Neįtikėtina: vietoje kontraceptikų mergina panaudojo bulvę, kuri išleido šaknis (Video)  ()

22 metų amžiaus kolumbietė kreipėsi į medikus dėl itin stipraus pilvo skausmo. Ieškodami negalavimų priežasties medikai liko apstulbę – moters makštyje jie rado bulvę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Seselė apžiūros metu pastebėjo kyšančias bulvės šaknis. Iš karto buvo įspėti ir medikai, kurie nesudėtingos procedūros metu šakniavaisį pašalino.

Mergina šioje nemalonioje situacijoje atsidūrė paklausiusi motinos patarimo, kurios teigimu, tai – natūralus ir veiksmingas būdas išvengti nėštumo. Laimei, šis neįprastas metodas neturėjo jokio ilgalaikio poveikio anonime panorusios išlikti merginos sveikatai. 

Vis dėlto, jos motinos poelgis buvo smarkiai sukritikuotas visuomenės, po to kai istoriją aprašė vietinis naujienų portalas. Medikų teigimu, ši nemaloni situacija puikiai iliustruoja lytinio švietimo trūkumą Pietų Amerikos valstybėse. Nors yra būtini, pokalbiai, susijusę su seksu, daugelyje šeimų vis dar yra laikomi tabu.

Dėl šios priežasties didėja sergančių lytiniu keliu plintančiomis ligomis. Nemažėja ir paauglių mamų skaičius, kadangi apie saugojimąsi neišmanančios jaunos merginos seksu užsiiminėja nenaudodamos jokių kontraceptinių priemonių.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(14)
(10)
(4)

Komentarai ()