Rinkoje 3TB HDD netrukus taps nebe retenybe  (6)

Didžiausi kietųjų diskų gamintojai pasaulyje jau pristatė arba netrukus pristatys pačius talpiausius vidinius kietuosius diskus, kurių talpa pasieks 3TB ribą. Tai jau padarė kompanija Western Digital, artėja Seagate ir Hitachi eilės.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tiesa, šį kartą rašysime apie Hitachi gaminius, kurie šiandien pasirodė oficialioje kompanijos svetainėje. Abu kietieji Deskstar šeimos kietieji diskai pasiūlys iki 3TB talpą bei sparčiąją SATA 6.0 Gbps jungtį ir, žinoma, bus vidiniai.

Naujasis kompanijos flagmanas vadinsis Deskstar 7K3000 vardu ir bus 1,5TB, 2TB bei 3TB talpos, jo diskai viduje suksis 7200 RPM greičiu, jis turės minėtą SATA 6.0 Gbps jungtį bei 64MB spartinančiąją atmintinę.

Kitas naujasis produktas, tai yra Deskstar 5K3000, bus kiek lėtesnis, nes jo diskai viduje suksis 5400-5900 RPM ribose, o spartinančioji atmintinė bus 32MB dydžio. Bus siūlomi 1TB, 2TB ir, kas be ko, 3TB talpos diskai. Kol kas daugiau informacijos nėra, kaip ir dėl kainų ar pasirodymo datų, tačiau manoma, kad produktai turėtų pasirodyti rinkoje visai netrukus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technews.lt
Technews.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (6)

Susijusios žymos: