Brito namuose - gigantiška Kalėdų eglutė  (6)

Jau antri metai iš eilės Didžiosios Britanijos gyventojas Greig Howe sukūrė ištisą spektaklį su 15 metrų aukščio egle. Vien jos gabenimas 23km trasa iš vietinės girininkijos sutraukė daug žiūrovų, nes visą krovinį tempė mažytys mėlynas elektromobilis "G-Wiz". Parvežus medį, iš jo sukurta įspūdinga Kalėdinė optinė iliuzija.

Su tokia mažytę mašina tokia kelionė tampa ištisu logistikos iššūkiu. 400 svarų vertės eglutę entuziastui padovanojo vietinės girininkijos atstovai. Ją teko tempti nuo pat New Forest miesto iki riedučių parkų projektuotojo Howe namų Bournemouth mieste, Dorset grafystėje. Namuose eglutė buvo perpjauta į tris dalis, prieš tai rūpestingai išsimatavus reikiamus atstumus. Jas sunešus į vidų, susidaro iliuzija, tarsi viduje stovi per namo perdengimą ir stogą kiaurai išlendanti vientisa didžiulė eglė. Pamatę tokį "stebuklą" praeiviai pro pastatą praeina po kelis kartus. Žemutines kamieno dalis į vidų tiesiog pro duris bei langus sunešė pats namo savininkas, padedamas savo draugų. Medžio viršūnę ant stogo užkėlė pasiskolintas kranas.

Tai jau antri metai, kaip Howe surengė tokį spektaklį. Praėjusiais metais medis buvo gabenamas iškart po nukirtimo supjaustytas į dalis. Šių Kalėdų proga jis nusprendė medį gabenti vientisą, ir specialiai pravažiavo pro savo prosenelės namų langus, kuri dėl senyvo amžiaus jau nebevaikšto. Įspūdžiui sustiprinti Howe vežamą medį netgi papuošė keliomis dekoracijomis.

Visa "operacija", įskaitant šakų papuošimą 200 žaislų ir 2000 šviesos diodų (LED) truko penkias dienas. Tačiau trijų vaikų tėvas sako, jog planavimas užtruko gerokai ilgiau. "Aš prie to dirbau savaites, tačiau tai buvo verta ir dabar viskas jau užbaigta ir atrodo fantastiškai".

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: