Vienas garsiausių JAV politologų apie tai, kas dedasi pasaulyje, ir kodėl Kinija kur kas svarbiau nei Rusija

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

vytautas50 2017-04-09 13:31
Tai kad klausimas dėl Rusijos pasidalinimo išspręstas dar šį ketvirtadienį JAV ir Kinijos vadų susitikime Floridoje. O penktadieni uždėtas antspaudas sparnuotomis raketomis. Liko tik realizacijos laikas ir smulkios detalės kam ko kiek po užkariavimo priklausys. Rusijos padėtis aišku visiškai beviltiška nes kariauti su JAV ir Kinija vienu metu beviltiška. Rusija turi du variantus arba pasiduoti ir tapti absoliučiais vergais arba spausti branduolinių raketų mygtukus ir susinaikinti. Aš aišku už mūsų Pilėnų variantą nepasiduoti ir susideginti. Bet čia jau laisva valia ką pasirinks. Bet nei viena pusė nežino kad bus visiškai kitaip. JAV prezidentas rinkimus laimėjo pakankamai keistai. Jam nesumaišė nei beprotiški oponentų finansai, nei oponentams pavaldi žiniasklaida. Tiesiog tarsi kažkas iš aukščiau pastatė ir dar pasinaudojant JAV rinkimų įstatymų vingrybėmis. Bet Trumpas nepateisino jų lūkesčių nekelti šaršalo pasaulyje. Todėl procesas turėtų vykti sekančiai. Kai tik JAV su Kinija imsis realizuoti naują pasaulio padalinimą tiek JAV tiek Kinija bus fiziškai izoliuotos kažkokiomis nesuvokiamomis sienomis. Visi jas palaikantys net minčių lygyje tiesiog bus teleportuoti į jų teritoriją ir galės ten gražiai ir laimingai gyventi. Nors JAV 2018m birželio 15d turėtų driokstelėti garsusis vulkanas. Kažkur pabėgti jokių galimybių. Kas liečia gyvo organizmo nesuvokiamą perkėlimą nors ir vorą bet teko stebėti gyvai 2012m liepos mėn. Žodžiu techniškai tai jokių problemų. Bent man nekyla abejonių kad tai įmanoma. Taip kad įdomu stebėti kas čia dėsis po Velykų. Turėtų būti įdomu.
rock2400 2017-04-09 14:08
Ar tu baigsi tuos ne vietoj ir ne laiku smailus dėt?
Creatium 2017-04-09 15:55
Neversk žmogaus atsisakyti jo vienintelio argumento.
Kirtiklis 2017-04-09 16:17
O Merkel, kai vizitavo Maskvoje, pasidalino Europą, kur kam priklausys. Ir pasirašė nepuolimo sutartį. OI, mano klaida , dabar gi ne 1939, kažką sumaišiau. Ir Šustauskas , ir Valinskas buvo laimėję postus, nesuvokiant kaip. Kas JAV kitokia ir klouno negali išsirinkti šeip sau? Vėl nesąmones kliedi, šįkart jau 2018. Turiu blogą naujieną ir patarimą, geriau jau jei bandai kliedėti apie mega kataklizmus ir pasaulio pabaigas, tai nuo sav įrašo , imk kokius 10+ metų, kad paskelbus, butų poveikis ir pasiektum tikslą, bet per toli kad visi prisimintų ir taptum vėl eiliniu pajuokos objektu. Ir tai jau įrodei prieš metus skelbdamas savo kliedesius ir nevygdidamas savo pažado daugiau nebekomentuoti.
vytautas50 2017-04-09 16:37
Na kaip bežiūrėsi bet pasaulis praktiškai kelios dienos iki tikro branduolinio karo. Ir tik stebuklas gali nuo to išgelbėti. Kitu atveju pats laikas išsikasti duobę, pasiimti baltą paklodę ir laukti branduolinio grybo. O kai pamatysi spėti susisukti į paklodę ir įšokti į duobę. Smūginė banga tvarkingai užžers žemes kad kaulai paviršiuje nesimėtytų. Labai laukėt karo. Sulaukėt. Su kuo ir sveikinu.
bahuriux 2017-04-09 17:30
Pala, o tai tavo anapusinis pasaulis toks silpnas, kad net negali sustabdyti branduolinio karo? Ar čia viskas daug blogiau ir tas anapusinis pasaulis pats nori sunaikinti šiapusinį pasaulį savo veiksmais, arba neveikimu? Ar tu skaitei šitą staripsnį? http://www.technologijos.lt/n/mokslas/i ... aiskinimai Įdėmiai išsiaiškink gal kas negerai tavo gyvenamoj ar darbo aplinkoj, žiųrėk ir anapusinių butybių nebeliks tavo gyvenime.
kiesza 2017-04-09 18:00
Pragulėjau duobėj su pklode pusę dienos pagal tamstos instrukcija ir nieko, tai kada tiksliai pirmas sprogimas? Kur ir dėl ko ?
Kirtiklis 2017-04-09 18:04
Per kur tos kelios dienos? Niekada nebus jo, be abi pusės suvokia, kad laimėtojų nebus nuo to. O ir branduolinės valstybės, nuo šio ginklo atsiradimo turėjo N+ šansą panaudot bele kuriam konflikte, bet to nepadarė ir nepadarys. Tai sukis i paklodę ir lysk kur nori, kai pabos duobėj voliotis, galėsi išlįsti. Ai pala, gi 2018 gi bus pasaulio pabaiga, tai apsispręsk kas pirmiau bus. Kur kokio karo sulaukėm? Jau 3 pasaulinis prasidėjo, tik dar niekas nežino kad jis vyksta, tik vycka50 informuotas.
vytautas50 2017-04-09 18:27
Iki šiam niekada ir nebuvo situacijos kada branduolinei valstybei realiai grėstų sunaikinimas. O dabar tokia situacija yra. Kinija +JAV prieš Rusiją. Gyventojų prasme 1.4+0.3 milijardo prieš 0.14. Jauti skirtumą. Pergalė garantuota. Čia kokio milijardo kito pasaulio gyventojų praradimas nulio vertės. Tik statistiniai skaičiai ir nieko daugiau. Plius visų ekonominių problemų nurašymo galimybė. Taip kad geresnio varianto nėra. Kaip minėjau situaciją gali pakeisti tik stebuklas. Na o Rusija savo situaciją supranta puikiausiai. Bepigu kai du dideli pešasi tarpusavyje. Bet jei du dideli prieš vieną mažą tai iš jo tuščia vieta. Ir čia jau klausimas pasirinkti lėtesnį ir skausmingesnį išnaikinimą ar tai padaryti greitai ir savanoriškai. Aišku čia jau rusams spęsti. Bet abiem atvejais galas. Tik vienu atveju garbingas ir sąmoningas. Kitu atveju būti pribaigtam kaip vergui. Čia indėnų naikinimo praktika labai puikiai parodo kas laukia rusų. Turistinė kelionė pamedžioti dar likusių gyvų rusų. Visa jų laimė kad turi gerą priemonę susinaikinti. Jiems tik tokia paguoda. Na bet tikiuosi viskas bus visiškai kitaip. Šiaip minusai labai "teigiamai" veikia jūsų ateitį. Po to nekaltinkit kad neperspėjau.
kukulis4 2017-04-09 21:26
As tai isivaizduoju, kaip kokio miegamojo rajono xrusciovkej, 49kv m bute, antrame aukste, rukalu ir nelaikomo slapimo pritvinusios virtuves kampe tik su tapkem, gelsvais seimyniniais ir wifebeaterio maike sedi Vycka. Ziuri i dar Brazausko prezidentavimo laikus menancio laptopo, ekrana, retkarciais tauksteli per vos vos veikiancia klaviatura, ir stumdo pele, prirista keturiose vietose melyna izoliacija apvyniotu laidu. Vycka skaito ir analizuoja. Analizuoja ir skaito. Rusiskai. Nes lietuviskai niekas nieko gero neraso, o kitaip jis nemoka. Eiline uzsidegta cigarete Vycka peleninej braizo plana. Apokaliptini. Kartais kurnors paraso. Vycka, zino, moka, supranta, ir, praktiskai, galetu padaryti viska. Tik kad viskas net ir teoriskai nenori buti padarytas Vyckos.
Vytax 2017-04-09 22:16
“If you wait by the river long enough, the bodies of your enemies will float by.” ― Sun Tzu
vytautas50 2017-04-09 22:31
Na va pažiūrėjau video apie subombintą Sirijos aerouostą. Pakilimo takas sveikutėlis. Sunaikinti 6 remontuojami lėktuvai angaruose, valgykla, kuro sandėlis. Labiau nei akivaizdu kad atskrido tik 23 sparnuotos raketos iš 59. Žodžiu daug šou su nuliniais rezultatais. Bombardavimo priežastis taip pat daugiau nei keista. Asadui naudoti cheminį ginklą praktiškai laimint absoliučiai jokios logikos. Be to jis viską tvarkingai atidavė. O va islamistai šiuo klausimu visiškai nekontroliuojami nors yra video kaip jie giriasi turintys tokį ginklą. Netyčia Asado lėktuvai pataikė į islamistų cheminio ginklo fabrikėlį ir liko kaltas kad pataikė. Žodžiu cirkas be pinigų.
Talkatif 2017-04-09 23:10
Vycka, nupezai su amžiumi.
dawid90 2017-04-09 23:38
Iš visos tos verbalinės diarėjos, šitas ko gero geriausias.
vanduo4 2017-04-10 00:46
- Kinija svarbesnė JAV dėl ekonominių pajėgumų. Tegu Rusijos greiati ir nenugalėsi, bet ją galima izoliuoti ko nepadarysi su Kinija. - Tuo labiau, Kinija yra labai pragmatiška. Ji kaip ir nelinkusi draugauti su Rusija vien tik iš idėjos. Rusijos sąmonėje gyvuoja meška (ištvermės psichologija), Kinijos - Pasaulio drakono gimimas (dominavimo psichologija). - Būtent dominavimo konkurentas nepatinka JAV.
▁ ▂ ▃ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 2017-04-10 10:52
facepalm Prisiskaito rusiškos literatūros apie antgamtinius reiškinius ir protas susisuka. Ekstrasensai per tv čia tik pradinokų lygis. Teko kelis tokius sutikt. Gali skiest ištisas valandas, bet paprašius įrodyt vynioja į vatą. Va tokie ir vilioja lengvatikius į sektas. "Teismo dieną" susirenka visas būrys ir džiaugias, kad dėl jų tikėjimo buvo išgelbėtas pasaulis.
vanduo4 2017-04-10 16:53
Iš kur pas tave tokia informacija. Ar čia taip ant durniaus?
Absoliutas 2017-04-10 16:59
Papildysiu, 1.4 (Kinija) + 0.9 (NATO) pries varganus 0.14
vytautas50 2017-04-10 18:55
Tuo labiau tų 140 milijonų padėtis beviltiškesnė. Apart susinaikinimo padarant kuo didesnį nuostolį likusiems jokios kitos galimybės nėra, nes bet kokiu kitu atveju bus vis tiek iš likusio pasaulio pusės organizuojamos safari kelionės gyvai pamedžioti rusų. Bent dabar jų atžvilgiu toks formuojamas visuomenės požiūris. Manau ir iš čia esančių didžioji dauguma važiuotų tai daryti. Todėl jų vienintelis protingas sprendimas laiku paspausti susinaikinimo mygtuką. O kas po to bus nežino niekas. Aišku Lietuvos tokiu atveju tikrai neliks. Ir jokių šansų kažkur pabėgti. Bet egzistuoja toks nesuvokiamas momentas kada vieni žmonės paskęsta šaukšte, kiti iš praktiškai mirtinų situacijų ir daug kartų išeina be mažiausio įbrėžimo. Čia ir slypi visa esmė. Žemėje egzistuoja dviejų rūšių žmonės, nors fiziologiškai absoliučiai jokio skirtumo. Religijos šiuo atveju taip pat absoliučiai ne prie ko. Ir tie keistai nepažeidžiami žmonės yra iš tikro nemirtingi, nes savyje turi kažką ne materialaus, kas po mirties perina į nematerialų pasaulį ir po kurio laiko vėl grįžta į šį pasaulį. Su visokiom rytų tradicijom tai taip pat neturi nieko bendro ir net panašumo. Ir būtent tie kitokie žmonės ne materialiame pasaulyje turi savo ne materialią antrą pusę kuri kritiškais atvejais pasirūpina saugumu. Praktiškai tai vyksta dviem būdais. Konkretus trumpalaikis kūno valdymo perėmimas arba palankių įvykių sekos formavimas. To ir pakanka. Suprantama sveikatos prasme kūnas sendamas genda kaip ir visų. Bet tame jokia problema. Atėjus laikui bus naujas. Na o didžioji dauguma žmonių gyvena tik vieną kartą. Nieko po mirties jiems nebus. Šis gyvenimas baigiasi ir viskas tuo baigiasi. Aišku nemalonu žinoti kad artimi brangūs žmonės gyvena tik vieną kartą. Bet yra kaip yra. Šioje vietoje nieko pakeisti neįmanoma. Po viso šito prie ko čia rusai. Esmė kad jų tarpe yra pakankamai daug tokių keistai nepažeidžiamų žmonių. Tas daug apie 4 iš 100. Bendrai tokių žmonių yra tik Lietuvoje, Baltarusijoje, Rusijoje, Latvijoje. O visas kitas pasaulis tik žmonės gyvenantys vieną kartą. Todėl toms išvardintoms šalims negali nutikti nieko blogo nepriklausomai kaip šis pasaulis vartysis. Su likusia pasaulio dalimi gali būti visaip. Tuo labiau jei kažkaip bandys pakenkti "saugomiems" žmonėms. Kaip minėjau čia jokios religijos ne prie ko. Nereikia niekam melstis ir nieko prašyti bet reikia gimti "saugomu" arba kaip aš vadinu originalu. Tam kad gimti "saugomu" bent vienas iš tėvų turi būti toks "saugomas". Tai persiduoda per giminystės ryšį. Su visokiais ten karališkais kraujo ryšiais tai neturi nieko bendro. Mokslu tai nepaaiškinama niekaip, bet tai puikiai matosi analizuojant savo ir kitų realius gyvenimus. Beja "apsauga" galioja ir mirtingiems šeimos nariams tik gal kiek kukliau.
bahuriux 2017-04-10 20:12
Ta prasme estai, lenkai ir visi kiti pasmerkti? bet, kad mes baltai o jie slavai, tai kaip čia yra, ar tu nori pasakyti kad tik rusų tautybės yra išrinktieji ir tai nevisi? čia iškur tokios žinios iš ekstarsensų mūšio tipo laidų? Čia tipo kaip ir žydai išrinktoji dievo tauta? O tu kartais nepagalvoji, kad čia tieisog statistika, nes mažai daliai žmonių tikrai pasiseka, o kitai mažai daliai žmonių labai nesiseka, bet didžioji masė yra vidutiniai, čia kaip ir IQ matavimo atveju gaunasi kaip varpo formos funkcija. Dabar pasakyk ar aš esu saugomas, jei aš turėjau akivaizdžiai ir garantuotai numirti kokius maždaug 6 kartus, bet per stebuklą to neatsitiko, du kartus išgelbėjo siuolaikinė medicina, kitus kartus kažkoks "stebuklas", (o gal vistik patirtis, šaltas protas, nepasimetimas, reakcija igyta žaidžiant kompiuterinius žaidimus ir kažkiek sėkmės.) Ai beja o anapusinio pasaulio nebandei klausti kur buvo ta mergina kuria užpuolė ir nužudė čigonai, dėl brangios mašinos? Per žinias rodė, kad daug tokių save laikančiais ekstrasensais siuntė nuoruodas kur ieškoti, bet taip ir nepasitvirtino nei vieno ekstrasenso paistalai, tai kaip mums dabar tikėti tavim, beto ir tavo pačio prognozės nesipildo. O tu visetiek nenuleidi rankų ir toliau pranašauji.