15 žymių mokslininkų citatų apie Dievą - ką sakė Einšteinas, Kopernikas ir Tesla?

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

arduain 2019-03-17 13:39
Prieš keisdami Dievą mokslu, paklausykime, ką sakė mokslo pranašai ir genijai - viskas, ką tiktai gali pagalvoti ir sukurti, jau yra. Made in Dievas.
Senioras 2019-03-17 16:42
Įdomu ką sakys didieji pasaulio protai apie Dievą per ateinantį šimtą metų, kai religija neturės tiek galios kiek turėjo anuomet.
arduain 2019-03-17 20:25
Tu esi genialus lygiai tiek, kiek tavo mintys ir darbai išlieka aktualūs nepaisant laikmečio, mokslo pasiekimų, bei mados ir valdžios įnorių. O jeigu tu atrodai panašus į dinozaurą, tai didelė tikimybė, kad toks ir esi... Tas, kas painioja Dievą su religija panašus į tą, kuris klausia, ar yra dar kita realybė apart snukiaknygės...
AAA000 2019-03-17 21:48
tai kad pats ir painioji dievas yra savoka. kaip pvz bananas, tamsioji materija ar sudo kruva. irgi savokos. savokas galima priskirt bet kam, ir egzistuojanciam ir isgalvotam dalykui. religija yra reiskinys. reiskinys tai jau realiai egzistuojantis dalykas. jei trumpai - religija tai egzistuojantis reiskinys naudojantis isgalvota dievo savoka savo interesams patenkinti. ir nieko daugiau. P.S. nu kaip smaukymas, jei dar kam nors vis neprisyla, kas yra religija tik religijoje smaukymo objektas - dievas.
Staska 2019-03-18 13:59
Einšteino labai tiksliai pasakyta, kaip pirštu į akį:
daynewss 2019-03-18 14:09
Tiesiai į dešimtuką!!! Galima dar papildyti: religija tai egzistuojantis reiskinys, naudojantis isgalvota dievo savoka ir žmonių bukumą bei savanaudiškumą, savo interesams patenkinti. ir nieko daugiau
mindaugas.vaitiekūnas 2019-03-19 22:51
Taip pat Einšteinas dar sakė: "There are only two ways to live your life. One is as though nothing is a miracle. The other is as though everything is a miracle." Tai manau tą posakį apie dievą jis pasakė norėdamas pašiepti "begalinius žmones" (begaliniai yra tik du dalykai...). O tas apie stebuklus turbūt vienas iš darbo rezultatų
arduain 2019-03-22 14:07
Ginčai yra absoliučiai beprasmiški, nes juose negimsta tiesa (kuri egzgistuoja nepriklausomai nuo jų), o tik pyktis savo oponentui, kuris nepriima tavo argumentų besąlygiškai. Visgi - kas yra Dievas? Tai ne sąvoka, o Realybė. Visa kita (kaip materija, energija, sąmonė, etc.) išplaukia iš Tos Realybės, taipogi ir visas blogis (nors jis yra sąlyginis, jei žiūrėti į jį kaip į testą savo ribotam suvokimui praplėsti). O religija yra reiškinys, kurį galima apibūdinti kaip bandymą paaiškinti tai, ko nesuvoki ir tuo pačiu pateisinti savo ydas pagal savo sugedimo laipsnį, nors pranašai ir Mesijas kalbėjo tiesą, kuri ne visiems suvokiama ir priimtina šiandien. Ir vienas ir kitas yra realūs ir egzistuojantys nepriklausomai nuo to, neigiame ką nors, ar aršiai giname. Kodėl Enšteinas taip ir nesugebėjo sukurti Vieningos Lauko Teorijos, kuri paaiškintų beveik viską, kas vyksta fiziniame pasaulyje? Todėl, kad Dievas yra pati begalybė ir netelpa į jokių teorijų rėmus.
AAA000 2019-03-22 14:48
sitai ka parasei labai lengva sutalpint i labai paprasta ir bet kam aiskia, bet kam nesunkiai suvokiama apibudinima - "sudo suabsoliutinimas" pirma zodi gali pakeist kad ir "dievo" savoka - realybes esme nuo to nepasikeis, nes identiski dalykai
arduain 2019-03-22 15:44
Pastebėjau - kuo žmogaus mąstymas primytivesnis, tuo labiau jis linkęs vartoti keiksmažodžius ir kitus žodžius, kurie netariami padorioje kompanijoje - tiesiog jam atrodo, kad taip stipriau ir aiškiau kažką pasako, suprantamai jam ir kitiems, kurie jo klauso. Nieko asmeniško... Tam, kuris savo dvasioje išplaukė į platesnius vandenis, aišku - vaikas, ką jis besakytų, tavęs įžeisti negali. Jis dar užaugs. Nors ne visiems duota, kai kas ir pasensta ir numiršta taip ir neužaugęs. Betgi, kai esi jaunas, pats sau atrodai toks protingas, gaila tik, kad kiti nepastebi... Taigi, kiek besistengtum, Dievo įžeisti tu negali, Jis yra aukščiau tų reikalų.
Hmz 2019-03-22 16:15
Ir kokia tada prasmė realybę vadinti dievu? Jau nekalbant apie tai, kad daugelis meldžiasi tai realybei ir mano, kad ji prieš 2000 metų su sandalais vaikščiojo kažkur po Palestiną.
arduain 2019-03-22 16:47
Ir kokia tada prasmė realybę vadinti dievu? Todėl, kad tai yra tiesa. Galima žiūrėti, kaip tai daro budistai - jie neturi dievo sąvokos, nes pasakius Dievas, kiekvienas įsivaizduoja kažką, bet tai žinoma toli nuo realybės. Jie sako - "Tai" ir penkias minutes patyli. Sakyčiau, toliaregiškas požiūris. O Tas, kas vaikščiojo su sandalais po Palestiną, buvo Dievo Sūnus. Betgi, jeigu tu sakysi ne Dievas, o Realybė, tai bus tas pats. Jeigu tu degtukus vadinsi kinietiškai, esmė nepasikeis.
vytautas50 2019-03-22 17:03
Sakyčiau techniškai neteisingas suvokimas. Norint sukurti objektą šiuo atveju materiją visumoje reikia būti jos "išorėje" t.y. ne materijoje. Čia tas pats kad stalius būdamas medienoje gamintų stalą. Tai niekaip neįmanoma. O religijos pagrinde užsiima žmonių valdymu. Pagrindinis jų momentas nepriklausomai rytietiškos ar "vietinės" teigti kad egzistuoja pomirtinis gyvenimas ir čia būkit geri ir kentėkit o po to bus gerai. Nors raliai tos pačios religijos apie tą pomirtinį gyvenimą neturi absoliučiai jokių įrodymų. Tiesiog žaidimas su žmonių viltimis. Kad viskas mirtimi ir pasibaigia visiems tai nelabai patinka. Siūlymas kitokio varianto paklausi prekė. Tik tiek tos religijos ir yra ir dėl to ji turi galimybių egzistuoti. Nebent kažkas "kietai" įrodytų kad pomirtinio gyvenimo nėra tuomet religijos tampa visiškai beprasmės.
AAA000 2019-03-22 18:46
nu kaip tu gali sakyt, kad religijos beprasmes? visos religijos GENERUOJA PELNA!!! as nesu religinis, bet puikiai dirbciau kokiu nors religiniu vadovu, durninciau avinus ir semciau bablo. neuzsiimu tiesiog tik del to, kad tai per mazai idomi intelektualiai veikla. bet mane zavi atidirbta iki smulkmenu sistema, kaip idedant minimaliai pastangu pasisavint vertingus resursus. ten net susidorojimo su konkurentais strategijos isvystytos iki tobulumo
vytautas50 2019-03-22 19:14
Ta prasme aišku tai idealus verslas turintis amžiną perspektyvą.