„Google“ rekordas: milijardas lankytojų per mėnesį  (1)

Interneto milžinė „Google“ pasiekė visų laikų rekordą: gegužės mėnesį įvairiose jos svetainėse apsilankė daugiau nei vienas milijardas unikalių lankytojų. Tai pirmas kartas, kai tiek lankytojų sulaukia vienos bendrovės tinklalapiai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Interneto svetainių lankomumą sekanti kompanija „ComScore“ paskelbė, kad per pastaruosius metus „Google“ svetainių lankomumas padidėjo 8,4 proc., praneša Telegraph.co.uk.

Antroje vietoje liko kompanijos „Microsoft“ svetainės, sulaukusios 905 mln. unikalių lankytojų per mėnesį. Tuo pačiu laikotarpiu socialinį tinklą „Facebook“ aplankė 714 mln. naršytojų, jo metinis lankomumo augimas siekia 30 proc. „Yahoo“ svetaines gegužę aplankė 689 mln. vartotojai.

„ComScore“ duomenis apie svetainių lankomumą pateikia remdamasi 2 mln. interneto vartotojų duomenimis. Jie yra lyginami su puslapių peržiūros duomenimis, kuriuos pateikia 90 iš 100 interneto turinio kūrėjų.

„Google“ duomenų apie savo puslapių lankomumą nepateikia, o kodėl nedalyvauja šiame tyrime –nekomentuoja.

„ComScore“ pirmą kartą interneto svetainių lankomumą įvertino 2006 metais. Tuomet „Google“ turėjo kiek mažiau nei 500 mln. unikalių lankytojų, o „Microsoft“ svetainės buvo pirmoje vietoje su 539 mln. lankytojų.

Šiuo metu „Google“ priklauso ne tik viena populiariausių pasaulyje paieškos svetainių, bet ir el. pašto tarnyba „Gmail“, vaizdo įrašų svetainė „YouTube“ ir kt.

Tiesa, vartotojai daugiau laiko praleidžia socialiniame tinkle „Facebook“, nei „Google“ svetainėse. Gegužę „Facebook“ vartotojai svetainėje praleido 250 mlrd. minučių, o „Google“ svetainėse – „tik“ 200 mlrd. minučių.

Pasaulyje internetu naudojasi daugiau nei 2 mlrd. žmonių.

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)