5 kačių veislės, kurioms geriausia – bute: jos visai netrokšta pasivaikščiojimų lauke  ()

Šiems kačiukams nereikia pasivaikščiojimų lauke: pakanka sėdėti ant palangės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Katės yra populiariausi gyvūnai kompanionai, su kuriais varžosi tik šunys. Ir iš tikrųjų jos tokios yra. Tačiau norėdami laikyti bute, dauguma žmonių renkasi katę, o ne šunį.

Tačiau net ir čia verta žinoti, kurios kačių veislės labiau tinka gyventi ribotoje erdvėje, o kurios – mažiau.

„Studyfinds“ surinko ekspertų nuomones ir sudarė 5 kačių veislių, kurios geriausiai jaučiasi bute, sąrašą:

Persų veislės katės. Turi keletą išskirtinių savybių, dėl kurių idealiai tinka gyvenimui bute. Šios ramios katės puikiai jaučiasi atsipalaidavusios su šeima.

Persų katėms nereikia intensyvaus fizinio krūvio, jos iš prigimties yra švelnios, paprastai būna ramios ir apskritai gerai jaučiasi mažose erdvėse.

Ragdolas. Ši veislė garsėja minkštu kailiu ir pūkuota giraite – tai reiškia, kad turėsite jas reguliariai šukuoti, kad jų kailis būtų švarus ir tvarkingas.

Tačiau šie kačiukai yra ramaus būdo, jie švelnūs, klusnūs ir labai meilūs. Jos mėgsta žaisti su kačių žaislais ir neprieštarauja, kad jas paimtų į rankas ir glaudžiai priglaustų. Vienintelis dalykas, kurio jos nemėgsta, tai būti paliktos vienos.

Britų trumpaplaukės katės. Tai ramios ir meilios šeimos katės, kurios visada trokšta artumo su žmonėmis.

 

Šie žavūs maži draugai puikiai tinka šeimoms, tačiau juos gąsdina nepažįstami žmonės. Jos yra gana tingios, todėl tinka gyventi mažose patalpose.

Amerikiečių trumpaplaukės katės. Dar viena mėgstamiausia butų gyventojų veislė. Šios katės labai lengvai prisitaiko prie bet kokios aplinkos, todėl joms bae „gerai“ net ir labai mažame bute.

Šios žavios katės garsėja savo mielu charakteriu ir didele meile miegui. Tačiau jos taip pat moka pramogauti su žaislais ir žiūrėti pro langą.

Birmos katės. Ši pūkuota veislė lengvai pasitenkina skanėstais, žaidimais ir meile. Nors tai ilgaplaukė veislė, jai nereikia daug šukuotis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Vakarų ekspresas
Vakarų ekspresas
(11)
(0)
(11)

Komentarai ()

Susijusios žymos: