B. Gatesas statys pirmąją tokią jėgainę visose JAV. „Novatoriška. Iki 500 MW!“ (Video)  ()

Procesas vyksta be jokių didesnių problemų.


AE
AE
© Stop kadras | https://x.com/TerraPower/status/1940094008702709776?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1940094008702709776%7Ctwgr%5E7b48034d0857bf7145fabdab79b8124a15f408f5%7Ctwcon%5Es

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Palikęs „Microsoft“, Billas Gatesas ne tik užsiima labdara. Milijardierius taip pat investuoja savo pinigus į įvairias iniciatyvas. Šiais metais tikimasi, kad B. Gateso finansiškai remiama bendrovė „TerraPower“ gaus leidimą JAV statyti pirmąją privačią atominę elektrinę.

JAV Branduolinės energetikos reguliavimo komisija paskelbė apie Billo Gateso remiamos bendrovės „TerraPower“, kuri statys pirmąją privačią atominę elektrinę, paremtą novatorišku skysta natrio druska aušinamu reaktoriumi, licencijos gavimo darbų pagreitinimą.

[Premjera!] „FLSUN T1 MAX“: Revoliucija 3D spausdinimo rinkoje – greitis, patikimumas ir didesnis tūris (Video)
3990 8

3D spausdinimo pramonės lyderė, „FLSUN“, su džiaugsmu pristato naująjį savo kūrinį – „FLSUN T1 MAX“. Tai ne šiaip atnaujinimas, o proveržis, sukurtas atsižvelgiant į ilgametę patirtį ir tiesioginį smulkių bei vidutinių spausdinimo ūkių operatorių ir gamintojų grįžtamąjį ryšį. Šis modelis yra skirtas patenkinti augančius modernios gamybos poreikius, siūlydamas didesnį spausdinimo tūrį, tylesnį veikimą ir dar didesnį patikimumą.

Išsamiau

Komisija tikisi iki 2025 m. pabaigos užbaigti išsamų saugos ir aplinkosaugos klausimų vertinimą, ir kol kas viskas rodo, kad „TerraPower“ gaus žalią šviesą savo elektrinės statybai. Komisija jau du kartus paspartino savo vertinimo išdavimą, taigi, visas procesas vyksta be jokių didesnių problemų.

 

Jei viskas vyks pagal planą, lėtai statomos elektrinės komercinė eksploatacija prasidės 2031 m. ir ji gamins 345 MW elektros energijos, o prireikus šis skaičius galėtų padidėti iki 500 MW!

„TerraForm“ išrastas natrio reaktorius kaip aušinimo skystį naudoja skystą natrio druską, o neatsiejama šio sprendimo dalis yra ir energijos kaupimo sistema išlydytos druskos pavidalu, kurią galima naudoti garams gaminti pagal poreikį, leidžiant reaktoriui nuolat veikti pastovia galia ir kartu generuoti elektros energiją.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(8)
(0)
(8)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()