[ŽT] „Rusai negali apsiginti...“ Gali būti didžiulė staigmena prie Dniepro. Ką daro Ukrainos kariai  ()

Ukrainos gynėjai pradėjo kurti priešakines prieigas būsimam Dniepro forsavimui.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© Міністерство оборони України (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=628092919503164&set=pb.100069073844828.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tai teigiama Vašingtono analitinio centro „Institute for the Study of War“ analizėje, praneša Censor.NET su nuoroda į „Ukrinform“.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
3447 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

„Ukrainos pajėgos sugriežtino savo veiksmus tam tikrose salose Dniepro deltoje netoli Antonivkos tilto, siekdamos įtvirtinti pozicijas būsimam puolimui kairiajame krante Chersono apskrityje“, - teigiama medžiagoje.

Ekspertai pažymi, kad rusai „tikriausiai neturi reikiamo karių skaičiaus, kad galėtų apsiginti nuo didelio ukrainiečių smūgio šiame fronto sektoriuje, atsižvelgiant į tai, kad Rusijos vadovybė kelis elementus iš Chersono perkėlė į Zaporižios sritį“.

 

„Rusijos pajėgos neturi galimybių vykdyti savo didelės apimties upių forsavimo operaciją šiame regione, visų pirma dėl artilerijos parengimui skirtų sviedinių trūkumo“, - teigiama pranešime.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(41)
(2)
(39)

Komentarai ()

Susijusios žymos: