Beveik kurčias ir prastai matantis senas šuo visą naktį šildė pasiklydusią mergaitę, o tada pasitiko atvykusią pagalbą  (2)

Iš dalies kurčias ir pusaklis 17 metų amžiaus šuo Maxas netikėtai tapo didvyriu ir pelnė ypatingą policijos pagarbą, padėjęs išgyventi vos trejų metukų savo šeimininkų dukrelei, kuri, pasiklydo ir visą naktį praleido krūmynuose.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nežinia, kuo viskas būtų pasibaigę, jei nuo savo namų Kvinslande nuklydusios mergytės, vardu Aurora, nebūtų lydėjęs išmintingas šeimos augintinis. Dingusios Auroros pasigesta penktadienio vakarą. Ji išėjo iš savo namų ir dingo.

Mergytės paieškoms buvo sutelktos didžiulės pajėgos. Jos ieškojo daugiau nei 100 gelbėtojų ir savanorių. Paaiškėjo, kad mergytė iš namų išėjo lydima šeimos šuns Maxo, kuris yra iš dalies kurčias ir aklas. Šuo nesitraukė nuo mergytės nė per žingsnį net 16 valandų, kol ant kalvos esančios porelės šeštadienio rytą nesurado mergytės giminaičiai.

Mažylės močiutė Lisa Marie Bennet sakė vietovėje, esančioje maždaug už 2 km nuo namų, išgirdusi mergytės šauksmą. „Šaukiau ją, lipdama į kalną, o kai užlipau, mane pasitiko šuo ir nuvedė tiesiai pas ją“, – pasakojo močiutė australų transliuotojui „Australian Broadcasting Corp.“

Giminaičiai pasakojo, kad naktį, kai oro temperatūra nukrito iki 15 laipsnių Celsijaus, Aurora su Maxu glaudėsi po uolomis. Rasta mergytė buvo sveika, tik kur ne kur matėsi keli nežymūs nubrozdinimai.

Neaišku, kaip būtų viskas pasibaigę, jei ne mažylę sergėjęs ištikimas sargas, kuris ne tik palaikė puikią kompaniją pasiklydusiam vaikui, bet ir neleido sušalti.

Tokį Maxo elgesį netruko įvertinti vietos policijos pareigūnai, suteikę jam policijos šuns garbė titulą.

Aut. teisės: Lrytas.lt
Lrytas.lt
(30)
(2)
(28)

Komentarai (2)