[ŽT] Tuskas: „Reiganas vartosi kape“. Kas nutiko  ()

Lenkijos ministras pirmininkas Donaldas Tuskas sukritikavo JAV respublikonų senatorius, kai JAV Senate nepavyko priimti įstatymo projekto, kuriame, be kita ko, buvo numatyta pagalba Ukrainai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Gerbiami JAV respublikonų senatoriai, Ronaldas Reiganas, padėjęs milijonams mūsų iškovoti laisvę ir nepriklausomybę, šiandien, matyt, apsivertė savo kape. Gėda jums“, –  rašė jis.

Priminsime, kad JAV Senate nepakako palaikymo procedūriniam balsavimui už migracijos politikos stiprinimo įstatymo projektą, numatantį papildomų lėšų Ukrainai, Izraeliui ir Taivanui.

 

Kalbame apie 118 milijardų dolerių vertės dvišalį sienų apsaugos įstatymo projektą, kuriuo taip pat numatyta daugiau nei 60 milijardų pagalbos Ukrainai ir daugiau nei 14 milijardų – Izraeliui.

Prieš tai prezidentas Joe Bidenas, palaikęs kompromisinį dviejų partijų įstatymo projektą, sakė, kad Donaldas Trumpas bandė sabotuoti jo priėmimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(23)
(1)
(22)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()