„Canon“ pristatė naują profesionalų fotoaparatą „EOS-1D X“  (0)

„Canon“ pristatė naujos kartos profesionalams skirtą skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą EOS-1D X, kuriuo kompanija pradeda profesionalams skirtų EOS fotoaparatų 10-ąją kartą.

Gamintojo teigimu, šis fotoaparatas siūlo unikalų spartos, raiškos ir vaizdo kokybės derinį ir atitinka profesionalaus fotografo poreikius. 18,1 megapikselio pilno kadro vaizdo jutiklis užtikrina nuotraukų kokybę ir fotografavimo lankstumą. Atnaujinta architektūra leidžia fotografuoti 100–51200 ISO vienetų jautrumu (galima išplėsti net iki 204 800), o du DIGIC 5+ procesoriai užtikrina aukštos kokybės vaizdus net ir fotografuojant prasto apšvietimo sąlygomis. Naujoji 61 taško plačios aprėpties automatinio fokusavimo (AF) sistema leidžia fotografuoti tiksliau ir sparčiau, o 41 kryžminio tipo automatinio fokusavimo taškas (įskaitant 5 dvigubus kryžminius taškus) garantuoja tikslumą kiekviename kadre. Su AF sistema susietas 100 000 pikselių RGB matavimo jutiklis užfiksuoja veidus bei atpažįsta spalvas, taip užtikrina geriausią nuotraukų kokybę fotografuojant sudėtingomis sąlygomis.

EOS-1D X veikia naujos kartos apdorojimo technologijos pagrindu ir yra pirmasis fotoaparatas su dviem DIGIC 5+ procesoriais. Veikdami kartu su jutikliu, du procesoriai leidžia nepertraukiamai fotografuoti pilna raiška iki 12 k./sek. sparta, paverčia 14 bitų analoginį signalą skaitmeniniu ir užtikrina pilną fotoaparato funkcionalumą. Dėl to šis fotoaparatas yra sparčiausias iš dabar esamų skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų. Pasirinkus ypač didelės spartos režimą galima fotografuoti iki 14 k./sek. sparta.

Pilno kadro matricos jutiklis leidžia filmuoti aukšta Full HD (1920 x 1080 p) raiška, o plati rankinių nustatymų pasiūla suteikia galimybę kontroliuoti išlaikymą, židinio nuotolį ir kadrų dažnį. Skystųjų kristalų ekrane rodomas ir reguliuojamas garso lygis. Du DIGIC 5+ procesoriai sumažina vaizdo defektus, o funkcija „EOS Movie“ leidžia lengviau importuoti vaizdo įrašus – užfiksavus vieną 4 GB dokumentą, automatiškai sukuriamas naujas dokumentus.

Vaizdo ieškikliu lengva kadruoti bet kokį vaizdą, o išmanioji vaizdo ieškiklio funkcija prireikus parodo ir tinklelį. Fotoaparatas turi didelį, 8,11 cm (3,2 colio) bei 1040 tūkst. taškų raiškos „Clear View II“ skystųjų kristalų ekraną, kuriame dėl antirefleksinės struktūros nuotraukas patogu peržiūrėti ir ryškioje šviesoje.

Iš aukštos kokybės magnio lydinio sukurtas EOS-1D X korpusas yra patvarus ir atsparus smūgiams bei įbrėžimams. Panaudota „Canon“ objektyvų valymo technologija nuo jutiklių efektyviai nukrato dulkes ir nešvarumus. Užsandarinti EOS-1D X valdikliai ir dangtelių siūlės nepraleidžia dulkių ir vandens, puikiai tinka fotografuoti prastu oru.

Su EOS-1D X pristatomas ir naujasis WFT-E6 – kompaktiškas belaidis siųstuvas, kuris užtikrina saugų nuotraukų ir video įrašų perkėlimą į FTP serverį. EOS-1D X suderintas su naujuoju GPS imtuvu GP-E1, kuris leidžia vartotojams į EXIF duomenis įtraukti vietovės, kurioje yra fotografuojama, informaciją ir tokiu būdu nustatyti fotografavimo kelionės eigą.

Pagrindinės „Canon EOS-1D X “ funkcijos:
  • 18,1 MP, pilno kadro matricos CMOS jutiklis;
  • Fotografavimas iki 12 ir 14 k./sek. sparta;
  • ISO 100–51 200 jautrumas, iki H:204 800;
  • 61 taško AF sistema;
  • 100 000 pikselių RGB AE matavimas su DIGIC 4 procesoriumi;
  • Filmavimas didele Full HD (1080p) raiška;
  • Du DIGIC 5+ procesoriai;
  • „Clear View II“: 8,11 cm (3,2 colio) 1040 tūkst. taškų skystųjų kristalų ekranas;
  • Ethernet jungtis.

Aut. teisės: www.technologijos.lt

(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: