„1 789 226. Skirtingose vietose.“ Dega „Tesla“ ()
Šiuo metu atliekamas tyrimas.
.png)
© @Ekrano kopija
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Per maždaug pusvalandį kilo keturi gaisrai kilo skirtingose miesto vietose. Teisėsaugos institucijos neatmeta ir politinio motyvo.
Penktadienio vakarą Berlyne užsiliepsnojo keturi „Tesla“ automobiliai. Policija pranešė, kad gaisrai įvairiose miesto vietose kilo per pusvalandį, dpa tai pranešė penktadienį, kovo 14 d.
|
Policija pažymėjo, kad negalima atmesti politinio išpuolio motyvo. Be keturių „Tesla“ automobilių, buvo apgadintos dar penkios transporto priemonės.
Valstybinės kriminalinės policijos Valstybės saugumo departamentas šiuo metu atlieka tyrimą.
„Tesla“ generalinio direktoriaus Elono Musko kritika sustiprėjo jam pradėjus dirbti su JAV prezidentu Donaldu Trumpu. Pastebima, kad JAV taip pat buvo atakų prieš „Tesla“ sunkvežimius.
Prisiminkime, kad „Tesla“ pranešė apie metinių pardavimų sumažėjimą. Tai įvyko pirmą kartą per devynerius metus. 2024 m. „Tesla“ visame pasaulyje pristatė 1 789 226 automobilius, tai yra mažiau nei 2023 m., tada jų buvo 1 808 581.