. Kamera turi 170 laipsnių objektyvą ir gali filmuoti 1080 P rezolucija. Galima pasirinkti 30, 45 arba 60 kadrų per sekundę greitį, o baterijos užteks maždaug vienai valandai nepertraukiamo filmavimo.

„Blackview Hero 2“, žinoma, turi ir 2 colių LCD ekraną, mikrofoną bei garsiakalbį video peržiūroms. Gamintojas didžiuojasi, kad užfiksuojamo vaizdo kokybė yra visa klase aukščiau, nei panašiai kainuojančių įrenginių. „Blackview Hero 2“ turi HDMI jungtį bei lizdą atminties kortelei (iki 64 GB).

Dėl kameros išvaizdos taip pat neturėtų kilti didelių ginčų. Tai - veiksmo kamera, todėl jos dizainas itin paprastas. Visgi, potencialius pirkėjus turėtų sužavėti tai, kad „Blackview Hero 2“ yra neįtikėtinai maža - jos ilgis siekia vos 59 mm, aukštis - 41 mm, storis - 29 mm.

Kamera sveria vos 68 gramus - tai reiškia, kad „Blackview Hero 2“ neapkrauna jūsų pasirinktų laikiklių, o ir ant asmenukių lazdos galo jos svorio nepajusite. 

„Blackview Hero 2“ yra pagamintas iš tvirto plastiko, o rinkinyje pridėtas apsauginis dėklas suteiks dar daugiau pasitikėjimo. Tiesa, net nešantis kuprinėje kamerą geriau laikyti kokiame nors dėkle - objektyvas yra šiek tiek išsikišęs ir jį nesunku subraižyti.

Įdomu ir tai, kad „Blackview Hero 2“ turi vos keturis mygtukus, kuriais patogu pasirinkti įvairias kameros funkcijas. Galiausiai, šios kameros pusėje yra ir palyginti nedidelė kaina - „Blackview Hero 2“ šiuo metu taikomos akcijos metu kainuoja vos 71 eurą.

Žinoma, rinkoje egzistuoja ir pigesnių panašių įrenginių, tačiau dažniausiai jie pasižymi gerokai prastesne surinkimo kokybe ir gali būti nepatikimi. Kita vertus, ir „Blackview Hero 2“ turi savų trūkumų.

Visų pirma, kameros naudojama programinė įranga nėra tobula ir kai kurias funkcijas labai sunku rasti. Kadangi įrenginys yra labai mažas, jo baterija taip pat yra nedidelė, todėl jos pakanka tik maždaug valandai nepertraukiamo filmavimo su išjungtu LCD ekranu. Daugeliui to pakaks, tačiau kai kurie kiti įrenginiai gali filmuoti ilgiau.

Galiausiai, gamintojas neapvalino kameros jutiklio spartos - „Blackview Hero 2“ filmuoja ne 30 kadrų per sekundę greičiu, o 29,97, ir ne 60, o 59,94. Skirtumas mažas ir jo pastebėti neįmanoma, tačiau jis gali suklaidinti kai kurias video redagavimo sistemas.

Visgi pliusų daugiau nei minusų. Kamera yra neįtikėtinai maža ir lengva, o jos pakuotėje yra gausu įvairių aksesuarų. Fiksuojamas vaizdas taip pat yra ryškus, „Blackview Hero 2“ netrukdo ir tiesioginė saulės šviesa. Kamera gerai filmuoja ir prieblandoje bei daro neblogos kokybės nuotraukas.

„Blackview Hero 2“ filmuotos medžiagos pavyzdys

Aut. teisės: Technologijos.lt
(7)
(8)
(-1)

Komentarai ()