„Kokios nori – tokia kaina ir bus.“ Siaubinga naujiena Putinui  ()

Tai gali paskandinti Rusiją.


Amerika dabar yra pirma pasaulyje pagal naftos gavybą
Amerika dabar yra pirma pasaulyje pagal naftos gavybą
© Svtk44 (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Yaroslavnefteorgsintez_oil_refinery_plant_southern_block.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žurnalistas Ivanas Jakovina apibūdino naujas JAV galimybes, kurių įgyvendinimas gali pakenkti Rusijos ekonomikai: „Dabar bus nauja OPEC. Kodėl? Todėl, kad Amerika dabar yra pirma pasaulyje pagal naftos gavybą su didžiule persvara. Po jos eina Saudo Arabija ir tik tada Rusija, t. y. Amerika ir Saudo Arabija plius, jei jos įtrauks savo sąjungininkus iš Persijos įlankos, jos abi su nedidele palaikymo grupe gali reguliuoti naftos kainas: kokios nori – tokios jos ir bus.“

Apie tai Ivanas Jakovina papasakojo savo vaizdo įraše „YouTube“ kanale.

[EU+Kuponai] „Segway Ninebot MAX G30/Max G2“. Mažiausia kaina istorijoje! Lietuvoje taip pigiai nerasite (Video)
2930 2

Mažiausios fiksuotos kainos istorijoje

Specialūs kuponai

Iš Lenkijos sandėlių

1) „Segway Ninebot MAX G30“ - vienas populiariausių el. paspirtukų

2) „Segway Ninebot Max G2“ - 1000W, 70 km, 35 km/h el. paspirtukas

3) „SUPFW30A/D/G/J/E/F/H/L/K/M/W/V FEATH-R-LITE“ - SUP irklentės

Išsamiau

Politikos apžvalgininkas pasidalijo informacija apie naujas JAV galimybes: „JAV ir Saudo Arabija galės išmesti iš naftos rinkos visus savo konkurentus. Kodėl? Čia yra labai svarbi istorija. Jau kartą apie ją kalbėjau, bet dabar noriu dar kartą ją pabrėžti. JAV dabar turi labai šaunių, neįtikėtinai efektyvių naftos gavybos technologijų, o tai reiškia, kad išgauti naftą naudojant amerikietiškas technologijas tapo labai pigu, ir naftą galima išgauti tokiose vietose, kurios anksčiau buvo laikomos neįmanomomis išgauti.“

 

„Tai reiškia, kad naftos gavybos ir jos sąjungininkų kaina smarkiai sumažės. Rusijoje, Irane, kitose šalyse, kurios neturi tokių technologijų, gavybos kaina išliks tokia pati, todėl išgauti naftą jose bus daug mažiau pelninga nei Jungtinėse Valstijose. Amerikiečiai ir Saudo Arabija gali susitarti dėl naftos rinkos išvalymo didinant naftos gavybą iš visų konkurentų, t. y. pirmiausia iš Irano ir Rusijos, kuriuos jie turi omenyje“, – išsamiai aiškino Ivanas Jakovina.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(68)
(2)
(66)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: