Video iš Ukrainos
Pasaulį drebina naujiena - tokio roboto dar niekas nėra matęs! „Roborock S7 Pro Ultra“ namų tvarkymą pakelia į neregėtą lygį (Video)
Specialus „Xiaomi“ rinkinukas: masiškai perkamas „Xiaomi Mi TV Stick 4K“ TV priedėlis, „Redmi Watch 2 Lite“ išmanusis laikrodis ir puikios kainos „Redmi 10C“ telefonas (Video)
Už mažiausią kainą puikios kokybės lazerinis nivelyras: 16 linijų, 2 baterijos, pultelis ir net APP - fantastiškas daiktas remonto ir statybų darbams
Beveik 2 kartus pigiau nei Lietuvoje buitinis aliejaus spaudimo presas: šaltas ir karštas spaudimas, 0~300℃ valdymas, 610W galia ir didelis našumas - ribotas kiekis („LTP333“)
Pasaulinė premjera! „Xiaomi ir vėl tai padarė. Tai geriausias robotas dulkių siurblys kilimams, kokį tik esu turėjęs!“ (Video, „Dreame Bot D10 Plus“)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

[Kainos didės!] Net 264€ pigiau puikus el. paspirtukas - 500W, vienu įkrovimu iki 50km ir aukščiausia kokybė: super trumpa akcija („BEZIOR S500 MAX“)
Pasaulinė premjera! Pasitikite net 2 fantastiškus telefonus: tikrą flagmaną „POCO F4“ ir superinės galios „POCO X4 GT“ (specialios kainos + dovanos, Video)
„Rekomenduoju visiems, kurie nori sutaupyti elektros sąskaitą ir apšviesti aplinką“: už mažiausią kainą per 365d. nuo saulės įkraunami ir su judesio davikliais LED žibintai („Solar Three-head Wall Lamp“)
Fantastinis daiktas patogioms vasaros kelionėms ir žygiams - už mažiausią kainą per 180d. sulankstoma, portabili saulės panelė (Video, „Flashfish TSP“)
Pirmą kartą EU sandėliuose geriausia 2022-ųjų išmanioji apyrankė „Xiaomi Mi Band 7“: pasaulinį hitą „Mi Band 6“ lenkia bent keliais aspektais (Video, „Mi Band 7“ ir „Mi Band 6“ palyginimas)
Pasaulinio lygio vaizdo registratoriai motociklininkams jau Lietuvoje: galimybės tokios, kad biudžetiniai analogai tyliai rūko kamputyje (Video, „Mio MiVue M760D“ ir „Mio MiVue M700“ palyginimas
Fantastiškos kainos „KKmoon 21V“ akumuliatorinis genėtuvas su 2 baterijomis - nuostabus daiktas turintiems sodybą ir auginantiems augalus
Super pasiūlymas! Akumuliatorinis pjūklas su 2 baterijomis vos už €35 - labai ribotas kiekis
Mega akcija - 2 pasaulinio lygio ausinės už 1 kainą! Paskubėkite įsigyti pirkėjų ir apžvalgininkų giriamas ausines - iš EU ypatingai ribotas kiekis (Video)
Specialus rinkinukas su kuponais: „Xiaomi Mi Band 6“ ir „Xiaomi Mi Band 7“ išmaniosios apyrankės ir „Logitech Original MX Master 2S“ belaidės PC pelės (Video)
[Kainos didės] Iš Lenkijos, puikios kainos, modernaus dizaino, 100% ekologiškos ir talpios daiktų laikymo dėžės
„Buvau skeptiškas, bet kai išbandžiau - WOW! Dabar maistą gaminu tik šioje karšto oro orkaitėje“ (Video, „BlitzHome BH-AO1“ atsiliepimai)
Super akcija! Su kuponu tik 9,89€ pirkėjų giriamos belaidės ausinės - „už tokią kainą tiesiog bomba. Išbandžiau 6 skirtingų gamintojų ir tipų ausines - ir šitos yra geriausios“ (Video, „OneOdio F1“ atsiliepimai)
Net iki 200€ pigiau nei Lietuvoje pažangiausi „Xiaomi Roborock“ dulkių siurbliai: tokių fantastiškų gimtadienio pasiūlymų tiesiog negalima praleisti - iki $100 kuponai (Video)
Už mažiausią kainą puikios kokybės lazerinis nivelyras: fantastiškas daiktas remonto ir statybų darbams („KKmoon Multifunctional 3D 12 Lines Laser Level“)
27 colių, 240 Hz ir super geros kainos žaidimų monitorius su ryškiomis, tikroviškomis spalvomis ir greitu reakcijos laiku: paliko labai malonų įspūdį („Philips 27M1N5200PA“ apžvalga)
Puikių kainų el. dviračiai monstrai: net iki 1500W, Panasonic baterijos, 40km/h, iki 100km, ZOOM hidrauliniai stabdžiai ir atlaiko 200kg apkrovas (Video, „BEZIOR X1500“ ir „BEZIOR X500 Pro“)
Specialus rinkinukas su kuponais: „Convoy S2+ SST20“ LED žibintuvėlis, „Xiaomi“ 25in1 suktuko komplektas ir „Anbernic RG351V“ žaidimų konsolė (Video)
Fantastiška proga! Net 180€ pigiau nei Lietuvoje technologijos.lt išbandytas geriausias „Xiaomi“ ekosistemos 2022-ųjų el. paspirtukas (Video, „NAVEE N65“)
Su tokiu dviračiu nors ir į kalnus - iš Vokietijos aukščiausios klasės elektrinis dviratis: 21 Shimano pavara, 30 km/h greitis, vienu įkrovimu iki 80 km, LCD ekranas ir skirtingi važiavimo režimai (Video, „Samebike MY-SM26“)
Net iki 936€ pigiau fantastiški el. dviračiai - su kuponais super ribotas kiekis (Video, „BEZIOR X500 Pro“ ir „Samebike MY-SM26“)
Pasaulinė premjera, įsigykite pirmieji! Geriausi žaidimų telefonai pagal AnTuTu reitingą tiesiai iš EU sandėlio („Black Shark 5“ ir „Black Shark 5 Pro“ palyginimas, iš EU, kuponai, dovanos, Video)
„Brand Week“ išpardavimas! „Xiaomi“, „Roborock“, „Tronsmart“ ir kitų garsiausių prekės ženklų produktai už super geras kainas - iš EU, kuponai
Geekbuying švenčia 10-ąjį gimtadienį ir ta proga skelbia grandiozinį išpardavimą - monstriniai el. paspirtukai jau pasiruošę nuotykiams! (iš EU, kuponai)
Masiškai perkamas super ryškus žibintuvėlis: šviečia iki 753m., atsparus smūgiams bei vandeniui ir su tobulu įvertinimu - paskutiniai vienetai (Video, „Astrolux FT03“ atsiliepimai)
Su „Xiaomi“ karšto oro gruzdintuve kiekvienas gali tapti virtuvės šefu - sveikesnis ir skaniausias maistas akimirksniu (Video, „Xiaomi Mijia MAF01“)
Super akcija su kuponais - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
Geriausias būdas įveikti vasaros karščius: puikios kainos išmanusis „Xiaomi“ ventiliatorius su 100 režimų - labai ribotas kiekis! (Video, „Xiaomi Mijia DC Standing Fan 1X“)
Ypatingai retai pasitaikantis pasiūlymas: iš EU, puikios kainos ir lietuvių giriamas prie išmaniojo telefono tvirtinamas termovizorius (Video, „InfiRay P2“)
2022-ųjų hitas! Geriausias el. dviratis, kokį esu bandęs - nepriekaištinga kokybė, CE sertifikatai, super smagus važiavimas ir unikalūs techniniai sprendimai (Video, Foto, „HIMO Z20 MAX“ apžvalga)
Bent keletą kartų pigiau, nei Lietuvoje perkamiausi ir puikiai lietuvių vertinami lazeriniai atstumo matuokliai - „atvyko labai greitai, matuoja tiksliai. Apibendrinus, viskas super“ (Video, „LOMVUM“ atsiliepimai)
Beveik 3 kartus pigiau galingas aukšto slėgio plovimo įrenginys: puikus daiktams namams ir automobilio plovimui (Video, „TOPSHAK TS-HPW2“)
Tik 15vnt! Iš Vokietijos superinės kainos 12 linijų lazerinis nivelyras - idealus daiktas remonto ir statybos darbams („KKmoon Multifunctional 3D“)
Už mažiausią kainą per 232d. pirkėjų giriamas termovizorius: „super daiktas, praktiškai nenusileidžia brangiam FLIR E30bx“ (Video, „UNI-T UTi690A“ atsiliepimai)
[Iš EU] „iMars Enusic CJ720“ išmanusis GPS sekiklis ir rėlė su unikaliomis savybėmis + „LDNIO SE6403“ šakotuvas su USB jungtimis (Video)
Puikios kainos akumuliatorinis pjūklas ir net iki 10 kartų pigiau nei Lietuvoje skaitmeninis osciloskopas - labai ribotas kiekis!
Iš Vokietijos net iki 360€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetės - labai ribotas kiekis (Video, „Lenovo Xiaoxin Pad“ ir „Lenovo Xiaoxin Pad Pro“)
„Xiaomi“ pasaulinės premjeros pasiūlymas: net 100€ pigiau siurblys iš ateities - galimybės nustebins ir visko mačiusius (Video, „JIMMY HW10“)

|   Toliau »

Rodyti po