Beprotiškiausias motociklas. 48 cilindrų variklis! Aukcione pasirodė tikras monstras (Foto, Video)  ()

Motociklas „Whitelock Tinker Toy“ gavo unikalų 4,2 litro variklį su 48 cilindrais. Jis sveria 600 kg, bet gali važiuoti savarankiškai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Bonhams UK“ aukcione parduodamas labai modifikuotas 2003 m. „Kawasaki“ motociklas su įspūdingu 48 cilindrų varikliu. Jis buvo įvertintas 40 000–60 000 svarų sterlingų (47 000–70 000 eurų).

Unikalų motociklą sukonstravo britų dizaineris Simonas Whitelockas. Projektas pavadintas „Whitelock Tinker Toy“.

Kaip pagrindas buvo paimtas motociklas „Kawasaki KH250“. Jis buvo supjaustytas ir pailgintas, sumontuotas didžiulis 4,2 litro 48 cilindrų variklis. Motociklas net pateko į Gineso rekordų knygą kaip ratinė transporto priemonė, turinti daugiausiai cilindrų.

 

Sudėtingas variklis buvo surinktas iš 16 trijų cilindrų dvitakčių „Kawasaki KH250“ variklių. Jie buvo montuojami šešiomis eilėmis – po 8 cilindrus. Vienas iš variklių veikia kaip starteris.

 

Simonas Whitelockas tvirtina, kad motociklas yra legalus viešuosiuose keliuose. Tačiau valdyti 600 kg sveriantį dviratį labai sunku.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(6)
(2)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()