Pentagonas patvirtino: JAV atliko branduolinį atsaką Rusijai – atliktas bandymas toks svarbus, kad jame dalyvavo net JAV gynybos sekretorius  ()

Kaip praneša „National Defence Magazine“, Pentagonas praėjusią savaitę atliko pratybas, kurių metu buvo imituojamas branduolinis karinis konfliktas tarp JAV ir Rusijos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Jie [Rusija] mus užpuolė su mažos galios branduoliniu ginklu ir pratybų metu mes atlikome branduolinį JAV atsaką“, - „National Defence Magazine“ tvirtino šiose pratybose dalyvavęs pareigūnas.

Tokios karinio konflikto ir galimo atsako simuliacijos yra absoliučiai įprastas dalykas, tačiau kaip pažymi „National Defence Magazine“, yra kiek neįprasta, kad tokią informaciją Pentagonas paviešino.

Ir panašu, kad šios pratybos buvo ypatingos svarbos. Tiek „National Defence Magazine“, tiek ir „Defence One“ patvirtina, kad šiose pratybose asmeniškai dalyvavo ir JAV gynybos sekretorius Markas Esperas.

„National Defence Magazine“ tvirtina, kad tokios pratybos ir Marko Espero dalyvavimas žymi JAV prezidento Donaldo Trumpo siekį modernizuoti kariuomenės branduolinius pajėgumus bei būti pasirengus, esant reikalui, juos panaudoti.

„Kita pusė kuria savo branduolinius ginklus, modernizuoja savo atsargas, tad [JAV branduolinės pratybos ir pastangos modernizuoti ginkluotę] tai yra tik protinga reakcija į tai“, - teigė pratybose dalyvavęs oficialus JAV pareigūnas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
Autoriai: Darius Verbickas
(84)
(26)
(58)

Komentarai ()