Baltarusija užkniso galutinai. Ką darys Lenkija  (1)

Lenkijai trūko kantrybė.


Lenkijos pasienis su Baltarusija
Lenkijos pasienis su Baltarusija
© Straż Graniczna (Stop kadras) | https://youtu.be/41zcgA4sgzk

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Lenkijos sienos apsaugos tarnyba paskelbė konkursą dėl elektroninio barjero statybos prie Bugo upės pasienyje su Baltarusija, kurio ilgis 172 kilometrai. Pasiūlymai bus priimami iki rugsėjo 22 d., o darbai pasienyje turėtų prasidėti iki metų pabaigos.

Kaip praneša „Censor.NET“ su nuoroda į „Ukrinform“, tai šeštadienį lankydamasis pasienyje su Baltarusija esančiame kontrolės punkte „Terespol“ pareiškė Lenkijos vidaus reikalų ir administracijos ministras Mariuszas Kamińskis.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
4236 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

Pasak ministro, konkurso nugalėtojas turėtų būti išrinktas lapkričio mėnesį, o atitinkami darbai pasienyje prasidės iki metų pabaigos.

 

„Elektroninio barjero ilgis bus 172 kilometrai. Jame bus apie 4 500 dieninių, naktinių ir termovizorinių kamerų, judesio jutiklių ir šimtai duomenų perdavimo kabelių“, - sakė M. Kamińskis.

Jis pridūrė, kad elektroninis stebėjimo centras, susijęs su situacija Bugo upėje, bus dislokuotas Lenkijos pasienio apsaugos tarnybos Nadbužansko skyriuje Chelme.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(135)
(7)
(128)

Komentarai (1)