Konferencija „Login 2012“ bus transliuojama tiesiogiai internetu  (0)

Besidomintys naujausiomis technologijomis ir interneto tendencijomis, š. m. gegužės 31–birželio 1 dienomis rinksis „Litexpo“ konferencijų centre, kur jau šeštus metus iš eilės vyks didžiausia Baltijos šalyse IT konferencija „LOGIN 2012“. Negalintys dalyvauti renginyje gyvai, turės galimybę jį stebėti internetu.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Šiais metais konferencija gali didžiuotis visame pasaulyje žinomais progreso vizionieriais, kurie kartu su Lietuvos interneto ekspertais dalysis savo patirtimi bei įžvalgomis. Džiaugiamės, kad per šešerius metus LOGIN išaugo iki didžiausios Baltijos šalyse technologijų konferencijos, sutraukiančios svečius ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių: Latvijos, Estijos, Lenkijos, Baltarusijos“, – sako LOGIN direktorius Arnoldas Rogoznyj.

Beje, gera žinia tiems, kas neturės galimybės dviem dienoms nerti į interneto ir inovacijų sūkurį. Kanalo „Penki TV“ komanda kvies visus norinčius užsukti į svetainę www.scena.lt ir čia stebėti tiesioginę viso renginio transliaciją arba įkelti transliaciją į savo svetainę (URL nuoroda). Ji bus vykdoma pasitelkus į pagalbą OTT (angl. Over the Top) technologiją, kuri leidžia transliuoti vaizdo medžiagą į bet kurią pasaulio vietą ir bet kokiame įrenginyje (kompiuteryje, televizoriuje, išmaniajame telefone, planšetėje).

Dar viena „Penki TV“ dovana visiems su nekantrumu laukiantiems LOGIN – išsamūs ir spalvingi vaizdo siužetai apie konferencijos renginius, svečius, užkulisius, staigmenas laidoje „IT+“, kurią galima žiūrėti ne tik „Penki TV“ kanalu, bet ir atsidarius informacinį portalą www.penki.lt ar apsilankius „Penki TV“ kanale „YouTube“.

Pagrindinės konferencijos veiklos bus suskirstytos į 4-ias dalis: asmeninės technologijos, naujoji žiniasklaida, ateities miestai bei skaitmeninis verslas. Savo patirtimi su konferencijos svečiais dalysis tokie technologijų bei progreso ekspertai, kaip Jimmy Walesas („Wikipedia„), Ajazas Ahmedas (AKQA), Joshua Partridge'as („Yahoo!„), Tiitas Paananenas („Skype“) – iš viso daugiau nei 60 pranešėjų iš Lietuvos bei 12-os užsienio šalių. Tarp LOGIN pranešėjų – ir Lietuvos IT bendrovės „Penki kontinentai“ atstovas Tomas Okmanas, kalbėsiantis apie ateities tinklą ir naujausių technologijų įsitvirtinimą paprasto žmogaus kasdieniame gyvenime.

„Technologijų augimo tempai ir mastai tokie milžiniški, kad jie gali nustebinti net daug mačiusį ir išmanantį specialistą. Kasdieniame žmonių gyvenime atsiranda ir ateityje nuolat atsiras vis daugiau neįtikėtinų, galbūt kol kas tik fantastiniuose filmuose matomų dalykų, kurie, sparčiai tobulėjant technologijoms, tampa vis realesni. O kokie jie ir kaip jie keis mūsų gyvenimus, sužinosite apsilankę konferencijoje“, – sako „Penkių kontinentų“ Tinklo operacijų skyriaus vadovas T. Okmanas.

Na, o dviejų dienų progreso konferenciją „LOGIN 2012“ vainikuos Lietuvos interneto apdovanojimai, kuriuose net 25 LOGIN statulėles atsiims geriausi iš geriausiųjų Lietuvos interneto kūrėjų.

Iki susitikimo LOGIN‘e!

Aut. teisės: www.technologijos.lt
(0)
(0)
(0)

Komentarai (0)

Susijusios žymos: