Mokslininkai nesutaria? Nėra vieningos nuomonės? Ir apskritai – o ką mes galime pakeisti? Didžiausi mitai apie klimato kaitą ir ką apie tai sako mokslas (Video, Apklausa)

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

bahuriux 2019-11-23 19:43
Nėra taip kad visai be žmogaus pagalbos vyksta klimato kaita, bet antrą teiginį reikia perfrazuoti į , tik šį kartą žmonija šiek tiek (neaišku tiksliai kiek) prisidėjo, (kas leido išvengti gresiančio klimato atšalimo). Kas balsuojat už antrą teiginį balsuokit taip lyg jis skambėtu taip kaip aš perfrazavau. Sutinku kad persistengta teršti, bet su plakatais mojuoti "baikit tešti žemę" ką tik gryžys iš tolimos kleionės lėktuvu ir pačiam paskui sėsti į 3+l, 2 tonas sveriantį auto gal geriau reikėtu patylėti.
jordanbn2 2019-11-24 15:39
Jei dar pradesim susiurbinet co2 ir verst naudingom medziagom. Kuru ar plastiku. Tai greit atsals. Reiks pasildyt jau
Shinigami 2019-11-24 18:20
Čia tai absoliutus melas. Kodėl? Dėl labai paprastos priežasties - pasaulyje pilna valstybių kurios "dėjo" ant bet kokios ekologijos. Žinoma, tai dažniausiai neturtingos šalys, bet kadangi jos neturtingos todėl jos ir toliau naudos pigu iškastini kurą ir jų niekas neprivers jo atsisakyti nei iki 2050 nei iki 2100 metu. Vakarai "žaliuoja", nes uždėjo taršos mokesčius ir visos taršios gamyklos persikėlė į tas neturtingas šalis kur tokių mokesčių nėra ir darbo jėga pigi. Ant popieriaus sumažėjo taršą, bet realiai jį tik persikėlė į kitas šalis. Kaip ir su plastiko tarša. Prieš kuri laiką buvo straipsnis kaip laivais plukdomos plastiko atliekos į neturtingas šalis kad jų atsikratyti ir ant popieriaus atrodyti žaliais, bet išties jos tik kaupiamos kitose šalyse arba perdirbamos labai taršiais metodais. Taip pat visai nenustebčiau, kad tas plastikas vandenynuose dėl kurio žalieji taip verkia atkeliauja iš tu pačių tanklaivių, kai jie nesugeba išsikrauti trečio pasaulio šalyje ir tada viską iškrauna vandenyno viduryje. Ant popieriaus žalia, gražu, realybėje, tas pats š. Todėl geriau ne bandyti kontroliuoti klimato, o bandyti prie jo prisitaikyti.
Evil Goku 2019-11-24 22:37
Nėra balsavimo teiginiai suformuoti visiškai taisyklingai, bet ir taip aišku. kad klausiama, ar žmonių veikla prisideda prie pastaruosius dešimtmečius vykstančio šiltėjimo, t.y. ar žemės dabartinė vidutinė temperatūra butu žemesnė, jei žmonija nebūtų išmetusi tiek CO2 dujų.
vanduo4 2019-11-25 00:26
Klimato kaita visuomet vyko ir vyks, klausimas tik kiek ta kaita sietina su žmogaus veikla!!!! 1.