Mėsa nepadės. Kodėl keturis kartus didesnis rezervas negarantuos Rusijai pergalės?  ()

Dikijus paaiškino, kodėl keturis kartus didesnis rusų mobilizacinis rezervas iš tikrųjų negarantuoja jiems pergalės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos ir Ukrainos karo veteranas, buvęs bataliono „Aidar“ kuopos vadas Jevgenijus Dikijus interviu radijui NV paaiškino, kodėl Rusijos mobilizacinis rezervas, keturis kartus didesnis nei Ukrainos, negarantuoja jiems pergalės.

„Jų tikrai yra daugiau. Tiesą sakant, mūsų yra apie 30 milijonų, o rusų – apie 130 milijonų. Tai yra maždaug keturis kartus didesnis skirtumas. Šalių demografija panaši, bet ir dabar šiek tiek pasvirusi į vyriškąją pusę, nes vyrams išvykimas uždarytas. Tačiau manome, kad demografiniai rodikliai yra tokie patys. Taigi, jų mobilizacinis rezervas keturis kartus didesnis nei mūsų. Tai daug“, – „Radio NV“ prisipažino Dikijus.

„Tačiau nuostoliai labai skirtingi. Jei, neduok Dieve, netektume po vieną mūsų gynėją už kiekvieną nužudytą orką, tai tikrai ši aritmetika būtų tokia baisi ir mums absoliučiai nieko gero nežadanti. Tačiau nuostolių santykis yra visiškai kitoks. Mūsų nuostoliai yra daug mažesni nei rusų“, – sakė buvęs bataliono kuopos „Aidar“ vadas.

Dikijaus teigimu, 2023 metais Ukrainos kariuomenės kontrpuolimo metu patirtų nuostolių santykis buvo pats prasčiausias – „1:2, 1:3 mūsų naudai“.

„Net kai mes atakavome, kiekvienam mūsų gynėjui teko trys orkai. Kai gynėmės Bachmute, santykis buvo 1:7, 1:8. Sakėme, kad Vuhledare yra rekordas. Šiuo metu rekordinė priešo pajėgų naikinimo kryptis yra Avdijivka, kur nuostolių santykis yra 1:10 ar net 1:12. Be to, dabar remiuosi ne mūsų oficialiais duomenimis, o informacija tiesiai iš ten esančių vaikinų. Jie patvirtina, kad ir dabar, nepaisant to, kad ten turime didelę sviedinių bado problemą, rusiškos mėsos šturmai jiems kainuoja tokiu santykiu – 1:12. Atsiprašau, su tokiu nuostolių koeficientu, ta aritmetika, kad mes baigsime, o jie liks, neveikia. Išeina visiškai priešingai“, – aiškino jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(78)
(2)
(76)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()