"Facebook" atskleidė, kas šiemet buvo „ant bangos“  (1)

Socialinis tinklas „Facebook“ paviešino šių metų statistiką, kuri leidžia susidaryti vaizdą apie tai, kas buvo svarbiausia, aktualiausia šio tinklo nariams, kaip keitėsi jų pomėgiai ir kokios atsirado naujos tendencijos.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ši informacija surinkta atsižvelgiant į „Facebook“ narių būsenos atnaujinimus, pasidalintas nuorodas, mygtuko „Patinka“ paspaudimus ir kitą veiklą socialiniame tinkle, praneša interneto portalas Mashable.com.

Didelio dėmesio šįmet sulaukė žinomų žmonių mirtys. Labiausiai aptarinėta tema visame pasaulyje šįmet buvo Osamos bin Ladeno mirtis, taip pat daug dėmesio sulaukė technologijų genijaus Steve‘o Jobso ir dainininkės Amy Winehouse netektys.

Kitos į dešimtuką patekusios temos – komandos „Green Bay Packers“ laimėta amerikietiškojo futbolo „Super Bowl“ taurė; amerikietės Casey Anthony išteisinimas dėl dvejų metų dukros nužudymo; aktorius Charlie Sheenas; Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo nuotakos Catherine vestuvės; žaidimas „Call of Duty: Modern Warfare 3“; karinės operacijos Libijoje bei uraganas Irena.

Didžiausias šių metų „Facebook“ memas (reiškinys, masiškai plintantis tarp interneto vartotojų – tai gali būti veiksmas, žodžiai, idėja ir pan.) yra gulėjimas veidu į žemę, suglaudus rankas neįprastose vietose (angliškai vadinamas „planking“). Socialiniame tinkle būsenos atnaujinimai ir nuotraukos su šiuo žodžiu masiškai pradėjo plisti po to, kai Naujosios Zelandijos premjero Johno Key sūnus Maxas į „Facebook“ įkėlė nuotrauką, kurioje jis guli ant sofos atlošo, o už jo stovi tėvas.

Priminsime, kad didžiausias lietuviško interneto memas šįmet buvo varškės valgytojų sukilimas, kilęs po to, kai „Vasaros terasos“ apsaugininkai neleido rašytojai Zitai Čepaitei įsinešti grūdėtos varškės į „Anties“ koncertą.

Taip pat „Facebook“ sudarė kelis savo vartotojų pomėgių dešimtukus. Dažniausiai klausytos dainos (skliausteliuose – atlikėjai):

 1. „We Found Love“ (Rihanna ir Calvinas Harrisas)
 2.  „Last Friday Night (T.G.I.F.)“ (Katy Perry)
 3.  „Sexy And I Know It“ (LMFAO)
 4.  „Titanium“ (Davidas Guetta ir Sia)
 5.  „First of the Year“ („Skrillex“)
 6.  „Scary Monsters and Nice Sprites“ („Skrillex“)
 7.  „Without You” (Davidas Guetta ir Usheris)
 8.  „Stereo Hearts“ („Gym Class Heroes“ ir Adamas Levine‘as)
 9.  „Pumped Up Kicks“ („Foster the People“)
 10.  „Someone Like You“ (Adele)

Populiariausi filmai:

 1.     „Haris Poteris“
 2.     „Saulėlydis“
 3.     „Žaislų istorija“
 4.     „Įsikūnijimas“
 5.     „Jackass“
 6.     „Šrekas“
 7.     „Pjūklas“
 8.     „Karibų piratai“
 9.     „Greiti ir įsiutę“
 10.     „Titanikas“

TV serialai:

 1.     „Daktaras Hausas“
 2.     „Du su puse vyro“
 3.     „Simpsonai“
 4.     „Šeimos bičas“
 5.     „Pietų parkas“
 6.     „Grei anatomija“
 7.     „Kempiniukas plačiakelnis“
 8.     „CSI: Majamis“
 9.     „iCarly“
 10.     „Didžiojo sprogimo teorija“
Aut. teisės: 15min.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (1)