[ŽT] Užpultas Sevastopolis. Girdimi sprogimai ir šūviai. Skelbiama jungtinė SBU ir Ukrainos žvalgybos operacija  ()

Sekmadienio vakarą nuo Fiolento kyšulio, kur yra Rusijos kariniai objektai, pasigirdo sprogimų garsai.© Vyacheslav Argenberg (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Beach_of_Cape_Fiolent,_Crimea.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rugsėjo 17 d. vakare užgrobtame Sevastopolyje girdėti sprogimai buvo bendra karinės žvalgybos ir Ukrainos vidaus reikalų ministerijos operacija.

Tai praneša „Suspilne“, remdamasis šaltiniais žvalgyboje. Kitų detalių leidinio pašnekovai neatskleidė.

Puikus monitorius darbui ir laisvalaikiui, ir dar už ekstremaliai mažą kainą? Taip! Taip būna (Foto, „KTC H24T09P“ apžvalga)
3468 2

KTC monitorių asortimentas darosi itin platus - gamintojas siūlo tiek aukščiausios klasės, tiek visai nebrangių modelių. Šalia anksčiau testuotų profesionalaus lygio gaminių, šį kartą mums į rankas bandymams pateko ekonominės klasės modelis KTC H24T09P.

Išsamiau

Žinoma, kad sprogimai prasidėjo maždaug 20:15. Pasak liudininkų, buvo mažiausiai trys garsūs ir keli tylūs sprogimai. Jie buvo girdimi nuo Fiolento kyšulio pusės.

Tyrėjų teigimu, sprogimai galėjo įvykti Rusijos Federacijos Juodosios jūros laivyno 475-ojo elektroninės kovos centro buvimo vietos rajone. Ten yra įsikūrusi radiotechninė stotis su 12 radiolokacinių antenų.

 

Tuo tarpu Rusijos gynybos ministerija teigia, kad Rusijos oro gynyba sekmadienio naktį pietvakarių Kryme esą pataikė į du Ukrainos bepiločius orlaivius.

Vėliau vienas vietos gyventojas sakė, kad Sevastopolyje girdėjosi daugkartiniai sprogimai, taip pat šaudymas.

Aut. teisės: MTPC
MTPC
Autoriai: Edvardas Rimšelis
(45)
(0)
(45)

Komentarai ()

Susijusios žymos: