Kaip dirbtinis intelektas gali padidinti jūsų verslo efektyvumą? ()
Šiuolaikinis verslo pasaulis – kupinas pokyčių, skubos ir konkurencijos. Todėl norint dirbti efektyviai, būtina ieškoti šiuolaikiškų sprendimų. Vienas iš jų – skaitmenizacija, apimanti įvairių sistemų diegimą. Būtent skaitmenizuojant įmonės veiklą galima didinti verslo efektyvumą, mažinti krūvį darbuotojams, greitinti procesus, atsisakyti perteklinių darbų, išvengti žmogiškųjų klaidų.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Verslo valdymo sistema – tai puikus būdas automatizuoti kasdienes įmonės užduotis, geriau valdyti finansus, atsargas ir personalo procesus: „Tai ne tik sutaupo laiko, bet ir palengvina darbo krūvį, leidžiant jiems daugiau dėmesio skirti strateginiams sprendimas ar klientų aptarnavimui“, – teigia „Odoo“ verslo valdymo sistemos konsultantas Audrius Grinys. Visgi, jis pastebi, kad šiais laikais negalima ignoruoti ir dar vieno įrankio – dirbtinio intelekto. Kaip jis gali padidinti verslo efektyvumą? Aptarkime šiame straipsnyje.
Pagrindiniai dirbtinio intelekto privalumai
Praėjusių metų verslo konsultantų „PwC“ tyrimas parodė, kad dirbtinio intelekto naudojimas darbe išaugo 25 proc. ir auga toliau. Įdomu tai, kad jo populiarumas apima ne tik technologijų bendroves, bet ir tokius sektorius kaip finansai, marketingas ar mažmeninė prekyba. Kodėl vis daugiau įmonių naudojasi dirbtiniu intelektu? Atsakymas paprastas: šis įrankis suteikia galimybę palengvinti įvairių sistemų valdymą, mažina rankinio darbo kiekį, atlieka prognozes pagal galimus scenarijus, padeda valdyti duomenis ir kt. Kitaip tariant, dirbtinis intelektas itin tinka pasikartojantiems rutininiams darbams atlikti, analitinei ar kūrybinei veiklai.
|
Kaip matote, privalumų – tikrai ne vienas. Tiesa, norint, kad dirbtinis intelektas padidintų verslo efektyvumą, būtina mokėti juo naudotis. Kitu atveju, jis gali būti tiesiog smagi pramoga, žaisliukas, kuris pridėtinės vertės nesukurs.
Dirbtinio intelekto mokymai verslui: kam skirti ir kodėl reikalingi?
Akivaizdu: dirbtinis intelektas tikrai gali pasitarnauti kiekvienos įmonės veikloje. Vis dėlto, norint kokybiškų rezultatų, būtina tinkamai juo naudotis. Štai kodėl dirbtinio intelekto mokymai – puiki investicija kiekvienai įmonei ir individualiai dirbantiems specialistams: konsultantams, dizaineriams, fotografams, tekstų rašytojams, reklamos kūrėjams, sporto specialistams ir kt.
Klausiate, kokias užduotis galima atlikti pasitelkiant dirbtinį intelektą? Išskyrėme pagrindines:
- apdoroti įmonės veiklos duomenis;
- atlikti rinkos tyrimus, konkurentų analizę;
- kurti rinkodaros, kainodaros ar kitas strategijas;
- tobulinti verslo planą ir produktų idėjas;
- skaičiuoti verslo rizikas ir efektyvumą;
- rašyti straipsnius, pranešimus žiniasklaidai, produktų aprašymus, tekstus socialiniams tinklams;
- kurti vizualinį turinį;
- ir kt.
Tiesa, verta pastebėti, kad dirbtinis intelektas kokybiškai įvykdys tik tinkamai suformuluotas užduotis. Intuityviai tą padaryti ne visada pavyksta. Štai kodėl reikalingi dirbtinio intelekto mokymai. Būtent tokius organizuoja įmonės LONGRUN specialistai. Pasak jų, po šių mokymų jūs:
- automatizuosite pasikartojančias užduotis, galėsite struktūruoti procesų scenarijus;
- kursite įspūdingas iliustracijas ir vizualizuosite duomenis su dirbtiniu intelektu;
- kasdien sutaupysite bent po vieną darbo valandą, apdorodami veiklos informacijas su dirbtiniu intelektu.
Galime reziumuoti, kad dirbtinis intelektas – itin patogus ir svarbus įrankis tiems, kurie nori dirbti našiau. Vis dėlto, nemokant juo naudotis, galima užtrukti ilgą laiką, o norimo rezultato taip ir nepasiekti. Štai kodėl dirbtinio intelekto mokymai – vertas dėmesio sprendimas tiek įmonėms, tiek individualiai dirbantiems skirtingų sričių specialistams.