Ėdrumo viršūnė: kaip piranijos „užvirino“ vandenį (Video)  (1)

Brazilijos žvejys padarė vaizdo įrašą, kuriame įamžintos šeriamos piranijos. Vyras norėjo parodyti, kaip greitai jos gali sudoroti savo grobį. Jis įmetė gabalą mėsos ir neilgai trukus vanduo tarsi užvirė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip žvejys meta maistą į piranijų pilną vandenį. Dešimtys ėdrūnių vos per kelias sekundes viską sudorojo.

Kuo ilgiau filmuojama, tuo daugiau piranijų prisijungia prie šio „banketo“. Šeriamos žuvys šokinėja, todėl susidaro įspūdis, kad vanduo verda.

Vaizdo įrašas, kuris privers bet kurį pagalvoti prieš lipant į vandenį, tapo virusiniu, jį peržiūrėjo daugiau nei milijonas žmonių.

Piranijos - nemėgstančios sūraus vandens plėšrios kaulinės žuvys, turinčios aštrius dantis. Kūnas aukštas, ilgis 13-30 cm. Dažniausiai gyvena būriais.

Jos sutinkamos Pietų Amerikos upėse, pradedant Orinoko ir baigiant La Plata. Šios žuvys, nors ir nėra didelės, tačiau gali būti itin pavojingos net dideliems gyvūnams. Yra pasitaikę atvejų, kai jų būrys užpuola ne laiku į vandenį įbridusį žmogų.

Kaip atrodo jų puota, galite pasižiūrėti vaizdo įraše:

Aut. teisės: Grynas.lt
Grynas.lt
(31)
(2)
(29)

Komentarai (1)