Tai, ką patiriate, gali neegzistuoti. Keistos realybės tiesos viduje

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

jordanbn2 2021-06-28 21:55
Jeigu kurti virtualu pasauli toki kokiame esame,tai sistema kai stebetojas kuria realybe reikalautu maziau resursu. Nes is anksto sukurti visa virtualia visata, ja palaikyti ir i ja patalpinti stebetojus reiketu daugybes resursu, ir is anksto numatyti visus stebetoju veiksmus. Kai stebetojas kuria stebejimu, daug paprasciau. Aisku nusisukus menulis nedingsta, nes ji palaiko stebetojo atmintis, jis jau buvo pastebetas, be to ji islaiko ir visi kiti stebetojai. Bet vel gi atrandame koki reiskini, kurio niekas buvo nepastebejes, bet logiskai jis turetu buti, ir tas reiskinys atsiranda. Kitu atveju, jis turetu buti, o stebetojas jo neranda, nes jo nera, ir stebetojas stebisi kas per nesamones. Nera to kas turetu buti. Ir jam is karto prasideda paranojos kad gyvena netikrame pasaulyje. O dabar viskas atitinka. Kiekvieno stebetojo samone veikia kaip kompiuteris kuris siuncia duomenis i visatos pagrindini kompiuteri apie jo pastebejimus ir yra fiksuojama visatos kompiuteryje. Ir kadangi tai jau pastebeta ir uzfiksuota tai jau bet kuris kitas stebetojas gali ta pasitikrinti ir patvirtinti nepriklausomais eksperimentais ir stebejimais. Kai kas vyksta, kas neįmanoma tikrame pasaulyje. Tai zmoniu supergalios. Na ten visokia telepatija ir panasiai. Tai sunku irodyti ir realiame pasaulyje vargu ar imanoma. Tiesiog visa tai tam tikri sistemos nesklandumai. Bet del to tik idomiau. Nes kai kurie protingi stebetojai, zemeje tai siuo metu zmones, kartais stebi nesancius ir neymanomus dalykus. Na savo vaizduotes kurinius, ir laiko juos realiais, kuriuos dauguma stebetoju neigia. Bet kai kurie del savo tam tikru psichiniu savybiu patvirtina. Gaunasi konfrontacija. Taigi tokie netikri stebejimai pagrindinio visatos kompiuterio blokuojami ir salinami. Taciau jie ir toliau yra nuolat siunciami i ta pagrindini kompiuteri, ir kol dar nespeta remiantis daugumos kitu stebetoju patirtimi pasalinti, yra vygdomi kaip tikri. Jeigu imtume pasauli kur visi stebetojai kazkodel tiki magija, tai ta magija ir egzistuotu. Bet tai butu bardakas bile koks. Greitai uzsilenktu tokia visata. nes kas nors sugalvotu magijos pagalba uzgesinti saule. ir ate
Staska 2021-06-28 22:11
Koks skirtumas, fizinis pasaulis egzistuoja nepriklausomai nuo to egzistuoja samoninga gyvybe, ar ne (kad mes ji suvokiame, per savo potyrius ir koncepcijas, dar nereiskia, kad to kazko is viso nera). Turbut niekas nepaneigs, kad Pauksciu tako galaktika, ar vanduo Zemeje egzistavo dar pries samoningo zmogaus atsiradima. Visokie Idealizmai, is visoviduramziu filosofiniai/ teologiniai pezalai.
jordanbn2 2021-06-28 22:19
Tai cia stebetojas tur but turima omeni ne tik zmones. Pats visatos simuliacijos kurejas buvo stebetojas. ir ten ateiviai visokie, na bakterijos irgi stebetojai siaip Na ir musu praeities tyrinejimas ir stebejimas yra galiausiai is dalies kuriamas musu paciu stebejimu. Tai viskas teisinga, mes ir turim neabejoti kad viskas buvo iki musu. Nes tai logiska, kazko kito mes ir negalejome pastebeti. Nes savo stebejimu butent tokiu pastebejimus ir sukureme
Benediktas 2021-06-28 22:38
Paprasčiau turbūt sukurt „energijos erdvę“ su tam tikrais viduje iš anksto esančiais dėsniais (kaip dabar yra) - ir jau kaip susidelios, taip, o nei viska simuliuoti, vargti. Belieka tik stebet kaip viskas deliojasi - jei čia eksperimentas. Iš išorės galima dar kašką irgi daryt: patrankyt, patraukyt už šonų ir žiūrėt, kaip ta „energetine sriuba maisosi“. Salia kita visata paleidi, tik pakeiti kokius fisikinius desnius, kitokį impulsa užduodi - ir vel stebi, kas pasidaro. Simuliavimo budu irgi ta pati gauni, bet tai resursu reikalaujantis veiksmas. Čia kaip mes galim kompe sumodeliuot chemine reakcija, o galima tiesiog realybeje reagentus sumaisyt ir paskui paziuret, kas gavosi. Rezultatas bus tas pats, jei simuliacija tobula. Nebent visatos stebetojui irgi egzistuoja laikas, tai gal pasimuliuot greiciau, nei leisti vykti sava eiga. Jei jis skuba kazkur zinoma
vytautas50 2021-06-28 23:10
Į problemą manau reiktų žiūrėti iš kito kampo. Problema pačioje sąmonėje bendrąja prasme. Visi kiti gyviai išskyrus žmonės to neturi arba turi labai menkas užuomazgas. Bet jei gimus vaikui šalia jo nebūtų suaugusių žmonių "su sąmone" tai vaikas liktų geriausiu atveju kaip gyvūnas. Jokia sąmonė savaime jame neatsirastų. Peršasi išvada kad kažkas kažkada bekonstruodamas žmonės tą sąmonę žmonėms užkrovė iš savęs t.y. žmogų atnaujino iš beždžionės į tikrą žmogų. Paskaičius "Enocho knygą" tai visai neblogai matosi kad buvo kažkas gudresni ir ne žmonės. Aišku ten vadinama dievu ir angelais bet tai paprasčiausiai gudresnė civilizacija. Bendrai mes kad ir kaip žmonės materialius dalykus realizuojame savo išorėje. Negali būti stalius medienoje kad pagaminti baldą. Todėl tai kas kūrė materija turėjo būti už jos. Aišku oficiali teorija apie savaiminį visko atsiradimą bet man sąmonė į savaiminį atsiradimą kažkaip nelimpa. Ir šiaip viskas per daug sudėtinga kad atsirastų savaime. O va sukonstruoti turint pakankamai žinių jokia problema ir lengvesnis kelias. Aišku tai mano asmeninė nuomonė ir kai kuri gyvenimo patirtis. Ir dar toks techninis momentas kad pirminė sąmonė nesikiša į "antrinės" sąmonės egzistavimą. T.y. norit egzistuokit, norit susinaikinkit. Čia skirtingai nei teigia religijos kad kažkas reguliuoja eismą į gerą ar blogą pusę. P.S. bendrai materijos egzistavimas be sąmonės neturi prasmės. Neliks žmonių neliks ir materijos. Be žmonių nieko daugiau nėra.
Benediktas 2021-06-28 23:47
Čia turbūt priklauso, ką vadiname sąmone. Esu girdėjęs kad kiti sąmone vadina visą visatą. Psichologijoje tai siauresnis dalykas: protas, emocijos, prisiminimai, identitetas(savimone).
vytautas50 2021-06-29 00:02
Kad atsirastų visata pirminė sąmonė turi būti už visatos. Visata taip pat nebūtinai atitinka mūsų supratimą. Pvz gali būti tik saulės sistema o toliau tik iliuzija patalpinta tamsiosios medžiagos sferiniam ekrane. Nes beribė visata eksperimentui taip pat beprasmė. Užtenka kur kas kuklesnių parametrų. Esminis suvokimas sąmonės tai kas žmonės skiria nuo kitų gyvių. Tiksliai apibrėžti sunku nes gaunasi daug parametrų. Ir dar toks vienas pastebėjimas kad žmonės sukurti o ne atsirado savaime. Matom žmonių rases. Jos stipriai skiriasi. Logiškai kaip skirtingų konstruktorių grupių darbas. Rasės tik dabar "susilieja" ir gaunasi kažkas vieno. Nepanašu kad kažkaip rasės gavosi iš kažko vieno.
Benediktas 2021-06-29 00:49
Bet tas pats yra ir su gyvūnų rūšimis, jie irgi turi savo ypatumų skirtinguose žemynuose. Kad ir varlės prisitaike savo odos spalva prie aplinkos, ar paukščiai tos pačios rūšies, bet turi savitumų. Pvz juodaodziu oda is tikruju yra atsparesne saules poveikiui, ten pas juo daugiau saules. Kas šiauriau gyvena, daugiau riebalų sukaupia, maziau saules - oda šviesi, viskas atrodo logiska, žiūrint iš atrankos puses. Labiausiai tik keista, kad zmoniu smegenys (savimone) taip skiriasi nuo antru protingiausiu gyvunu, pvz bedzioniu. Bezdziones miske gyvena, mes siunciam raketas i Marsą.
vytautas50 2021-06-29 01:07
Na man panašiau į išankstinį sąmoningą pritaikymą rasės gamtos sąlygoms nei prisitaikymą savaime. Pvz baltasis kokioje Kinijos teritorijoje gali gyventi kad ir milijoną metų geltonodžiu kinu neįtikėtina kad tapsi. Suprantama čia jei izoliuotai nuo jau esamų kinų. Lygiai taip pat juodaodžiai JAV per 200 metų niekaip nebaltėja jei nesimaišo su baltaisiais. Kas liečia beždžiones tai net turimos technologijos jų neleidžia padaryti panašiai protingas kaip žmonės. Tokia įdomiai kritinė riba tarp žmonių ir ne žmonių. Žiūriu čia buvo straipsniai kad dar atrado kažkokių žmonių rūšių iki žmonių. Labai logiška kad tie kas konstravo žmonės netinkamas versijas tiesiog sunaikino kad negadintų reikalo.
Benediktas 2021-06-30 11:15
Kaip manai, koks galėtų būti tikslas užvesiti skirtingas rases?
vytautas50 2021-06-30 12:37
Klausimas būtų iš viso kam užveisti žmonės? Toliau kam žmonės kuria robotus? Tiek vienu tiek kitu atveju viskas labai pragmatiška - tam kad naudoti savo reikmėms. Žmonių paskirtis energijos šaltinis tiems kas juos sukūrė. Enocho laikas juos dar matė kaip realias būtybes. Be to yra visokių keistų statinių ne pagal to meto žmonių galimybes ir šiaip visokių keistų artefaktų. Problema ta kad šituo kampu niekas net nebando vystyti minties nes tai visiškai nereikalinga tiems kas sukūrė žmonės. Žmonių autoriai uždavė žmonėms dvi kryptis religinę ir evoliucinę bei visa ko savaiminį atsiradimą. . Mąstykit tik tą kryptimi ir kitur nelyskit. Tai grįžtant prie rasių skirtumų. Be rasių yra ir kalbų skirtumai. Elementariai tarp rasių ir žmonių nesuprantančių vieni kitus geriau vystosi konfliktas ir taip generuojama streso energija. Rasės linkusios naikinti viena kitą ir nejaučia tame skrupulų. Stebiu vieną baltą blogerį iš Kinijos gyvenantį ten apie 10 metų. Baltieji kinams tėra baltos beždžionės, o juodieji iš viso ne žmonės. Toks visuomenės požiūris. Bet čia smulkmenos. Klausimas kur dingo tie kurie sukūrė žmonės. Jie pakeitė savo fizinę būseną į energetinio mąstančio lauko būseną todėl ir reikalinga žmonių energija. Kuo didesnis stresas ir konfliktas tarp žmonių tuo jiems geriau. Suprantama to energetinio lauko žmonės nei mato nei gali kaip nors aptikti nes tie kas sukūrė žmonės tuo klausimu jokių žinių nedavė. Bet iš savo pusės jie gali tiksliau galėjo valdyti žmonės tiesiogiai per smegenis. Energetinis laukas ir impulsai smegenyse puikiai dera žinant kaip tai sukonstruota. Jokių problemų per tai įtakoti žmogų kad jis padarytų tai ko reikia energetiniam laukui. Per čia ir mokslinės reikiamos žinios arba žmonių naikinimas neprognozuojamai. Visumoje savotiškas žaidimas kuriame žmonės tėra botai kuriuos tiesiogiai valdo kažkas per smegenis. Ir svarbu rezultatas kuo daugiau streso to valdančiam daugiau energijos. Bet nuo 2012 metų tas energetinis mąstantis laukas neegzistuoja ir žmonės yra šiuo požiūriu laisvi. Niekas "iš išorės" neįtakoja ir neįtakos. Viskas priklauso nuo pačių žmonių. Suprantama jokio pomirtinio gyvenimo taip pat nėra ir niekada nebuvo. Robotams niekas pomirtinio gyvenimo nekuria. Su žmonėmis tas pats. Logiškai žmonės kiekvieną gyvenimo čia minutę turėtų branginti. Bet gan masiškai elgiamasi priešingai. Nors bendrai egzistavimui jokios prasmės nėra. Egzistavimas dėl egzistavimo. Keistos čia mano mintys bet asmeninė patirtis ir logika privedė prie to. Visumoje žmonėms joks supratimas jokios naudos neduoda. Kaip kas ir kodėl buvo praeityje jokio skirtumo. Gyvenimas vyksta čia ir dabar. Ar pasaulis sutvertas ar atsirado savaime jokio skirtumo.
Benediktas 2021-06-30 12:55
Teigi, kad atmintis, patirtis, priežasteis-pasekmės ryšys nesvarbu? Jei nežinosi, kaip kas veikia ir ką išmokai vakar, tai net bato neužsiriši. Jei vakar tave apvogė kažkokių būdu, negi nereikia išsiaiškinti priežastis, kodėl taip atsitiko ir ką daryti, kad tai nepasikartotų? Aš manau bio mokslui, svarbu visos smulkmenos, kad galėtų labiau padėti medicinoje. Šitos mintys, kurias sakai, kad aukštesnio intelekto protas atnešė skirtingas rases į skirtingus žemynus, jau sklandė prieš 2012. Kaip pavyko žmonėms išsisukti nuo tokių minčių užblokavimo? Juk žmonės buvo valdomi? Kaip manai, kas turi daugiau įrodymų DNR tyrėjai, archeologai ar knyga, kurią skaitei?
vytautas50 2021-06-30 13:58
Taip svarbu yra visa informacija kuri kažkaip palengvina žmonių gyvenimą visose srityse. Bėda ta kad žmonės pirmiausiai viską skiria karui ir naikinimui vieni kitų nes taip užprogramuoti. Nesvarbu kad nėra poreikio būti energijos šaltinais bet viskas juda po senovei iš inercijos. Sakyčiau net blogiau. Iki 2012 metų naikinimasis buvo valdomas nes bandos šeimininkui reikėjo maitintojų savo egzistavimui ir visiškas susinaikinimas būtų blogai. Dabar ši vieta niekaip nevaldoma. Kaip bus taip bus. Viskas priklauso tik nuo žmonių ir nieko daugiau. Prieš 2012 tų minčių sklandė masė nes žmonių konstruktoriams buvo x valanda ir jie nežinojo kas bus ir kaip nuteikti žmonės-botus. Bet problema kad žmonės šiuo atveju ne prie ko. Klausimas sprendėsi tarp pirmapradžių kūrėjų ir jų kūrinių t.y. tų kurie sukūrė žmonės. Žmonių atžvilgiu neįvyko nieko matomo. Po 2012 metų susidomėjimas visokiomis versijomis dingo drastiškai. Kas liečia kokie įrodymai svarbesni. Mano manymu archeologiniai. Matai konkretų seną faktą ir gali daryti logines išvada. Kas liečia DNR tai žmogaus konstrukcijos pažinimas vis dar labai ribotas. "Surinkti" žmogų nuo nulio kol kas galimybių nėra. Su knygomis gali būti visaip. Gali būti kaip pakankamai tiksli informacija taip ir klaidinanti. Su moksline informacija keletas bėdų. Viskas gerai kur mokslinė informacija įgyvendinama praktiniame lygyje. Veikia reiškia teisinga. Bet mokslą kažkas finansuoja. O kas moka pinigus tas ir užsako muzika. Niekas netrukdo užsakyti klaidinančią muziką. Be to egzistuoja įvairios teorijos bet jos tik teorijos nors traktuojamos kaip įvykęs patikrintas faktas. Tas liečia ir pvz didžiojo sprogimo teoriją. Bet tai tik teorija. Ir jos net praktiškai neįmanoma patikrinti. Bet iš jos po to statomas visas savaiminio vystymosi modelis. Nors, kaip minėjau, eiliniam čia ir dabar gyvenančiam žmogui svarbu kad veiktų telefonas ir būtų ką valgyti o ne buvo ar nebuvo didysis sprogimas.
Benediktas 2021-06-30 14:40
Nuostabu, kaip tu gali tikėti kažkokia knyga, kurią parašė kažkoks žmogus. Iš kur jis šią istoriją paėmė? Jis bendravo tiesiogiai su tais kūrėjais žmonių kalba?
vytautas50 2021-06-30 14:55
Tokios versijos kokią pateikiau nėra jokioje knygoje. Versijos autorius esu aš. Prireikė apie 10 metų kad pagauti kampą. Kiek teko bendraut su tais kurie perskaitę masę knygų ir žino masę versijų tokio varianto nėra. Iki tokio lygio žmonių fantazijos nenešė ir negalėjo nešti. Problema kad reikėjo apeiti tuos kurie sukūrė žmonės kad gauti tokią versiją. Bet tai jau asmeniniai reikalai. Pasikartosiu kad žmonėms žinoti tai absoliučiai nereikalinga ir nesvarbu. Tai niekaip ir nieko nekeičia jų gyvenime. Žmonės yra absoliučiai laisvi ir gali daryti ką nori. Kas gausis čia jau pačių žmonių problemos kurios niekam daugiau neįdomios.
Benediktas 2021-06-30 15:03
Tai tavo terorija, bet jei tau reiktų įrodyti mokslininkams, pasitelkiant kažkokius faktus, įrodymus, būtų sunku manau.
vytautas50 2021-06-30 16:37
Esmė kad niekam nieko įrodinėti nereikia. Net negalima kištis į žmonijos egzistavimą. Laisvai paplepėti galima bet tik tiek. Jei būtų tikslas kažką įrodyti nebūtų jokių problemų. Tiesiog galima suorganizuoti tai ko būti normaliai negali. Asmeniškai taip ir buvau "įtikintas". Labai efektinga. Bet nieko daryti nereikia. Pirminis intelektas suteikia visišką laisvą valią ir neįtakoja niekaip. Na kritišku atveju įsiterpė kad išspręst tarpinio intelekto nereikalingą įtaką žmonėms bei kitą problemą ir tiek. Bet ir tai tam "tarpiniam intelektui" buvo žinoma kad kažkas konkrečiu laiku bus jo atžvilgiu. Toliau ramiai ir bešališkai stebimas žmonių vystymąsis. Rezultatas neturi reikšmės nes nėra jokio tikslo. Bendrai jei žmonės intelekto prasme "kokybiški" egzistuos neribotai. Jei "nekokybiški" susinaikins pakankamai greitai. Kaip bus nežinoma. Bet spėjama pagal dabartinę situaciją kad susinaikins.