Ateities namų pramogų sistema - persikelkite į vaizdo vidų (Video)  (1)

Ar kada norėjote įsilieti į filmą ar kompiuterinį žaidimą ir tapti jo dalimi? Kompanija „Sony“ sako, kad tai yra įmanoma ir siūlo įvertinti ateities namų pramogų sistemos galimybes.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ši sistema suteikia galimybę būnant tarp keturių sienų jaustis taip, lyg visas pasaulis sukasi aplink jus.

Internete paviešintuose vaizdo įrašuose demonstruojamos technologijos, kurios šiuo metu naudojamos tik aukščiausios klasės skrydžių treniruokliuose, skirtuose mokyti naikintuvų pilotus. Tam naudojami keli projektoriai, vaizdus vienu metu projektuojantys ant visų sienų bei grindų, taip sudarant įspūdį, kad žmogus iš tiesų yra veiksmo sūkuryje, rašo Dailymail.co.uk.

Šie vaizdo įrašai įkelti tokie, kaip nufilmuota, nenaudojant jokių redagavimo priemonių.  Tiesa, nors vaizdo aplinka pakeičiama su stulbinama tikrove, visiškam įsiliejimui į veiksmą padeda šalia esanti aktorių komanda, pagal projektuojamus vaizdus pakeičianti ir realius daiktus. Turbūt tai silpniausia idėjos grandis - teleportuoti daiktus vargu ar greit sugebėsim, o šalia savęs nuolat turėti pagalbinį personalą įstengs ne kiekvienas. Tačiau ir be to sistema palieka nemažą įspūdį.

Filmavimo metu buvo naudojami tik projektoriai ir „PlayStation“ žaidimų konsolei skirta „Eyetoy“ kamera, kuri leidžia valdyti žaidimų konsolę. Tiesa, teigiama, kad „Eyetoy“ galimybės yra gerokai mažesnės, nei kompanijos „Microsoft“ sukurto žaidimų konsolės „Xbox 360“ priedo „Kinect“.

Siūlome pasižiūrėti vaizdo įrašus:

Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)