Paskutinis Europos teroristas. Kaip pasikeitė Baltarusia per metus nuo prezidento rinkimų

Komentarai Prisijungti

Viršuje:   Seniausi | Naujausi

conjurer 2021-08-10 08:43
Manau mums svarbiausia susekti ir nuteisti lietuvius, kurie pelnosi iš jo kontrabandos. Neveikiantis kenos radaras, ir nevaldomas traukinių srautas tikrai veikia prieš ir taip silpnas sankcijas.
Gintarinis 2021-08-10 08:58
Baikit su tuo paskutinis Europos diktatorius, paskutinis teroristas ir pan. O Putinas ne teroristas? Ar visa Rusija Azijoj?
iPienius 2021-08-10 15:09
Putinas dabar didziausias Bidono draugas. po sankciju Baltarusijos trasoms, ju vieta vistiek kazkas tures uzimt, o uzims greiciausiai ta pati Rusija. taip pat Bidonas leido laisvai pabaigti Nord Stream 2 ir garantuotai duju tiekimas bus nutraukas ir per Ukraina, ir paciai Ukrainai. garantuojai jie ziema sals.
sub 2021-08-10 15:21
Ukraina netyli. Jie šaunuoliai, sakė Bidonui ir Merkel, mes pasirašėm sutartis, kuriose Ukraina turi balsą energetikos klausimais. Man klausimas kodėl visa kita Europa tyli, kai Vokietija taip tyliai bando prastumt, kad projektas būtų įgyvendintas. Jeigu dar nėra įgyvendintas.
conjurer 2021-08-10 15:53
Rusija turi didelę įtaką vokietijoje, nes jų propaganda labai kryptingai ten nukreipta.
raptor 2021-08-10 15:54
Todėl, kad komunistinė šalava Merkel su Chuilo ant bruderšafto varo už ką nuo Trumpo gavo pizdarikų, o Chuilo papildomu sankcijų. Tik leftistvafliams Trumpoas buvo blogas, o Merkel gera.
sub 2021-08-10 16:09
Merkel, kaip šalies vadovė, daug geresnė, bent jau stebint kaip ji sugeba komunikuoti. Trumpas kalbant ne apie geopolitiką, o jo pačio bruožus, tai rasistas, melagis, sąmokslo teorijų šalininkas, riaušių organizatorius ir t.t. Tokios asmenybės nenorėčiau pažinot, nelabai man patinka pasipūtę, arogantiški suskiai, ant tėvelio pinigų savo ateitį susikūrę. Toks žmogus negali būt prezidentu, nors mūsų prezidentas stumdomas kaip skuduras, bent pusę Trumpo stuburo turėtų, jau būtų geriau. Tavęs nesuprantu, tai Merkel komunistinė šalava kaip ir tu, ar visgi fašistė, kaip Armonautas?
HardAxe 2021-08-10 16:35
Nebūtinai. Vokietija juk nėra motina teresė. Žiūrisi jie ir savų interesų. Tuo pačiu jie pakankamai saugus nuo rusijos, tiek ekonomine, tiek karine prasme.
vytautas50 2021-08-10 17:21
Na kas liečia dujų tiekimą per Ukraina ir tiesiogiai per naują dujotiekį. Pirmiausiai tai ekonomiškai naudingiau nes dujotiekis ženkliai trumpesnis ir nėra tarpininkų kuriems reikia mokėti už tranzitą. Be to ir politiškai turėdama tranzitą per savo teritoriją gali terorizuoti tą pačią Vokietija dėl visokių sąlygų. Kitas momentas dujotiekis per Ukrainą visapusiškai pasenęs ir reikia remontuoti. Avarija gali ištikti bet kada ir visa Europa liks be dujų. Kaip papildomo atsarginio vamzdžio nei Rusija, nei Vokietija neplanuoja atsisakyti. Bet pagal jo techninį stovį jis tik toks ir gali būti. O pirkti metalo laužo ir jį remontuoti norinčių neatsirado nors buvo siūloma iš Ukrainos pusės. Be to ES dujas jau gauna ir per Turkija iš Azerbaidžano ir tos pačios Rusijos. Visumoje problema ta kad tiek Norvegų, tiek pačios ES dujų resursai fiziškai baigiasi. Atsinaujinanti energetika be dujų praktiškai beviltiška ką parodė Teksaso patirtis kai viskas užšalo. Gelbėjo tik dujos. Kitaip tai būtų visiška katastrofa. Bendrai vyksta pasaulio naujas perdalijimas. JAV pasitraukimas tiek iš Afganistano, tiek iš Irako ne iš gero gyvenimo. Viskas kainuoja o prasmės tame buvime tose teritorijose visiškas nulis. Realiai jokio rezultato. Na nebent narkotikų "eksportas" į JAV padidėjo 10 kartų. Prie viso to Kinija pradeda demonstruoti savo galybę ir kratosi bet kokios priklausomybės nuo JAV. Taivanio užėmimo klausimas tik laiko klausimas. Už tokį veiksmą dabartinis kinų vadovas bus didžiausias Kinijos didvyris. Kinai geriau mirs badu bet realizuos šią idėją. Paskutiniai Kinijos kompanijų kritimai JAV biržose tai sąmoningas Kinijos valdžios veiksmas kad jos nebūtų niekaip priklausomos nuo JAV visomis prasmėmis. Ir ką ten susitarė Baidenas su Putinu vardan tokių globalių tikslų tik jie težino. Du frontai JAV tikrai nereikalingi. Vardan to visokią smulkmę galima ir paaukoti. Kare su Kinija JAV pageidautina bent Rusijos neutralumas. O tai įvyks neišvengiamai. Tame kontekste Vokietijai JAV taip pat turi daryti nuolaidas ir nekenkti Vokietijos ekonomikai nes gali jos prireikti. Visokių smulkių žaidėjų interesai šiuo atveju yra absoliučiai niekas. Įdomūs tik tiek kiek tenkina globalius interesus suinteresuotoms pusėm. Istorijoje iškyla situacija kada savo viešpatavimą tenka įrodyti ir apginti jėga. Ar JAV sugebės tokiu būdu įrodyti savo pranašumą gali parodyti tik laikas. Šiaip sankcijos Baltarusijai bumerangu kirs ir Lietuvai. Suprantama JAV ir ES nuo to nei šilta nei šalta. Niekas nuostolių nekompensuos. Nebent eilinį kartą suteiks paskolą už gerus procentus t.y. didelius procentus. Tokias paskolas Šimonytė gauti sugeba. Vietoj 2 ima iš karto už 9. Rezultatas apie 2 milijardai nuostolio. O Lietuvos skola pradeda augti labai sparčiai. Reikia tik didesnių aptarnavimo procentų padidėjimo ir praktiškai bankrotas. Ką pati Šimonytė ir yra pasakiusi. Tai va tokia linksma situacija.
raptor 2021-08-22 11:19
Turiu įtarimą, kad daug seimunų tektų susodint, negi galvoji, kad taip be jokio stogo toks reikalas eina?
bmk1245 2021-08-22 13:15
Kiek laiko truktų teutonų ekonominė "nepriklausomybė", jei ruskiai pilnai nutrauktų dujų tiekimą? O jeigu dar ruskiai susitartų su turkais tuo pačiu klausimu?
conjurer 2021-08-22 13:51
Būtų pats laikas tam.
punktyras 2021-08-22 14:30
Kol tokia RF biudžeto dalis priklauso nuo dujų eksporto, tiekimas nutrauktas nebus. O ir Vokietija turi daug mygtukų, kuriais gali pasiųsti nedviprasmiškus signalus labai savo finansinę galybę vertinantiems RF jėgos struktūrų ir valdininkijos darbuotojams.