Kietųjų diskų talpa iki 2015 metų padidės 3,25 karto  (20)

Bendrovė „Coughlin Associates“ paskelbė didžiulę 189 puslapių ataskaitą apie kietuosius diskus, iš kurios galima spręsti, kad iki 2015 metų magnetinių kaupiklių talpa kasmet didės 45-55%, o lyginant su šiais metais, 2015-aisiais jų talpa bus didesnė 225%.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pagrindine tokio įspūdingo augimo priežastimi taps paklausos didėjimas, o taip pat naujos įrašymo technologijos. Ataskaitoje teigiama, kad magnetinių kaupiklių industrijos investicijos gamybos modernizavimui 2010 metais gali pasiekti 3 milijardus dolerių.

Eksperto Tomo Kochlino duomenimis, dėl magnetinių kaupiklių tobulinimo 2015 metai atsiras 3,5 colių 10 TB, 2,5 colių 5 TB ir 1,8 colių 1 TB talpos kietieji diskai. Turint omenyje, kad didžiausi kietųjų diskų gamintojai „Western Digital“ ir „Seagate“ turi išleisti 3 TB kaupiklius jau šiais metais, kietųjų diskų talpos padidėjimas 3 kartus per 4 metus atrodo realiai.

Nepaisant HDD kaupiklių greito talpos didėjimo, tranzistorių kaupikliai vystosi kur kas greičiau ir atotrūkis tarp dviejų technologijų duomenų talpos ir kainos santykio nuolatos mažėja. 2015 metais galima laukti rimtos konkurencijos tarp 1,8 colių HDD ir to paties formato SSD kaupiklių.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (20)

Susijusios žymos: