Didžiausia „bauda už stovėjimą“ istorijoje. Skaudus smūgis Rusijai ()
„Aeroflot“ lėktuvo stovėjimo mokesčiai pradėti skaičiuoti 2022 m. vasario 27 d., praėjus 3 dienoms po didelio masto Rusijos įsiveržimo į Ukrainą. Jie svyravo nuo 340 iki 560 eurų per dieną.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Rusija pagaliau sumokėjo baudą ir galėjo paimti lėktuvą „Airbus“, kuris 2 metus stovėjo Miuncheno oro uoste. Už lėktuvo stovėjimą ji sumokėjo 460 000 eurų. Apie tai rašo vokiečių leidinys BILD.
„Šis atvejis tikriausiai tapo vienu brangiausių „baudos už stovėjimą“ pavyzdžių istorijoje“, – rašo BILD.
Pažymima, kad „Aeroflot“ lėktuvo stovėjimo mokestis pradėjo kauptis 2022 metų vasario 27 dieną, praėjus 3 dienoms po didelio masto Rusijos įsiveržimo į Ukrainą. Lėktuvas iš Sankt Peterburgo nusileido Miunchene, tačiau negalėjo skristi į Rusijos Federaciją, nes Vokietija uždarė oro erdvę Rusijos lėktuvams. Dėl šios priežasties lėktuvas išbuvo ant žemės 834 dienas.
|
Lėktuvo stovėjimo diena Rusijos Federacijai kainavo nuo 340 iki 560 eurų. „Aeroflot“ laineris, skirtas 158 keleiviams, stovėjo ant specialios platformos šalia 2-ojo terminalo.
Lėktuvas iš Miuncheno išskrido po išsamios techninės apžiūros ir gavęs tinkamumo skraidyti pažymėjimą. Bendra suma už parkavimą siekė 460 000 eurų, tačiau savininkai tikisi šias lėšas greitai susigrąžinti, nes tokio lėktuvo nuoma mėnesiui siekia apie 240 000 eurų.