Visiems šokas. Lietuvoje bankrutuoja 2 gigantai  (7)

Penktadienio vakarą beta.lt ir grupinis.lt svetainės neveikė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Bendrovė „Beta Media“, valdanti interneto platformas „beta.lt“ ir „grupinis.lt“, penktadienį pranešė apie bankrotą. Bendrovė išsiuntė laiškus klientams, oficialiai informuodama apie nemokumą. Audito tarnybos duomenys rodo, kad „Beta Media“ dar neturi paskirto nemokumo administratoriaus.

Penktadienio vakarą minėtos svetainės neveikė. Bendrovė neatsiskaitė su paslaugų tiekėjais. Kai kurie tiekėjai BNS informavo, kad nutraukia sutartis su „Beta Media“.

Druskininkų ir Birštono „Eglės sanatorija“ šią savaitę nutraukė sutartį su bendrove. „Eglės sanatorijos“ generalinis direktorius Artūras Salda pranešė, kad sanatorija susiduria su „Beta Media“ finansinių įsipareigojimų nevykdymu, dėl to sutartis nutraukta nuo birželio 5 dienos.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas tik nuo 6,27€! El. dviratis, pompa, 10in1 šakotuvas, mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui, gręžimui ir kt. (Video)
3372 1

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-06-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „BlitzWolf BW-NEW TH5“ - 10in1 daugiafunkcis šakotuvas

2) Įkraunamas belaidis mini įrankis poliravimui, graviravimui, šlifavimui ir gręžimui

3) „ANENG A3005“ - multimetras

4) „Topshak TS-PW1“ - 18V impulsinis suktuvas su 380Nm, be baterijos ir įkroviklio

5) „TUERBB T-AP66“ - belaidė pompa

6) „Honey Whale S6 Pro“ - 350W, 48V 15Ah el. dviratis

Išsamiau

Sanatorija neatskleidė „Beta Media“ skolų, tačiau ieškomi sprendimai tarp įmonių. A. Salda teigė, kad sprendimas neturės įtakos paslaugoms, įsigytoms iki birželio 4 dienos.

Anot jo, sanatorija priims visus, per beta.lt ir grupinis.lt iki birželio 4 dienos įsigijusius galiojančius „Eglės“ kuponus, tačiau susigrąžinti pinigų už juos nebus galima.

 

Kitos – „Versmės“ – sanatorijos komunikacijos atstovė Greta Raižienė taip pat patvirtino, kad „Beta Media“ nevykdo įsipareigojimų įmonei. 

„Beta Media“ vadovas Raimundas Adomaitis situacijos nekomentavo. 2022 metais bendrovė uždirbo 232,4 tūkst. eurų pelno, tačiau 2023 metų duomenų dar nepateikė. 2018 metais „Beta Media“ buvo skirta bauda už vartotojų klaidinimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: BNS
Autoriai: Aurimas Ragelis
(36)
(19)
(17)
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama

Komentarai (7)