Nuožmus vėjas ne tik sustabdė krioklį, bet ir pasuko jo tėkmę aukštyn (Video)  (1)

Svetainėje „YouTube“ publikuotas vaizdo įrašas, kuriame matoma, ką smarkus vėjas išdarinėja su Derbišyro kriokliu. Vandenį jis kelia į viršų, skelbia itv.com.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Smarkus vėjas – tai per Jungtinę Karalystę keliaujančio uragano „Gonzalo“ likučiai.

Rodas Kirkpatrickas, kuris vaizdo įrašu pasidalijo svetainėje „YouTube“, teigia, kad ten, kur įprastai Kinderio upė krinta iš 24 metrų aukščio, vėjas jai to padaryti nebeleido.

Tai jau ne pirmas kartais, kai Derbišyro krioklys paneigia gravitacijos dėsnius, tačiau šį kartą galima stebėti vieną iš įspūdingiausių šio fenomeno pavyzdžių.Pridarė žalos


Londone antradienį po nuverstu medžiu rasta negyva moteris, kai uragano „Gonzalo“ pakraščio darinys atnešė į Angliją stiprius vėjus, sutrikdžiusius keliones Britanijoje.

Pasak policijos, gavę pranešimą apie nuverstą medį pareigūnai prabangiame Kensingtono rajone, atvykę į vietą, po medžiu pamatė prispaustą gulinčią moterį.

„Pranešta, kad ji žuvo vietoje, – sakoma Skotland Jardo pranešime. – Tyrimas tęsiamas žuvusios moters tapatybei nustatyti“.

Stiprus vėjas ir lietus privertė atidėti 110 skrydžių iš Hitrou oro uosto, kuris yra judriausias pasaulyje keleivinio oro transporto centras.

„British Airways“ pranešė apie dalį atidėtų skrydžių ir patarė keleiviams pasitikrinti savo bilietų užsakymus internetu.

Uraganas „Gonzalo“ savaitgalį pridarė žalos Britų užjūrio teritorijoje Bermudų salose, kitoje pusėje Atlanto vandenyno. Bet šio uragano pakraščio dariniai antradienį pasiekė ir Didžiąją Britaniją 105 km per val. vėjais, ir labiausiai kliuvo Škotijai.

Eismą pagrindiniais keliais blokavo nuvirtę medžiai, strigo eismas ir kai kuriais geležinkeliais. Meteorologijos tarnyba dėl stiprių vėjų visoje Britanijoje paskelbė žemą „geltonąjį“ pavojaus lygį.

„Gili depresija veikia Jungtinę Karalystę stipriais vėjais, jos likučiai gali sutrikdyti keliones, ypač stiprių liūčių ruožuose, ar sustiprėjus gūsiams“, – sakė vyriausiasis prognozuotojas.

Aut. teisės: BNS
(24)
(0)
(24)

Komentarai (1)