Vėl! „Varo zigzagais virš dujotiekių ir kabelių.“ Norvegija kelia kariuomenę (Žemėlapis)  (3)

Norvegija atidžiai stebi prie dujotiekių ir povandeninių kabelių manevruojantį tanklaivį.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Jon Olav Eikenes (CC BY 2.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Oil_tanker_approaching_FPSO.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Pastaruoju metu Europoje padidėjus susirūpinimui dėl povandeninės infrastruktūros pažeidimų, Norvegija atidžiai stebi įtartinai manevruojantį tanklaivį „Mulan“, plaukiojantį Šiaurės jūroje.

Su Panamos vėliava plaukiantis laivas „Mulan“ jau kelias dienas manevruoja prie povandeninių dujotiekių ir kabelių, jungiančių Norvegiją, Daniją ir Didžiąją Britaniją. Nors oficialiai skelbiama, kad laivas plaukia iš Rusijos Kolos pusiasalio į Egiptą, nuo gruodžio 26 dienos jis nebepaliko Šiaurės jūros ir Skagerako sąsiaurio.

Norvegijos pakrančių apsaugos tarnyba, stebėdama laivo judėjimą palydovinėmis sistemomis, pastebėjo, kad „Mulan“ lyg tyčia plaukia zigzagais virš povandeninių komunikacijų linijų. Praėjusį šeštadienį laivas buvo pastebėtas netoli Stavangerio.

[EU+Kuponas] Aukščiausios klasės plovimo įrenginys - piguva neprilygsta nė iš tolo. Paskutiniai vienetai („VEVOR XS-00B“)
5576 1

Labai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Šiaurės jūroje yra daug dujotiekių ir energetinių bei šviesolaidinių ryšių. Padidinome laivų stebėseną ir perduodame surinktą informaciją Norvegijos ginkluotųjų pajėgų, policijos ir kitoms atitinkamoms tarnyboms“, – teigė Norvegijos pakrančių apsaugos tarnybos atstovas Arve Dimmenas.

Nors „Mulan“ šiuo metu plaukioja už Norvegijos teritorinių vandenų ribų, jį nuolat stebi pakrančių apsaugos laivai ir kariniai lėktuvai. Norvegijos karinės jūrų pajėgos taip pat dislokavo laivus, kad atidžiai stebėtų įtartiną laivą, kol jis gerokai nutols nuo šalies krantų.

 

Šis įvykis kelia naujų klausimų apie galimus bandymus pakenkti Europos energetinei infrastruktūrai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(93)
(22)
(71)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (3)