[Vokietija!] Net 150€ pigiau nei Lietuvoje elektrinis dviratis - Technologijos.lt komandos išbandytas ir rekomenduojamas (Video, „Happyrun HR-X40“)
[EU + Kuponai] Puikių kainų ir super funkcionalumo grindinis šviestuvas, karšto oro orkaitė ir galingas belaidis dulkių siurblys (Video)
[Rekordinė kaina!] Tokio išmanaus durų skambučio dar nesate matę - „Xiaomi“ sukūrė tikrą šedevrą (Video, „Xiaomi Smart Doorbell 3“)
[Vokietija!] Net iki 300€ pigiau Youtube sprogdinantys 3D spausdintuvai ir lazeriniai graviruokliai - ribotas kiekis (Video)
[Rekordinė kaina iš Vokietijos!] Geriausio kainos „Xiaomi“ robotas su flagmanų galimybėmis - paskutiniai vienetai (Video, „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 3C“)

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Specialus rinkinukas! Už puikias kainas „Baseus“ universalūs šakotuvai ir belaidės ausinės (Kuponai, Video)
Iš Vokietijos už mažiausią kainą universalūs 2G/3G/4G LTE ryšio kartotuvai - „viskas super, greitai pajungiau ir automatiškai pagavo 3G ryšį“
Lietuvoje taip pigiai nerasite! Iš Vokietijos belaidžiai dulkių siurbliai su grindų plovimu už fantastiškas kainas (Video)
Mega rinkinukas! Su kuponais puikios kokybės „Blackview“ planšetės ir telefonai - labai ribotas kiekis! (Kuponai, Video)
„Čia kažkas nerealaus! Aš už vieną profesionalią sesiją sumokėjau 500$, kai šis aparatas pusę tiek kainuoja. Jį rekomenduoju kiekvienai moteriai“ (Kuponas, Video, „JOVS Blacken“)
„March Super Pre-heat“ išpardavimas! Fantastiški prizai ir stulbinamų kainų el. dviračiai, siurbliai, lazeriniai graviruokliai ir dar daug visko (Kuponai, Video)
[Kuponai!] „Už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress - be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
Mega rinkinukas! Iš EU kameros tik nuo 26€: belaidės, 3G/4G LTE, WiFi, nuo saulės įkraunamos, su APP ir gausa naudingų funkcijų (Kuponai)
[Net 80%​ nuolaida] „90FUN Capture 1“ - super galimybių kišeninė 4K veiksmo kamera su APP (Video)
Namų taip dar niekas netvarkė, tai - šedevras! Ką tik pristatytas „Roborock S8“ su beprotiškomis galimybėmis (Video, „Roborock S8“)
Pirkėjai tiesiog sužavėti - „NR.1! Neįtikėtinai aukštos kokybės 36in1 elektrinio suktuko rinkinukas. Įvairūs no-name nė iš tolo neprilygsta“ („Kingsdun KS882037“ atsiliepimai, Kuponas, Video)
3in1 belaidžio įkrovimo stotelė, lempa, laikrodis - „nuostabus daiktas, būtinas kiekvienuose namuose. Užsakiau visiems draugams“ (atsiliepimai, Kuponas)
Tik 14,10€ už nuostabių galimybių išmaniąją vaizdo stebėjimo kamerą: 1080P, spalvotas naktinis filmavimas, judesio davikliai, signalizacija, APP ir kt.
Lietuvoje taip pigiai nerasite! Išmanieji roletų užuolaidų moduliai elektriniam varikliui už fantastišką kainą
Mega rinkinukas! Iš EU rekordiškai pigiai portabili „Thunora“ energijos stotelė, „Genkinno P1“ baseinų valymo robotas ir „Fiido D3 Pro“ el. dviratis (Kuponai, Video)
Pasaulinė premjera! Už specialią kainą įsigykite naujausią šedevrą - „Roborock S8“: roboto galimybės tiesiog stulbinamos (Video)
[Kuponas] Su tokiu dviračiu nors ir į kalnus - iš Vokietijos už mažiausią kainą aukščiausios klasės el. dviratis: 21 Shimano pavara, 30 km/h greitis, vienu įkrovimu iki 80 km, LCD ekranas ir skirtingi važiavimo režimai (Video, „Samebike MY-SM26“)
Mega pasiūlymas! 2 vnt. „Lenovo QT82“ belaidžių ausinių tik 18,23€
Štai koks turi būti žibintuvėlis už 30€: net 1000lm ir šviečia iki 240 metrų, įkrauna telefonus, atsparus smūgiams bei vandeniui, su magnetais ir nuostabios kokybės - išbandėme naująjį „Xiaomi“ produktą ir likome nustebinti („Xiaomi Youpin Nextool 6 in 1“ apžvalga, Foto, Video)
Mega pasiūlymai! Tik nuo 28€ super suktukų rinkinukai - idealūs elektronikai ir smulkiems darbams, ribotas kiekis (Kuponai, Video)
Puikių galimybių naujos kartos „Xiaomi“ belaidė pompa su 5 režimais ir LED ekranu (Video, „Xiaomi Mijia 1S“)
[Kuponas] Jis tarnaus bent 20 metų! Ypatingai geros kainos ir funkcionalumo portabilus 4K DLP projektorius: Android 9.0, WiFi, Bluetooth, APP, su baterija ir t.t.
Iš Vokietijos ir tik nuo 28€ akumuliatoriniai genėtuvai ir akumuliatoriniai pjūklai su 2 baterijomis - super įrenginiai namams ir sodyboms
[Super rinkinukas] Iš EU belaidžiai dulkių siurbliai, 3/5MP vaizdo stebėjimo sistemos ir karšto oro gruzdintuvės (Kuponai, Video)
Net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje fantastiškų galimybių karšto oro gruzdintuvė! Paskutiniai vienetai (Kuponas, Video, „Proscenic T22“)
[Iš EU] Nuostabių kainų ir stulbinamų galimybių siurbliai bei „Hiseeu“ 3MP vaizdo stebėjimo sistemos (Kuponai, Video)
[Iš Vokietijos] Fantastiškai geros kainos ir funkcionalumo dviguba vaizdo stebėjimo kamera: 4MP+4MP, 10x priartinimas, spalvotas naktinis filmavimas, saulės įkraunama baterija, WiFi, APP
[Kuponas] Iš Vokietijos monstrinės lazerinės graviravimo staklės: net 120W, automatinė oro valdymo sistema, papildomai „turbinamos“ ir t.t. (Video, „SCULPFUN S30 PRO MAX“)
Mega rinkinukas! Už tokią kainą Lietuvoje tiesiog nerasite: tik nuo 84€ puikios „Blackview“ planšetės - labai ribotas kiekis! (Kuponai, Video)
[Kuponas] Iš EU fantastiškai gero kainos ir kokybės santykio miesto el. paspirtukas - ribotas kiekis
Už mažiausias kainas puikios kokybės lazeriniai nivelyrai: 16 linijų, 2 baterijos, pulteliai  ir net APP - fantastiški daiktai remonto ir statybų darbams
[Iš EU] Super kainų ir išskirtinių sprendimų karšto oro gruzdintuvė, belaidis dulkių siurblys ir nuostabus robotas (Kuponai, Video)
Su kuponais fantastiški „Xiaomi“ ir kiti suktukų rinkinukai - idealūs elektronikai ir smulkiems darbams, ribotas kiekis (Video)
[Paskutiniai vienetai!] Net 80€ pigiau veiksmo kameros, kurias naudoja Google ir NASA - 5.7K, 360°, HDR Video ir 72MP (Video, „Insta360 X3“)
Fantastiška dovana visiems! Tik 23€ už nuostabaus dizaino ir galimybių išmanųjį laikrodį - jis net matuoja SpO2 ir kraujo spaudimą
[Net 1300€ pigiau nei Lietuvoje!] „BLUETTI“ išpardavimas: pačios geriausios milžiniškų talpų, galios ir apžvalgininkų giriamos energijos stotelės iš EU (Kuponai, Video)
Išskirtinai galingų ir nesunaikinamų išmaniųjų telefonų bei planšečių rinkinukas - fantastiškos savybės už stulbinamas kainas (Kuponai, Video)
Išskirtinis pasiūlymas elektronikos mėgėjams, auto diagnostikai ir meistrams - bent 10 kartų pigiau nei Lietuvoje skaitmeninis osciloskopas + signalo generatorius (Video, „FNIRSI-1014D“)
[Kuponai, iš EU] Superinė duonkepė net su 19 funkcijų, 4in1 plakiklis ir vakuumavimo įrenginys (Video)
[Mega pasiūlymas!] Tik 19€ net už 4 vnt. puikių galimybių išmaniuosius „Xiaomi BT Thermometer 2“ temperatūros ir drėgmės matuoklius (Video)
[Kuponas] „Už tokią kainą - nuostabus!“ Puikiai pirkėjų ir apžvalgininkų vertinamas el. paspirtukas (Video, „5TH WHEEL M2“ atsiliepimai)
50km/h greitis, aukščiausia kokybė, galybė pirkimų ir patys geriausi vertinimai - „nerealiai kieta mašinytė“ (Video, „Wltoys 12428“)
Super kainų ir galimybių išmaniosios RGBIC LED juostos ir lempa-žadintuvas-Bluetooth kolonėlė (Kuponai, Video)
[Kuponai] Puikių kainų ir funkcionalumo karšto oro orkaitė, maišytuvas-plakiklis ir vakuumavimo įrenginys (Video)
[Pasaulinė premjera!] Už super gerą kainą aukščiausios kokybės lazerinės graviravimo staklės - iš EU, 2 metų garantija, ribotas kiekis („Makibes X1“, Video)
Super kainos ir kokybės išmanusis laikrodis su Bluetooth skambučiais, dideliu AMOLED ekranu, SpO2 bei širdies ritmo matavimu ir IP68 (Video, „DM50“)
[Sutaupykite net iki 400€!] Šauniausių „KTC“ žaidimų monitorių išpardavimas - kuponai, iš EU, 2 metų garantija
Naujos kartos kaklo masažuoklis tik 13,5€! TENS technologija, 6 masažo + šildymo režimai, 15 intensyvumo lygių ir belaidis
[Iš EU] Su kuponais specialus „HiBREW“ kelioninių ir namų kavos aparatų bei superinių 4in1 plaktuvų rinkinukas (Video)
Net 3,8 karto pigiau nei Lietuvoje išmaniosios svarstyklės - 14 rodiklių matavimas, tarp jų ir širdies ritmo, APP ir super kaina („Honor Smart Scale 2“)
[Iš Vokietijos] Super geros kainos ir funkcionalumo „Hiseeu“ 3MP vaizdo stebėjimo sistema - ribotas kiekis (Video)
[Lietuvoje tokių kainų nėra!] NR.1 pasaulyje kompanijos ir net 5.7K raiškos „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera bei 3,8 karto pigiau „Honor Smart Scale 2“ išmaniosios svarstyklės (Video)
[Iš EU] Su kuponais specialus „Megawheels“ el. paspirtukų išpardavimas - puikūs apžvalgininkų vertinimai, ribotas kiekis (Video)
[Iš EU] Net 250€ pigiau nei Lietuvoje ypatingai populiarūs, apžvalgininkų giriami „Artillery“ 3D spausdintuvai (Kuponai, Video)
„Atomstack Maker AC1“ skaitmeninė kamera - puikus daiktas visiems, turintiems lazerinį graviruoklį (Kuponas)
[Puiki kaina] Aukščiausios kokybės originalūs „Xiaomi Mi Pad 5/5 Pro“ planšečių dėklai su klaviatūromis - ribotas kiekis
Specialus rinkinukas! 4K veiksmo kameros ir net trijų kamerų automobiliniai vaizdo registratoriai (Kuponai, Video)
[Mega pasiūlymas!] Su kuponu beveik 3 kartus pigiau nei Lietuvoje „ILIFE V8 Plus“ robotas dulkių siurblys - paskutiniai vienetai (Video)
Specialus rinkinukas! Iš EU, net 2 kartus pigiau nei Lietuvoje ir puikių galimybių belaidžiai siurbliai (Kuponai, Video)
[Paskutiniai vienetai] Puikios kainos ir kokybės 1080P portabilus monitorius - idealus darbui ir pramogoms
[Iš Vokietijos] Puikių kainų 21V akumuliatoriniai genėtuvai ir 16 linijų lazeriniai nivelyrai su APP - ribotas kiekis
Iš EU net iki 250€ pigiau nei Lietuvoje! Su kuponais „Eleglide“ el. dviračių išpardavimas - nuo miesto iki monstrinių modelių (Video)
Super pasiūlymas! Akumuliatorinis 21V pjūklas vos už €33 - ribotas kiekis
Už mažiausią kainą puikios kokybės lazerinis nivelyras: 16 linijų, 2 baterijos, pultelis ir net APP - fantastiškas daiktas remonto ir statybų darbams
Viena geriausių „Tronsmart“ kolonėlių, kokią esu testavęs: puikus garsas, įspūdingos LED šviesos ir APP – ideali mėgstantiems linksmintis (FOTO, Video, „Tronsmart Halo 100“ apžvalga)
Už mažiausią kainą istorijoje super funkcionalios 3MP CCTV vaizdo stebėjimo sistemos
Pasaulinė premjera ir super kaina! Iš EU monstrinė 2048Wh/2400W portabili „FOSSiBOT F2400“ energijos stotelė su saulės panelėmis - ribotas kiekis (Kuponai, Video)
Net iki 200€ pigiau nei Lietuvoje „ENGWE“ kompanijos el. dviračių ir paspirtukų išpardavimas! Specialūs kuponai, viskas iš EU, dovanos, ribotas kiekis (Video)
Iš EU su kuponais net iki 300€ pigiau nei Lietuvoje kiečiausi el. dviračiai ir paspirtukai iš „Xiaomi“ (Kuponai, Video)
Super gera kaina „Xiaomi Mi Band 7 Pro“! „Įvertinus visas jos galimybes ir kainą, tai - geriausia ką galima rasti visoje rinkoje“ (Video, Kuponas, „Xiaomi Mi Band 7 Pro“ atsiliepimai)
„Rusijai pinigų kariauti lieka vis mažiau ir mažiau“. Kaip veikia RF naftos ir naftos produktų embargas
[PAPILDYTA!] Specialūs kuponai - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
Youtube sprogdinantis ir lietuvių puikiai vertinamas! Štai ką sugeba 5in1 robotas iš „Xiaomi“ ekosistemos (Video, „Roidmi EVA“)
Pasaulinė premjera! Iš EU monstrinė „FOSSiBOT F2400“ energijos stotelė ir dovanų saulės panelė - ribotas kiekis (Video, PAPILDYMAS)
[Paskutiniai vienetai!] Beveik 2 kartus pigiau nei Lietuvoje buitinis aliejaus spaudimo presas ir super funkcionalios 3MP CCTV vaizdo stebėjimo sistemos
„Valentines Day Sale“ išpardavimas startavo! Specialūs kuponai žaidimų monitoriams, siurbliams, energijos stotelėms ir kt. (Video)
Pasaulinė premjera! Už super kainas ką tik pristatyti „POCO X5“ ir „POCO X5 Pro“ bei „POCO M5s“ išmanieji telefonai (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! „MIUI“ elektrinis trintuvas ir lėtaeigė sulčiaspaudė su ledų gamyba bei vakuumavimo įrenginys (Kuponai, Video)
[Iš Vokietijos] „Owon XDM1041“ daugiafunkciai multimetrai ir „FlashFish E200“ mobilios energijos stotelės - paskutiniai vienetai (Video)
Specialus rinkinukas! Vakuumavimo įrenginiai ir „ILIFE“ belaidžiai bei robotai dulkių siurbliai (Kuponai, Video)
Mega rinkinukas! Su kuponais net iki 250€ pigiau nei Lietuvoje naujausi „Xiaomi 12T Pro“ telefonai, „Lenovo“ planšetės ir „Realme Watch 3 Pro“ išmanieji laikrodžiai (Kuponai, Video)
Pasaulinė „Tronsmart Halo 100“ kolonėlės premjera ir kitos pačios geriausios „Tronsmart“ kolonėlės iš EU su kuponais (Video)
Išbandėme kito lygio TWS ausines, kokių dar nesate matę: unikalios Air Conduction ir TubeBass technologijos bei stulbinamai geras garsas („OneOdio OpenRock Pro“ apžvalga, FOTO, Video)
Super rinkinukas! Net iki 170€ pigiau nei Lietuvoje „Lenovo“ planšetės, „POCO X4 GT 5G“ ir „Xiaomi 12T“ telefonai (Kuponai, Video)
„Aukščiausia kokybė, o kainų skirtumas - nenormalus“: bent 140€ pigiau, nei Lietuvoje premium lygio „Lenovo“ planšetė ir įspūdingo funkcionalumo išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis (Video)
Pasaulinė premjera! Fantastiškų technologijų „Xiaomi“ ekosistemos belaidis siurblys, kuris sutvarko bet kokią betvarkę - ribotas kiekis (Video, „Roborock Dyad Pro“, palyginimas su „Roborock Dyad“)
Kaip naudotis „Roidmi EVA“? „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos šedevras sugeba tai, apie ką ne visi ir žino (Video)
[PAPILDYMAS!] NR.1 pasaulyje kompanijos ir net 5.7K raiškos „Insta360 ONE X2“ veiksmo kamera bei super galimybių 1080P WiFi kamera tik 14,39€ (Video)
Specialūs kuponai tik šiandien - už tokią kainą pats pažangiausias robotas iš Aliexpress! Naujausia navigacija, japoniškas variklis, net 6500Pa, UV dezinfekcija, stebėtinas išmanumas ir aukščiausi vertinimai - „be klausimų, pats geriausias rinkoje“ (Video, „ABIR X8“)
Specialus rinkinukas! Iš EU fantastiškų kainų ir galimybių belaidžiai siurbliai, robotai ir plovimo šluotos (Kuponai, Video)
Iš EU super IP kamerų rinkinukas! Iki 2K raiška, judesio davikliai, APP ir kt. tik nuo 34€ (Kuponai, Video)
Specialus rinkinukas! Iš EU stulbinamų galimybių robotai ir belaidžiai dulkių siurbliai (Kuponai, Video)
[Iš Vokietijos] Stulbinamos kainos ir kokybės vaizdo projektorius iš „Xiaomi“ - paskutiniai vienetai (Video, „Wanbo T2R MAX“ ir trikojis)
Pasaulinė premjera! Iš EU stulbinamų galimybių erkučių žudymo ir siurbimo siurbliai - ribotas kiekis (Video, „Smarock S10“ ir „Smarock S10 Pro“)
„2023 New Year Sale“ išpardavimas startavo! Stulbinami prizai ir specialūs kuponai žaidimų monitoriams, el. dviračiams, energijos stotelėms, robotams ir belaidėms kolonėlėms (Video)

|   Toliau »

Rodyti po