[ŽT] „Tai fantastika! Rusai pliekia į savo karius.“ „Azov“ vadas apstulbęs - skelbia, kas nutiko (Video)  ()

„Dūmai išsisklaido – mūsiškiai visi sveiki, vienas belaisvis ištaškytas į gabalus.“© @Ekrano kopija | https://x.com/666_mancer/status/1702983143416906158?s=20

Visi šio ciklo įrašai

  • 2023-09-17 [ŽT] „Tai fantastika! Rusai pliekia į savo karius.“ „Azov“ vadas apstulbęs - skelbia, kas nutiko (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Per operaciją Andrijivkoje, Volnovachos rajone, Donecko srityje, Rusijos vadovybė davė įsakymą šaudyti į savo karius. Šio fantasmagoriško sprendimo priežastis buvo masinis įsibrovėlių pasidavimas Ukrainos gynybos pajėgoms.

Apie tai savo „Telegram“ kanale kalbėjo 3-iosios puolimo brigados vadas ir „Azov“ pulko įkūrėjas Andrijus Bileckis.

[Vokietija!] Fantastiškos kainos belaidis aukšto slėgio plovimo įrenginys - nuostabus daiktas automobiliui ir namams. Ribotas kiekis
4934 1

Puiki kaina!

Iš Vokietijos sandėlio

Ribotas kiekis

Išsamiau

Būtent jo kovotojai užsiėmė strategiškai svarbios gyvenvietės išlaisvinimu.

„Atvykimas. Komandos poste tylu, visi pasėdėjo. Dūmai išsisklaido – mūsiškiai visi sveiki, vienas belaisvis ištaškytas į gabalus, dviem pasisekė, jie gyvens. Kare sėkmė vaidina svarbų vaidmenį“, – sakė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadas.

 

Bileckis mano, kad Rusija įvykdyta operacija, siekiant sunaikinti savo karius, yra fantastiška. Jis taip pat patikino, kad pagrindiniai kadrai Andrijivkoje, kai buvo iškelta Ukrainos vėliava, dar bus.

 

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(99)
(1)
(98)

Komentarai ()

Susijusios žymos: