Vakarai išsigando. Skelbiamas grėsmingas Putino perspėjimas  ()

Paaiškinta, kodėl Vakarai neskuba baigti su Putinu.


Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas
© Kremlin.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Встреча_с_модераторами_сессий_ВЭФ_(2023)_02.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vakarų šalys itin atsargiai vertina ginklų tiekimą Ukrainai, nes laiko Vladimirą Putiną mažesniu blogiu ir nenori Rusijos Federacijos žlugimo.

Tai interviu Dmitrijui Gordonui sakė žinomas Rusijos Federacijos politikos technologas ir publicistas Stanislavas Belkovskis.

Pasak jo, Vakarai baiminasi, kad dėl triuškinančio karinio pralaimėjimo Rusija gali subyrėti, o branduoliniai ginklai atsidurs dar agresyvesnių ir beprotiškesnių žmonių nei pats V. Putinas rankose. Ir Rusijos diktatorius labai sumaniai žaidžia šiomis Vakarų lyderių baimėmis.

[Vokietija!] Fantastiškos kainos ir galimybių 5.5L karšto oro gruzdintuvė - pamaitinsite visą šeimą
3469

Nuostabi kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

„Putinas per daugelį metų ... labai kruopščiai išsikovojo mažesnio blogio nišą. Jis visą laiką norėjo Vakarams aiškiai parodyti, kad, kad ir koks blogas jis yra, bet kokia alternatyva Rusijos Federacijoje yra dar blogesnė. Ši blogų klounų gauja, periodiškai pasirodanti pirmame plane, pavyzdžiui, Medvedevas, Karaganovas ar Gurulevas, (...) reikalinga būtent tam, kad Putinas po to išeitų ir pasakytų: „Jei manęs neliks, tuomet nėra jokių garantijų. Bet kol aš gyvas, branduolinio karo nebus“, - pareiškė Belkovskis.

 

Jis taip pat patikino, kad Vakarai mieliau renkasi lėto Rusijos dusinimo taktiką nei greitą ir nekontroliuojamą pralaimėjimą. Jų pozicija dėl karo yra labai atsargi.

„Vakarai mano, kad geriausia būtų izoliuoti ir marginalizuoti Rusijos Federaciją. Tai jau vyksta V. Putino pastangomis“, - aiškino Rusijos politikos technologas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(17)
(26)
(-9)

Komentarai ()