Filmas vakarui. Paslaptingos antžmogiškos galios: tik melas ar dar mokslo nepažinta tikrovė? (Video, LT)  (9)

Filmas apie Visatoje egzistuojančią energiją, kuri paprastiems žmonėms gali suteikti antžmogiškų galių.

Senovės kinai tai vadino Či, romėnai – spiritus, indai – prana. Ar egzistuoja žmonės galintys peržengti biologines galias ir sulaužyti fizikos dėsnius? Galima tikėti anžmogiškomis galiomis, bet reikėtų nepamiršti, kad egzistuoja mokslo žinių ir antgamtinių jėgų priešprieša.

Viena iš seniausių ir paslaptingai garbinamų jėgų yra Či energija. Tai nematoma, bet visur esanti energija, kuria pasinaudoti gali tik išrinktieji. Či – pagrindinė gyvenimo jėgos energija. Ja pasinaudoję kovų menų žinovai, net neprisilietę prie žmogaus gali jį pargriauti ant žemės.

Bet šiomis iš senovės laikų mus pasiekiančiomis teorijomis naudojasi ir minios apgavikų, renkančių rinkliavas iš lengvatikių.

Kiti į šias nepaprastas galias laikosi skeptiško požiūrio. Ar dvasinė pusė čia tikrai svarbi ?

Mokslininkai tyrinėja, kas darosi smegenyse, sąmoningai žalojant savo kūną. Sukurti įvairūs detektoriai, žmogaus aurai fotografuoti naudojama Kirliano fotografija ir kt. Kas yra žmogaus aura ?

Filmas kelia įvairius klausimus susijusius su su antžmogiškomis galiomis. Jame kalbama apie pozityvų ir skeptišką požiūrį ir žiūrovas, pažiūrėjęs šį filmą, galės pats pasidaryti išvadas.

Filmo scenarijus:
French Horwitz ir Eleonor Grant
Filmo režisūra:
Todd Hermann
Filmo pavadinimas anglų kalba:
Is it Real? Superhuman powers
Filmo trukmė:
41 min.
Žanras:
dokumentiniai filmai, 2013 m.

Ieškote daugiau įdomių filmų? Aplankykite rubriką dokumentiniai filmai!

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(28)
(17)
(11)

Komentarai (9)