[ŽT] „Blokuojamas. Iš oro, jūros ir kalnų“  ()

„Jie labai bijo prarasti Krymą.“



© Rosavtodor.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:%D0%96%D0%94_%D0%9A%D1%80%D1%8B%D0%BC%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BC%D0%BE%D1%81%D1%82.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusai stiprina savo karinį buvimą pusiasalyje.

Rusijos armija toliau stiprina savo pozicijas laikinai okupuotame Kryme, baimindamasi pusiasalio praradimo. Apie tai komentare „Krym.Realii“ pranešė Ukrainos karinės valdybos atstovas Andrijus Černiakas.

Anot jo, reaguodama į pusiasalio praradimo grėsmę, Rusijos okupacinė armija didina dalinių ir personalo skaičių. Pagrindinis Rusijos tikslas, anot Černiako, yra užtikrinti Krymo saugumą ir jį apsaugoti.

„Jie labai bijo prarasti Krymą. Be to, jie bando išlaikyti Chersono teritoriją. Pagrindinis jų tikslas yra išlaikyti Krymą. Padaryti jiems saugų. Jie daro viską, kad niekas negalėtų užgrobti šios teritorijos“, - sakė Černiakas.

[EU+Kuponas] Pirkėjai sužavėti: „NR. 1! Funkcijos yra įspūdingos. Fantastiškos kainos ir kokybės elektrinės stalinės pjovimo staklės!“ Paskutiniai vienetai („VEVOR“ atsiliepimai, Video)
1205

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Puikūs pirkėjų atsiliepimai

Išsamiau

HUR atstovas pabrėžė, kad būtent dėl ​​to okupantai pusiasalį kiek įmanoma prisotins kariais ir karine technika.

Skaitytojai komentuoja straipsnį:

„Per visą karų istoriją niekas niekada neišlaikė Krymo gynyboje!! Be vandens, energijos ir logistikos ši beveik sala pasmerkta pasiduoti. Plokščias kaip stalas ir be pastolių, atviras iš visų pusių“;

 

„Tuščia stepė niekam nenaudinga ir ją galima pereiti per kelias dienas, kalnuose neįmanoma vesti didelio masto karo ir ten negalima įsitvirtinti, lieka siaura pakrantės ruožas, kuris blokuojamas ir kiaurai apšaudomas iš oro, jūros ir tų pačių kalnų. Jei sąsmauka ir dominuojančios aukštumos bus užimtos, ten nebus ką laikyti. Griežta blokada, ataka ir orkai įmesti į jūrą. Tai ne nenuskandinamas lėktuvnešis, tai aklavietė“.

 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(43)
(4)
(39)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: