[Pasaulinė premjera!] Iš EU+kuponai+dovanos. Ypatingai galingos graviravimo staklės, kurios tiesiog daužo konkurentus (Video, „Mecpow X5“, „Mecpow X5 Pro“)
[Vokietija+Kuponas!] Net 350€ pigiau nei Lietuvoje – „tai geriausia, ką už tokią kainą ši beprotiškai populiari kompanija gali pasiūlyti“ (Video, „Creality Ender-3 S1 Pro“)
[EU+Kuponai] „Kospet“ išmaniųjų laikrodžių išpardavimas! Mažiausios kainos istorijoje (Video)
[Vokietija] Mažiausia kaina istorijoje! Daugiafunkcės mini staklytės tik 37€! Fantastiškas daiktas DIY projektams
[Vokietija] Fantastiškos kainos mobilios energijos stotelės tik 111€! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG PD320“)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

[EU+Kuponai] „Spring Sale 2024“ išpardavimas! JAV specialistų rekomenduojamos ergonominės kėdės, žaidimų monitoriai, projektoriai, energijos stotelės ir kt. (Video)
[Vokietija] Už mažiausią kainą langų valymo robotas su APP - paskutiniai vienetai! (Video, „LIECTROUX WS-1080“)
[Vokietija] Mažiausia kaina istorijoje! Fantastika, ką sugeba šie „Xiaomi“ elektriniai šildytuvai - standartiniai neprilygsta nė iš tolo („Smartmi GR-H Graphene“)
[Vokietija] Būtinas rinkinukas pavasario darbams! Tik 53€ už akumuliatorinį „Geevorks“ pjūklą ir sekatorių. Labai ribotas kiekis
[Vokietija+Kuponas] Net 830€ pigiau įspūdingos energijos stotelės, kurios tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („TALLPOWER V2400“)
Tvirtas kaip tankas, stilingas, įspūdinga kobalto baterija, 70 sporto režimų, puikiai veikia ir geros kainos. Rekomenduoju (Foto, Video, „Kospet Tank T2“ apžvalga)
[Vokietija] Retas pasiūlymas! Daugiafunkcis mechaninių laikrodžių tikriklis  – nuostabi kaina, tinka profesionalams ir mėgėjams („WeiShi No.1000“)
[PAPILDYMAS rekordine kaina+Vokietija] Geriausios kainos „Xiaomi“ robotas su flagmanų galimybėmis - paskutiniai vienetai (Video, „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 3C“)
[Vokietija] 2 kartus pigiau nei Lietuvoje buitinis aliejaus spaudimo presas: šaltas ir karštas spaudimas,℃ valdymas, 820W galia ir didelis našumas - ribotas kiekis („RG-312“)
[Naujiena!] Kuponas+EU. Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti gausybę skirtingų medžiagų. Analogai neprilygsta nė iš tolo (Video, „Swiitol E18 Pro“)
Fantastiškos Android planšetės tik 85€! Beprotiškas kainos ir kokybės santykis
Grynaveislis miesto žirgas! 260km viena įkrova ir geriausių pasaulyje gamintojų komponentai. Išbandėme ką tik pristatytą fantastišką el. dviratį (FOTO, Video, „Engwe P275 Pro“ apžvalga)
Net 4 kartus pigiau, nei konkurentai! Iš Vokietijos toks daikčiukas, kad tik užkietėję žvejai iškart supras, kas čia yra (Video)
[Vokietija] Nuostabios kainos ir funkcionalumo ant grindų pastatomas pusmėnulio formos šviestuvas - būtinas vlogeriams, grožio specialistams ir kt. („Andoer HD-M6X“)
[Čekija+Kuponai] Mega-rinkinukas! Elektriniai sniego paspirtukai, valčių varikliai, kampiniai šlifuokliai, belaidžiai plaktukai, pompos ir pjūklai (Video)
Nerealus pasiūlymas! Bent 10 kartų pigiau nei Lietuvoje skaitmeninis osciloskopas + signalo generatorius + multimetras viename įrenginyje
[Čekija+Kuponai] Specialus rinkinukas! Apžvalgininkų giriami automobiliniai šildytuvai (Video)
[Vokietija] „LANPWR“ 51,2V 100Ah LiFePO4 aukščiausios klasės baterijų paketas + 1080P išmanioji IP kamera vos už 13,66€
[EU+Kuponai!] Rekordinė kaina, bent 130€ pigiau nei Lietuvoje. „Už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress - be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
[EU+Kuponai] „Valentines Day 2024“ išpardavimas! Ką tik pasirodęs monstrinis el. paspirtukas, siurbliai, vaizdo projektoriai, ėjimo takeliai ir kt. (Video)
[Mažiausios kainos istorijoje] Iš EU net iki 520€ pigiau nei Lietuvoje! Su kuponais „Eleglide“ el. dviračių išpardavimas - ribotas kiekis (Video)
[Vokietija] Tik 39,35€ už 2600W elektrinį maišytuvą - nuostabus daiktas statyboms ir remontui
[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Su 2 baterijomis šlifuokliai ir suktukai + 20000mAh 2500A jump starteriai + irklentės (Video)
[Naujiena!] Kuponai+EU. Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų. Analogai neprilygsta nė iš tolo (Video, „Swiitol C24 Pro“)
[Pasaulinė premjera!] Iš EU, 2 metų garantija ir tik 69,99€ už aukščiausios klasės plaukų džiovintuvą. Ideali Šv. Valentino dovana („JIGOO H300“)
[Vokietija] Fantastiški 6K dronai su 56 min. vienu įkrovimu ir APP + apžvalgininkų dievinamos 50km/h mašinytės (Video, „LSRC LS-38“, „Wltoys 12427“)
Paukščių lesyklėlė, kokios dar nesate matę! Su saulės elementais, WiFi ir 1080P kamera - galėsite viską stebėti telefone
[Vokietija!] Fantastiškos kainos ir galimybių 5.5L karšto oro gruzdintuvė - pamaitinsite visą šeimą
Tik 15,55€! Akumuliatorinis pėdų šveitiklis leis turėti tobulai prižiūrėtas pėdas („K-SKIN“)
Tik 18,29€ už 4 vnt! Bluetooth pakabukas-ieškiklis. Nuostabus daiktas keliaujant, sekant savo daiktus ir augintinius
[Naujiena!] Kuponai+EU. Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų. Analogai neprilygsta nė iš tolo (Video, „Swiitol C18 Pro“)
[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Impulsiniai suktuvai, pjūklai, 3D spausdintuvai ir žaidimų kėdės su masažo funkcija (Video)
[Vokietija!] Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams (Video)
[EU+Kuponai] „NAVEE“ el. paspirtukų išpardavimas! Naujausi „NAVEE V50“ ir „NAVEE V40“ už puikias kainas. Ribotas kiekis (Video)
[Vokietija] Lietuvos apžvalgininkas rekomenduoja! Už mažiausią kainą „LANPWR“ 12V 100Ah LiFePO4 aukščiausios klasės akumuliatorius. Ribotas kiekis (Video)
[Vokietija] Daugiafunkcės mini staklytės tik 41,99€! Fantastiškas daiktas DIY projektams
[Rekordinė kaina!] Fantastiška išmanioji „Tuya WF-H6“ spyna: galima užrakinti/atrakinti net 5 skirtingais būdais!
[Lenkija+Kuponas] Android vaizdo projektorius iš „Xiaomi“! Įspūdingos galimybės + dovanos (Video, „WANBO X2 Max“)
[Vokietija!] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje! „Jei jums reikia gero garso už mažiausią kainą, ši garso sistema yra būtent tai“ (Video, „Redmi TV Soundbar“)
[Vokietija+Kuponas] Energetinė nepriklausomybė su nuosava jėgaine: 4 saulės panelės + inverteris + žaibiškas pajungimas ir APP („LANPWR“)
[Vokietija+Kuponas!] Net 100€ pigiau nei Lietuvoje naujausias 3D spausdintuvas rinkoje - idealus pradedantiesiems ir jau patyrusiems (Video, „Creality Ender-3 V3 KE“)
Tik 12,8€ ir tobuli drabužiai! Sužinoję, ką sugeba „Xiaomi Mijia“ įrenginys, ir Jūs jo užsinorėsite
[Čekija+Kuponai] Specialus rinkinukas! Masiškai perkami ir lietuvių rekomenduojami paskutiniai vienetai baterijų, impulsiniai suktuvai ir 100Ah 1280W LiFePO4 akumuliatoriai (Video)
[Kuponas+Lenkija] Iki 100€ pigiau nei Lietuvoje „ROIDMI EVE CC“ - fantastiškos kainos naujausias robotas dulkių siurblys su atliekų surinkimo stotele (Video)
[Kuponas] Su tokiu dviračiu nors ir į kalnus - iš Vokietijos už mažiausią kainą aukščiausios klasės el. dviratis: 21 Shimano pavara, 30 km/h greitis, vienu įkrovimu iki 80 km, LCD ekranas ir skirtingi važiavimo režimai (Video, „Samebike MY-SM26“)
Būtinas daiktas meistraujantiems. Su 2 baterijomis ir stulbinamos kainos aukščiausios kokybės 21V „Geevorks“ kampinis šlifuoklis
[Premjera+Kuponai!] Iš EU monstrinės portabilios energijos stotelė su saulės panelėmis - ribotas kiekis
[Lietuvoje už tokią kainą nerasite] Išmanioji Tuya spyna: galima užrakinti/atrakinti net 4 skirtingais būdais!
[Naujiena+EU+Kuponai] Labai riboto laiko įspūdingų galimybių langų valymo robotas - įdiegtas ir DI (Video, „ABIR WD8“)
[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! LiFePO4 akumuliatoriai, jump starteriai, garso sistemos, šildytuvai ir kt. (Video)
„Gigabyte RTX 4060 Gaming OC“ – silpniausia, bet ir pigiausia iš „Ada Lovelace“
[Vokietija] Tik 75€ už erdvinio garso sistemą su galingais žemais tonais, pulteliu, BT5.3 ir kt. (Video, „Ultimea Nova S40“)
Įspūdinga planšetė ir PC viename! Su 12GB+1TB, 2.5K ekranu, dėklu, klaviatūra ir rašikliu. Ribotas kiekis („DERE T60“)
Tik 74€ už elektrinį vandens šildytuvą! Galingas, 30-55℃, paprastai montuojamas, su LED ekranu ir pulteliu, ir kt. privalumais
[Vokietija] „Už tokią kainą geriausias Android vaizdo projektorius iš Xiaomi! Stebėtina, ką jis sugeba“ (Video, „Wanbo T6 MAX“)
[Vokietija] Net 580€ pigiau įspūdingos energijos stotelės, kurios tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („LANPWR D5“)
[EU+Kuponai] Naujametinis rinkinukas! Įvairūs suktukai, veržliasukiai, šlifuokliai, karšto oro krosnelės, siurbliai ir kt. (Video)
[Vokietija] Išskirtinis pasiūlymas elektronikos mėgėjams, auto diagnostikai ir meistrams - bent 10 kartų pigiau nei Lietuvoje skaitmeninis osciloskopas + signalo generatorius (Video, „FNIRSI-1014D“)
[EU+Kuponai] 2024 New Year Sale prasidėjo! El. dviračiai, el. darbo stalai, išmanieji telefonai, lazeriniai graviruokliai, erkučių siurbliai ir kt.
[Vokietija!] 2,5 karto pigiau nei Lietuvoje įspūdingų galimybių buitinis aliejaus spaudimo presas - paskutiniai vienetai (Video)
Fantastiška dovana! Delninė žaidimų konsolė - 10000+ žaidimų, talpi baterija, didelis ekranas, galima pajungti prie TV. Ribotas kiekis („Powkiddy X55“)
[Vokietija] Fantastiškos kainos belaidis aukšto slėgio plovimo įrenginys - nuostabus daiktas automobiliui ir namams. Ribotas kiekis
[Vokietija] Tik 38€ už nuostabų akumuliatorinį 21V pūstuvą! Ypatingai retas pasiūlymas. Labai ribotas kiekis
[Vokietija] Nuostabios kainos ir funkcionalumo išmanus LED šviestuvas! Su APP, galima kurti scenarijus ir t.t. („Aqara L1-350“)
[EU+Kuponai] Kalėdinis rinkinukas! Šlifuokliai, suktukai, belaidės plovyklos, išmanios indaplovės su APP, karšto oro gruzdintuvės ir kt. (Video)
[Kuponas!] Iš Vokietijos naujausias 3D spausdintuvas rinkoje - idealus pradedantiesiems ir jau patyrusiems (Video, „Creality Ender-3 V3 SE“)
Fantastiškos kainos ir kokybės išmanusis laikrodis su Bluetooth skambučiais, dideliu AMOLED ekranu, SpO2 bei širdies ritmo matavimu ir IP68 (Video, „DM50“)
[Specialus kuponas Technologijos.lt skaitytojams!] „NordPass“ – pasitiki milijonai: „nuostabus produktas, kurį rekomenduoju kiekvienam“ (atsiliepimai)
Kalėdinio apsipirkimo apgaulės - kaip sukčiai išvilioja jūsų pinigus ir kaip to išvengti (Patarimai)
AOC Q24G2A/BK - kada mažas ekranas yra privalumas? (Apžvalga)
Lietuvių „NordVPN“ sukūrė fantastišką dalyką: kas yra „NordPass Business“ ir kodėl juo naudojasi milijonai? (atsiliepimai)
[Vokietija!] 2,5 karto pigiau nei Lietuvoje įspūdingų galimybių buitinis aliejaus spaudimo presas - paskutiniai vienetai (Video)
[Vokietija] Fantastiški dronai, kokių jau seniai ieškojote - dvi kameros su 4/6K, 56 min. vienu įkrovimu ir APP (Video, „LS-S1S“, „LSRC LS-38“)
[Vokietija] Ypatingas pasiūlymas! Akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis vos už 27€ - ribotas kiekis
[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
[Mega pasiūlymas!] Iš Vokietijos net 200€ pigiau išmanusis dvigubo maitinimo valdiklis - būtinas daiktas norintiems energetinės nepriklausomybės („MOES BAT-80A“)
[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Net 100€ pigiau nei Lietuvoje jump starteriai, siurbliai, suktukai, šlifuokliai ir žaidimų kėdės (Video)
[Vokietija] Tik 88€ energijos stotelės tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG PPS2400“)
Fantastiškai geros kainos 2in1 suvirinimo aparatas. Tinka ir profesionalams. Paskutiniai vienetai
[Vokietija] Fantastiška kalėdinė dovana tik 46€. Nuostabių galimybių skaitmeninis mikroskopas - puikus smalsiems
[Super pasiūlymas] Vokietija, tik 39,99€ ir beprotiškas našumas. Aukščiausios kokybės portabili vandens filtravimo sistema - ideali kelionėse ir namuose
[Rekordinė kaina] „Ši 5.1 garso sistema fantastiška. Žiauriai galingi žemi, 360° erdvinis garsas, superinis valdymas ir nuostabi kaina“ (Video, „Ultimea Poseidon D60“)
[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Paskutiniai vienetai baterijų, akumuliatoriniai veržliasukiai, impulsiniai suktuvai ir automobiliniai šildytuvai (Video)
[Mega pasiūlymas] Tik 48€ už 21V 2in1 suktuką ir grąžtą su 2 baterijomis, greičių pasirinkimu, LED šviesomis ir t.t.
Fantastiškos kainos kolonėlė! Didžiulė galia, 5 garsiakalbiai, milžiniška baterija, BT5.0, IPX6 ir kt. (Video, „ZEALOT S67“)
[EU+Kuponai] Christmas Mega Sale prasidėjo! Žaidimų monitoriai, planšetės, vaizdo projektoriai, el. paspirtukai, siurbliai ir kt.
[Vokietija] Būti ekologišku labai paprasta. Su elektriniu virtuviniu komposteriu pagaminsite kokybiško komposto
Net 2 kartus pigiau, nei konkurentai! Iš Vokietijos aukščiausios kokybės žuvų masalo nuplukdymo laivas su GPS (Video)
[Vokietija] Įspūdingos kainos ir galimybių energijos stotelės tarnaus bent 10 metų! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG B500“)
[Vokietija!] Fantastiškos kainos ir galimybių 5.5L karšto oro gruzdintuvė - pamaitinsite visą šeimą
[Vokietija] Daugiafunkcės mini staklytės už rekordiškai žemą kainą - fantastiškas daiktas DIY projektams
Super pasiūlymai! Akumuliatoriniai 21V pjūklai vos nuo 26€ - ribotas kiekis
[Mažiausia kaina] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą (Video, „KOSGHO“)
[Čekija] „Ši 5.1 garso sistema fantastiška. Žiauriai galingi žemi, 360° erdvinis garsas, superinis valdymas ir nuostabi kaina“ (Video, „Ultimea Poseidon D60“ atsiliepimai)
[Vokietija] Tik 26€ už nuostabaus funkcionalumo plytelių klijavimo mašiną. 10 vibracijų režimų. Dvi baterijos. Ribotas kiekis
[Vokietija] Tik 69,99€ ir beprotiškos galimybės. Išvalysite visus namus, automobilį ir nušveisite net ten, kur atrodė neįmanoma
[Vokietija] „Geriausias vaizdo projektorius, kokį tik esu testavęs! Nustebsite, ką jis gali“ (Video, „Ultimea Apollo P40“)
[Vokietija!] Už mažiausią kainą 16 linijų lazeriniai nivelyrai - labai gausios pakuotės ir galimybės: puikus daiktas remonto ir statybų darbams
[Rekordinės kainos] Iš Lenkijos net 300€ pigiau fantastiški el. paspirtukai iš „Xiaomi“. Ribotas kiekis (Video, „NAVEE S65“, „NAVEE N65“, „NAVEE N40“)
[Vokietija] 50km/h greitis, aukščiausia kokybė, galybė pirkimų ir patys geriausi vertinimai - „nerealiai kieta mašinytė“ (Video, „Wltoys 12427“)
[Vokietija] Fantastiškos kainos mobilios energijos stotelės tik 102€! Būtinos namie ir keliaujant. Ribotas kiekis („DLNRG PD320“)
[Vokietija!] Tokio dalyko dar nesate matę. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi 2S“)
„Philips 16B1P3302D“ - monitorius daug keliaujantiems ir dirbantiems žmonėms (Apžvalga)
[EU+Kuponai] „Cyber Monday“ išpardavimas! El. motociklai, TWS ausinės, auto rinkiniai, siurbliai ir kt. Paskutinė proga
[Vokietija] Nuostabios lazerinės graviravimo staklės tik nuo 121€! Ribotas kiekis (Video)
[Vokietija] Pigiau nebūna! Su kuponu idealus 3D spausdintuvas pradedantiesiems ir jau pažengusiems (Video, „Anycubic Kobra 2 Neo“)
[Tik šį savaitgalį!] Iš EU su kuponu net 200-400€ pigiau nei Lietuvoje monstrinis off-road el. dviratis. Ribotas kiekis (Video, „ENGWE EP-2 Pro“)
Tokios kolonėlės aš dar nemačiau. Unikalus Smart Tune sprendimas, stulbinamas garsas, tvirtumas ir APP galimybės (Foto, „Soundcore Motion 300“ apžvalga)
[Black Friday] Su kuponu fantastiškos Android planšetės tik 80€! Beprotiškas kainos ir kokybės santykis + PayPal akcija
[Vokietija] Golfo treniruočių rinkinys už fantastišką kainą. Paskutiniai vienetai
[Black Friday] Tik šiandien! Lietuvių „NordVPN“ skelbia beprotiškus pasiūlymus
[EU+Kuponai] Black Friday prasidėjo! Planšetės, el. paspirtukai, ergonominės kėdės, siurbliai, monstrinės energijos stotelės ir kt. fantastiški pasiūlymai
[Black Friday] Iš Lenkijos su kuponu net 200€ pigiau nei Lietuvoje fantastiškas siurblys iš „Xiaomi“. Ribotas kiekis (Video, „OSOTEK H200 Lite“)
[Black Friday] Net 2 kartus pigiau, nei konkurentai! Iš Vokietijos toks daikčiukas, kad tik užkietėję žvejai iškart supras, kas čia yra (Video)
[EU+Kuponai] Specialus Black Friday rinkinukas! Beprotiškų kainų vaizdo registratoriai, Android multimedijos sistemos, jump starteriai ir kt. (Video)
[Vokietija] Indų dekoravimo mašina - patys pagaminkite originalių dovanų artimiesiems. Paskutiniai vienetai
[Black Friday] Fantastiškai gero funkcionalumo dviguba vaizdo stebėjimo kamera: 4MP+4MP, 10x priartinimas, spalvotas naktinis filmavimas, saulės įkraunama baterija, WiFi, APP
[EU+Kuponai] Specialus Black Friday rinkinukas vairuotojams! Fantastiški jump starteriai, oro kompresoriai, pompos, šildytuvai ir kt. (Video)
[Vokietija] Tik 30€ ir tilps net 4 žmonės. Tobulas daiktas smagiausiam poilsiui gamtoje. Ribotas kiekis
[EU+Kuponai] Geekmaxi skelbia Black Friday išpardavimą! Geriausi „Roborock“ siurbliai, monstrinės energijos stotelės, mini PC ir kt. fantastiški pasiūlymai
[Black Friday] Banggood skelbia didžiausio metų išpardavimo pradžią. Milžiniškos nuolaidos, kuponai ir daug visko
[Vokietija!] 2,5 karto pigiau nei Lietuvoje įspūdingų galimybių buitinis aliejaus spaudimo presas - paskutiniai vienetai
[Čekija] Tūkstančiai pirkimų, tobulas įvertinimas ir fantastiškos kainos lauko LED šviestuvai (Video, „Somoreal“)
[Vokietija] Fantastiškas dronas, kokio jau seniai ieškojote - dvi kameros su 4K, 54 min. vienu įkrovimu ir APP (Video, „LS-S1S“)
[EU+Kuponai] „Black Friday“ išpardavimas jau prasideda! Beprotiški pasiūlymai kasdien. Labai riboti kiekiai
Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai  ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams
Ypatingai retas pasiūlymas! Iš EU iki 6Ah baterijos, tinkančios visiems 18V „Makita“ prietaisams - paskutiniai vienetai! (Video)
[Čekija] Masiškai perkamas ir su tobulu pirkėjų įvertinimu išmanus LED šviestuvas! („BlitzWill BW-CLT1“)
[Vokietija] Beprotiška išmanioji spyna. Galima užrakinti/atrakinti net 7 skirtingais būdais ir kurti scenarijus! („Aqara Smart Door Lock A100 Pro“)
[Vokietija] Net iki 10 kartų pigiau akumuliatorinis vinių ir kabių pistoletas. Paskutiniai vienetai
[PAPILDYMAS+rekordinė kaina] Net 300€ pigiau fantastiški el. paspirtukai iš „Xiaomi“. Ribotas kiekis (Video, „NAVEE S65“, „NAVEE N65“, „NAVEE N40“)
Skaitmeninis fotoaparatas už juokingą kainą. 48MP, 4K, 18X priartinimas ir kitos puikios savybės
[11.11] Tik šiandien fantastiškos kainos mobilios energijos stotelės! Pamaitins net elektromobilį. Ribotas kiekis (Video, „OUKITEL P2001E“)
[Vokietija] Puikios kainos 2600W elektrinis maišytuvas - nuostabus daiktas statyboms ir remontui
[11.11] Su kuponu fantastiški jump starteriai: net 3000A, 23800mAh, tinka 8l dyzeliniams + 10l benzininiams, LED ekranai ir žibintuvėliai (Video, „POPDEER PD-J02“)
[11.11] Tik šį savaitgalį pačios mažiausios kainos šiais metais! Projektoriai, monitoriai, garso kolonėlės, robotai ir kt. (Video)
[11.11] Iš Vokietijos puikus belaidis dulkių siurblys tik 69€! Labai ribotas kiekis
[11.11] Fantastiškos kainos belaidis aukšto slėgio plovimo įrenginys - nuostabus daiktas automobiliui ir namams. Ribotas kiekis
[Vokietija] Išmanieji „Xiaomi“ elektriniai šildytuvai už puikias kainas - ribotas kiekis, nemokamas ir greitas pristatymas į Lietuvą („Smartmi 1S“)
[11.11] Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje! „Jei jums reikia gero garso už mažiausią kainą, ši garso sistema yra būtent tai“ (Video, „Redmi TV Soundbar“)
„Gigabyte RTX 4060 Ti Gaming OC 8G“ prieš penkių metų senumo flagmaną
[11.11] Geekmaxi skelbia didžiausią šių metų išpardavimą. Žaidimų monitoriai, telefonai, siurbliai, 3D spausdintuvai, el. dviračiai ir kt.
[11.11] Banggood skelbia apie didžiausio išpardavimo šiais metais pradžią. Geriausia proga įsigyti dovanas Kalėdoms
Stulbinamos kainos ir galimybių belaidis GPS dviračio kompiuteris! Nustebsite, ką jis sugeba (Video, „CYCPLUS M2“)
[Rekordinė kaina!] Iš Vokietijos net 100€ pigiau nuostabūs robotai - tobuli namų tvarkymo pagalbininkai (Video, „LIECTROUX M7S PRO“)

|   Toliau »

Rodyti po