„Siunčia rusų belaisvius į užminuotus laukus.“ Skelbiamas šiurpus video (Foto, Video)  ()

Propagandos šaltiniai platina vaizdo įrašą, kuriame Ukrainos kariuomenė neva siunčia rusų belaisvius į užminuotus laukus.© РИА Новости (Stop kadras) | https://pikabu.ru/story/istochnik_boeviki_vsu_otpravili_na_minnoe_pole_plennyikh_rossiyskikh_soldat_10651787

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijoje skelbiama netikėta žinia, ką daro Ukraina su rusų belaisviais. Propagandos šaltiniai platina vaizdo įrašą, kuriame Ukrainos kariuomenė neva siunčia rusų belaisvius į užminuotus laukus.

Kaip rašo Censor.NET, tai pranešė Kovos su dezinformacija centras.

Kovos su dezinformacija centras išanalizavo suklastotą vaizdo įrašą. Centro teigimu, vaizdo įraše yra šie dezinformaciniai požymiai: nežinoma vieta, nesimato veidų, tyčinis šaudymo momento slėpimas.

[Vokietija!] Fantastiškos kainos ir galimybių 5.5L karšto oro gruzdintuvė - pamaitinsite visą šeimą
3482

Nuostabi kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

Vaizdo įraše „kariškiai“ avi juodus batus, o Ukrainos ginkluotosios pajėgos – kitos spalvos batus. O ant kariškių kojų pastebima žalia juosta, nors ant Ukrainos karių kojų juostos neklijuojamos.

„Visi šie ženklai rodo, kad tai dar viena Rusijos propagandos klastotė, kuria siekiama demonizuoti Ukrainos ginkluotąsias pajėgas ir apkaltinti Ukrainos kariuomenę Ženevos konvencijos nesilaikymu. Ukraina, skirtingai nei Rusija, laikosi Ženevos konvencijos dėl karo belaisvių ir veikia tarptautinės teisės rėmuose, kaip ne kartą liudijo tarptautinės misijos ir organizacijos“, – pažymi Kovos su dezinformacija centras.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
(17)
(1)
(16)

Komentarai ()

Susijusios žymos: